Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zoo-shop.cz

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Zoo-shop.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2008 09:41 Muž krysikmouse [11] Re: Pigi
Jo. tam jsem nejaké veci kupoval ¨. bylo to rychlé a v pohodě. a ještě k tomu přibalili tužku a kalendář :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 21:55 Pigi Re: langosh
No pravě proto jsem si myslel že stranky shopu se teprve připravuji :-) Bral jsi něco od něj ? Nebo někdo přimo na adrese Ladislav Grýgera Praha-4,Kamýk-Cihlářova 170,/ Dik ;-) Bydlim kousek tak kdyby nebylo poštovné tak snad.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 18:54 Muž mahy [0] - CichlidyRe: Pigi
Bral jsem od něj už asi třikrát,naposledy to jsou minimalně tři roky.
Posílal zadara tištěný katalog poštou,zboží vždy došlo vpořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 14:27 langosh Re: Pigi
Jedná se o obchod p. Grýgery, který již nějaký ten pátek funguje. To, že stále nemá u většiny zboží náhledy a žádné bližší podrobnosti považuji v dnešní době za celkem nedostatek. A hrubý nedostatek je to, že nemá na stránkách žádné obchodní podmínky (přinejmenším jsem je tam nenašel)...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 13:14 Muž Martafix [12] - RostlinyRe: Pigi
Já bych to dal do zajímavejch okazu jinak skušenonsti s timhle e-obchodem nemam X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 10:53 Pigi – zoo-shop.cz
Zdravím :-) Našel jsem eshop www.zoo-shop.cz/… Vypada ,že se teprve rozjiždí. Znáte, mate s ním nějaké zkušenosti ?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1258x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5735-zooshopcz