Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mřenky - rozmnožování, odchov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Mřenky - rozmnožování, odchov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2008 15:14 Žena Myrka [15] - AfrikaRe: Nobody
já se jenom ptala :) dobre už to vím,ale shánět to nebudu, nebojte ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 19:22 Nobody Re: Silent
Jj.Kdo to neumí,tak ty rybky zabije. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 19:16 R Muž Silent [5949] Re: Myrka
Injekčně. Hypofýza se stimuluje pomocí liberinů, tvorba spermií testosteronem a jikry progesteronem. Rozhodně to nedoporučuju dělat doma smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 16:33 Žena Myrka [15] - AfrikaRe: xx
jak se hormonálně stimuluje???by mě zajímalo,to slyším poprvé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 08:10 xx Re: Aceton
A kde je nějaký link na informace, že se je podařilo rozmnožit přirozeně?

Pokud vím, musí se nejdřív hormonálně stimulovat a pak se teprve v akváriu vytřou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 08:04 Aceton Re: pepas
No osobně jsem četl, že některé druhy mřenek popř. některé sekavce se odchovat podařilo, ikdyž to bylo spíše náhodně - jen jsem chtěl zjistit jestli zde není někdo z "těch" náhodných, aby se podělil o své dojmy ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 12:48 Pepas Re: Aceton
no spíš by mě zajímalo jaké ryby si už namnožil že se chceš pustit do něčeho takového smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 08:15 Aceton – Rozmnožování mřenek
Nemá někdo s tímto zkušenosti??? v knihách se čte, že je pomětně problematické, ale třeba někdo už něco z Vás metodami pokus omyl vybádal :-) a rád by se svými zkušenostmi podělil!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 762x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5901-mrenky-rozmnozovani-odchov