Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

www.akvatera.net

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

www.akvatera.net
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 11:44 Muž Sstevo [2] - akvarium ako v amazonke
podla mna je akvatera zatjal najlepši obchod v BA palec palec palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2012 19:27 Žena Kytka [2146] Re: Cosmogagy
Zdravím, já bych uvítala testy filtrů Eheim - zajímalo by mne srovnání řad Aquaball a Biopower - litráží se prakticky překrývají, takže by mě zajímalo co kam (raci CPO, krevetky, rostlinné, společenské - v různých velikostech). Další filtr, na který mám zálusk snad na podzim je Eheim Professionel 3 600.
Jinak kde jsem jako začátečník absolutně tápala byly odkalovače. Cenové rozpětí od 50ti korun do více než 1000 a nevěděla jsem, na co se mám soustředit a podle čeho si ho vybrat. (U filtrů jsou aspoň ty litry ;-)). Rady prodavačů v kamenných obchodech radši nepočítám. Ale k tomu by to asi chtělo i nějaký článeček s vysvětlením základních principů fyziky (mě dost dlouho unikalo, jak může odkalovač bez motorku nasávat ze dna písek), co je k čemu dobrý (délka hadice, délka nasávací trubice a tak). Možná by pomohlo nějaký krátký instruktážní video, jak fungujou jednotlivý typy a z každý kategorie vybrat - tohle je dobrý a tohle už ne.
Další kapitolou je osvětlení - ať už jednotlivý trubice nebo celý sety (takový to: koupím, nacvaknu na akvo a svítím).
A v neposlední řadě by mě zajímaly CO2 sety. Po určitý době sice asi většina pokročilejších přejde na bomby samo-domo, ale pro začátečníky je to asi jednodušší řešení, alespoň na první pokus. Mám na mysli třeba tohle: www.akvaristik.eu/… (sorry, je to od konkurence ;-)).
Koukám, že jsem napsala slušnou slohovku, ale aspoň je to všechno pohromadě :-).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 09:06 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: jamajcan
ad CO2 difuzory a odkalovače - zajímavé nápady. Než ale recenzovat výrobky po jednom, tak v těchto kategoriích to vidím na jeden článek a v každém třeba 6 výrobků od různých výrobců. Plusy, mínusy, porovnaní, subjektivní názory dvou lidí. To by celkem šlo, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 08:53 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: romant
Na honiče vody se taky plánujeme zaměřit - rozhodně existují i kousky které jsou nejen že použtelné, ale také bych řekl že slušně vymyšlené. Horký kandidát na představení je hlavně jeden vnitřní filtr od výrobce Hailea, což je sice čína, ale který považuju za jednu z nejlepších alternativ na trhu vnitřních filtrů, ale lidi ho skoro neznají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 08:30 R Muž romant [27987] Re: Cosmogagy
Já bych zkusil přihodit námět na recenze odkalovačů. Je to velmi často se opakující dotaz "jakým odkalovačem nejlíp odkalit to moje dno", těch možností je docela dost, tak ať je nějaká ucelenější představa. Jinak já sám za sebe dopředu říkám, že jsem nikdy nepoužíval nic jinýho než uříznutou flašku a kus hadice, ale ať mají Ti co se dotazují možnost výběru.

Jako další námět bych měl se zaměřit na kategorii vnitřních filtrů, kterým přezdíváme "honiče vody", protože i mezi nimy se najdou použitelný pomocníci, to se bude asi nejvíce týkat setových filtrů. představoval bych si to asi tak, že výsledkem by mohlo být konstatování "ten a ten filtr si tam klidně nechte, ale tenhle už by to chtělo vyněmit", protože přesně tak to my co na podobné dotazy odpovídáme formulujeme, tedy alespoň já.

Tak ať se daří nejen v akvaristice a testování a recenzím zdar. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 08:19 jamajcan Re: Cosmogagy
U akva-tera nakupuju taky :-) Zajímaly by mě recenze Co2 difuzorů.Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 10:53 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: Silent
Děkuji za kladné ohlasy, dále se těšíme na Vaše návrhy a přání.

yenya - jmenovaný filtr máme momentálně i skladem, pokud bude skladem i přes léto tak se na něj určitě podíváme a recenzi napíšeme ;-)

fido16 - díly na JBL by měly být na eshop doplněny v sprnu ;-)

