Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Piskořka věžovitá v Malawi akváriu

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Piskořka věžovitá v Malawi akváriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:40 lucass Re: Killer
Supr, dík. 100pro se ozvu. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:39 Muž Killer [133] - SumciRe: lucass
v neděli večer jedu do Prahy, do tý doby mi dej vědět..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:38 lucass Re: Killer
No tak to bylo vynikající, jedu se dneska podívat za jedním chovatelem, kdyby je měl, tak bych si je vzal tam, abych tě nemusel otravovat a kdyby ne, tak by se ti ozval. Co ty na to, šlo by to?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:33 Muž Killer [133] - SumciRe: johan, Lucass
spiš si myslim, že zabrání tomu aby se to tak hluboko dostalo..

do Prahy ti je klidně přivezu,už sem je párkrát vezl..sem tu na koleji..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:31 lucass Re: Johan
Supr, dík. A nevíš náhodou, kde je v Praze sehnat?
No tenhle bordel je kolikrát až 10 i 15 cm hluboko, tak nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:30 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: lucass
podle mě je to na piskořku moc hluboko. ta pročístí tak horní centimetr. ale proč to nezkusit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2008 10:27 lucass – Piskořka věžovitá pomocníkem v malawi?
Fotka k příspěvku Mám problém s rozkládajícím se dedritem v malawi, viz foto. Sice často odkaluji, ale jakmile se troška dostane pod vrstvu písku, rychle vytváří nevzhledné skvrny a odsátý písek strašně smrdí a musí se silně proprat a kromě toho je to práce "pořád do blba". Napadlo mě, že by mi mohla pomoci piskořka věžovitá, nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že by tomu zabránila?
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2336x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6272-piskorka-vezovita-v-malawi-akvariu