Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Chováme sladkovodní raky

 

NápovědaFórum » Literatura » Knihy 

Chováme sladkovodní raky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2008 14:21 Brant
Pro nespokojence s cenou - na níže uvedeném odkazu lze knížku pořídit levněji. potlesk

www.zahradnishop.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 16:29 Brant – Re: Mrakoplash
To nevadí, našlo se dost těch, co za těch pár stran ty prachy dali :-D A ohlasy jsou vesměs kladné, což je prima hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2008 13:27 R Muž Mrakoplash [1776]
dneska jsem si touhle knizkou listoval > www.grada.cz/…

a osobne bych za tech par stran tolik penez nedal :-D
Jsou tam teda krasny fotky, ale ani to me moc nepresvedcilo. hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 14:04 Brant
Všem děkuji za názory související s tématem. hmm

BTW: Já kupříkladu prodávám zvěř ve velkoobchodu a taky nikomu necpu, za kolik a od jakých chovatelů jsem nakoupil. Říká se tomu... firemní tajemství. Proč bych zdarma nabízel kontakty konkurenci, no ne?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 16:52 Muž Horác [3942] Re: Brant
jj ... taky jsem to včera objednal :o) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 16:30 jurek Re: Brant
Dík za info,doufám že jste se pochlapil ;-) ,zítra si ji jdu koupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2008 14:55 Brant – Knížka je na světě
Nevím, jestli se to tu smí takhle napsat, ale nedá mi to, abych neoznámil, že konečně vyšla dlouho připravovaná knížka Chováme sladkovodní raky. Možno dohledat v katalogu na www.grada.cz

Kniha je dělená na tři hlavní části: Obecná (původ raků, zařazení do systému, morfologie, nemoci...), Praktická (chov a odchov) a Speciální (popis více než 70ti druhů).

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 1916x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5781-chovame-sladkovodni-raky