Silent - Děkujeme moc za pochvalu, to nám vždy zlepší náladu a nakopne do další práce :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 09:59 R Muž Silent [5949] Re: Cosmogagy
Velmi chvályhodný počin. Něco podobného jsem plánoval také, ale bohužel jsem natolik vytížen, že bych na to neměl čas a než to odfláknout tak to raději nedělat vůbec. Mimochodem vaše firma patří k nejlepším na našem trhu a to jak nabídkou sortimentu, cenami tak i jednání se zákazníkem. Osobně odzkoušeno. Určitě bych začal technikou. Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 09:51 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Cosmogagy
Osobně to vezmu trochu ze široka. V první řadě na vašem (ne že bych vykal, myslím tím celkově obchod :-) ) místě bych se zaměřil na zboží, které se na prodejně moc neohřeje, teda takovéto to technické, ne ryby a rostliny :-D Takže asi v první řadě bych se zaměřil na filtry, které máte v nabídce, dále zřejmě nějaké akvarijní sety, kde by se mělo zaměřit na osvětlení a dodávané filtry. K nim bych asi ještě vepsal doporučenou osádku s druhy a počtem kusů. Je mi jasné, že pro začátečníky je velký výběr nenáročných ryb a rostlin, ale třeba ve stylu 5 živorodek, 8 teter, 3 bojovnice (1samec+2 samice) 8 pancíku a 3 ancíkové, takové roslitliny a doporučená dekorace a písek na dno. Případně si projít zdejší články a s autorem se domluvit na možnosti publikace u vás na webu pokud byste usoudili, že ta "uživatelská recenze" je přínosná. Ale to jsem asi nenapsal nic, co by se nevědělo že.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 09:26 Muž fido16 [631] Re: Cosmogagy
Čauky to je dost dobrý nápad s těma recenzema, uvítal bych je, a určitě nejen já :-). Na akva-tera nakupuji rád někdy jsou tam lepší ceny jak na jiných shopech. Ale někdy mi chybí že je tam málo náhradních dílu třeba na filtr jbl e901. Jinak recenze by byli výhodné hlavně na filtry všeho druhu. ještě by nebylo špatné udělat k výrobkům nějaké hodnocení. Díky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 08:23 yenya Re: Cosmogagy
Ahoj! Tak já bych uvítal recenzi na tento filtr:
Eheim Professionel 3 600T electronic 2178 vnější termofiltr . Děkuji předem ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   13.06.2012 21:58 Muž Cosmogagy [592] - Amerika – Recenze zboží - www.akva-tera.cz
Zdravím všechny akvaristy.
Pracuji ve společnosti www.akva-tera.cz a rozhodli jsme se že uděláme novou službu pro akvaristy. Přes léto chceme zpracovat recenze na různé produkty a vystavit je (pravděpodobně) v září na našem eshopu. Zejména by to měly být filtry (vnitřní, vnější i závěsné), popřípadě menší akvarijní sety, a i jiná technika. Z časových a prostorových důvodů nemůžeme recenzovat velké akvarijní sety a jiné věci velkých rozměrů.
Recenze budou formou komentovaných podrobných fotek z průběhu rozbalování, k tomu tabulka s údaji a subjektivní komentář jednoho nebo dvou lidí.
Myslíme si že je to dobrá věc, že spousta z Vás ty recenze ocení a určitě to hodně lidem pomůže s výběrem.

Proč to ale píšu sem?? Protože to děláme přece pro Vás, pro akvaristy ;-) Chci vám nabídnout možnost projevit svůj názor na to jaké výrobky by jsme měli zrecenzovat, napsat sem svoje přání, jaké výrobky by jste chtěli vidět zrecenzované. Tento průzkum děláme z toho důvodu že chceme vyslyšet přání samotných akvaristů, a ne jen vybrat zboží podle našeho uvážení.

Takže se těšíme na Vaše podněty, návrhy a přání.

