Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kolik kg unese akvarijní kryt?

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Kolik kg unese akvarijní kryt?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.03.2008 10:47 Žena Utahraptor [91] Re: Danila
Jo a přijdu a kotě si bude s těmi slupkami cvrnkat, to znám :))

Ne, vážně mi jde spíš o to jestli to nebude vadit akvárku a rybičkám , než že by mě rozčilovalo že mi tam kóča poleze :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2008 10:36 Žena Danila [4489] - SumciRe: Utahraptor
Zkus dát na vršek krytu pár šlupek od citronu nebo pomerančů, obecně to kočkám hodně vadí. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.03.2008 21:21 Žena Utahraptor [91] Re: Larsson
Takže můj kryt je LightGlo 80x35cm a píšou na něm NEPOKLÁDAT NA KRYT ŽÁDNÉ PŘEDMĚTY!!!
Je kočka předmět? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2008 23:14 filo – Re: Horác
koukam ze tady ma nekdo uplne stejnou houbicku se stejnym pouzitim :-D
EDIT: a se stejnym pristrojem... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 18:17 Muž TomášB [12] Re: Utahraptor
Fotka k příspěvku Mě leze náš dospělej kocour po krytu z neptum setu 54l a má pohodlí. :-) :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 18:13 Muž Horác [3942] Re: Utahraptor
Fotka k příspěvku Jak už tu bylo řečeno, ... záleží na krytu :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 16:47 Eli Re: Utahraptor
Já dělám 12, a když jdu potom třeba na kafe, tak leckdy nejsem doma i 15, 16 hodin. Navíc kočky, když nejsme doma, tak stejně většinu času prospí. Ve starým bytě jsme měli akva přístupný a bez krytu. Ryby to přežily, kočky taky. Pokud si nejseš jistá, poličku tam klidně dej, ale počítej s tím, že kočky mají rády úzké prostory, takže tam možná poleze víc, než kdybys tam ten kryt neměla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 16:30 Žena Utahraptor [91] Re: Eli
Zatím je to pořád ještě kotě a já s ní nejsem 24/7. Navíc by mi ani nevadilo že tam poleze, jen bych potřebovala vědět jestli mám nad ten kryt přidat poličku nebo ne. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 16:26 Eli Re: Utahraptor
Když budete důsledný, tak i toto kotěti vysvětlíte. Já mám kočky 2, nejsou to takoví macíci - 3kg a 3,5 kg a akva mají jako televizi, i když by na něj v poho doskočily. Párkrát jsem na ně zasyčela a chytla za krkem a naučiy se X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 16:13 Lorsson Re: Utahraptor
Zalezi na tom z ceho je. Jestli je kvalitni ze dreva tak bych se toho nebal. Samozrejme otresy pri dopadu budou rybicky ocenovat :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2008 16:10 Žena Utahraptor [91] – Kolik kg unese akvarijní kryt?
Jakou váhu na sobě unese akvarijní kryt a akvárium? Vlastním totiž kotě (zatím má 3 kg, může mít až 6 v dospělosti) a dost pochybuju, že mu vysvětlím, že nemá používat střechu akvárka jako doskočiště ze skříňky :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 938x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6352-kolik-kg-unese-akvarijni-kryt