Za tým www.akva-tera.cz,
Jiří Rusinský, alias Cosmogagy

P.S. pro případné rejpálky ;-) vlákno bylo před založením zkonzultováno s Rexem X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2011 02:46 akvatera
Navštívte túto predajňu, veľmi odporúčam!!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 20:29 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: pakozdy
tak ja som si objednal od nich raslinky a rybky_sae...poslali to cez UPS...i ked som tam dal Svoje meno a poslat na firmu,kurier nam to doniesol spolu s tovarom..keby som si nevsimol kto to poslal,tak ani neviem ze prislo mi,az kym by spolumajitelka otvorila balicek :-D Rybky bohuzial mrtve....zabalene v sacku a v krabicke,ktora vobec nechrani..asi umrzli alebo s tym bolo zaobchadzane ako s nejakym tovarom ..nebolo nikde ze zivy tovar..hned som volal a povedal mi ten pan,ze pri dalsom nakupe mi da zlavu...raslinky mi nejake vymenili,bohuzial ani neviem ktore..ziadna faktura ani nazvy rastliniek,len na dvoch..z toho jedna rukou dopisana... tone rastlinky sa chytili takze v pohode palec ..len ma mrzia tie SAE...prislo mi aj cd-cko ako sa starat o akvarium...Dabing cesky,celkom zaujimave..takze tolko moja skusenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 15:40 Muž pakozdy [17] Re: romi
takze objednaj postou a uvidis. v najhorsom vyhodis (rastliny aj peniaze)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 13:10 Muž romi [7] Re: Aster
to je vsetko pekne, len mna cesta stoji tolko do najblizsej solidnej predajne, nie do bratislavy...
ak by som mal sadit rastliny, po ktore by som isiel do ba, stali by ma viac ako akvarium dokopy pomaly... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 12:47 Aster Re: romi
ked ta cesta stoji tolko co postovne tak preco neprides do BA a nepozres sa aj v biotope a zoodome, zisti si kedy im pridu rastliny a podla toho sa zastav a vyberies si sam. V biotope si vies aj objednat a dovezu ti co potrebujes tusim aj posielaju. www.biotop.sk biotop a zoodom ma urcite lepsi vyber. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 12:42 Muž pakozdy [17] Re: romi
no rastliniek som tam vela nevidel. ale mozno ich mali dobre schovane :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 12:38 Muž romi [7] Re: pakozdy
ja by som od nich chcel vziat rastliny. u nas ich nekupim a cesta autom ma vyjde tolko ako ich najdrahsie postovne.
funguju stylom, ako tu uz bolo napisane, t.j. platba vopred.
pisal som im mail, nebol problem s odpovedou, rastliny podla toho by mali byt na druhy den rano u mna. cez UPS.
tak uvidime.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2008 12:29 Muž pakozdy [17]
je to kamenny obchod. sice kombinacia s videopozicovnou ale je. sidlia v BA raca. 1 miestnost akvaria druha technika+video a 3 sklad. kupil som od nich rastlinku :-) a je v pohode aj dnes. sae mali v akva s rastlinkami. takisto sae maju biotope. plne akva dobrych 50ks. aj tu som kupil a zere riasy.

ale neviem ci je dobre posielat rybky postou ci uz elektronickou alebo slimacou :-)

ale vazne , ked chces kupovat ryby zameraj sa na biotop pripadne na zoodom, ktory je kusok od nich - dobry vyber. napr. v biotope maju aj slimaky neritiny, krevetky pokial chces likvidovat riasy, zivu potravu atd..
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 20:39 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Anonym
no ale tak na Slovensku som sa nestretol aby niekde mali SAE...no je to kamenny obchod,ale maju ze poslu postou bez problemov...takze myslite ze by to malo bytt v pohode ano?tak ja to skusim teda..napisali aj ze ak by skapali rybky,tak mi poslu dalsie,len mam sfotit ich v povodnom obale
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 20:35 Anonym Re: kuriertomas
No ja bych spise hledel na to co pisou na webu..... dle nich je nejlepsi v boji proti rasam SAE... dle me je nejlepsi vyvazene akva a dostatek prosperujicich rostlin...... a pak to jejich miniakva 12 l a v nem 3xSAE??? No nevim. Ale treba je to dobry obchod
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 20:22 Muž filipsi [1295] Re: kuriertomas
Neznam situaci s internetovymi obchody na slovensku. Ale zvlastni to je. (je to vubec internetovy obchod, nebo jen prodejna, kde jsou ochotni po domluve i neco poslat?). Ale snahu o podvod bych v tom asi nevidel, stejne tak ti odnekud jinud mohou poslat na dobirku cihlu.
Ale i takto jsem nakupoval jiz mnohokrat, neni to uplne neobvykle (treba u nejakych specialit ci veci na zakazku).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 20:11 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetky – www.akvatera.net
ahojte,ma niekto skusenost s objednavanim tovaru z www.akvatera.net zaujem si odtial nieco objednat,ale treba do mailu napisat aky tovar povazujem,on napise sumu ktoru najprv treba uhradit na ucet,az tak poslu tovar...mate niekto skusenosti,zda sa mi to take...vselijake

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1836x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5789-wwwakvateranet