Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqualog Southamerican Cichlids I , II a III

 

NápovědaFórum » Literatura » Knihy 

Aqualog Southamerican Cichlids I , II a III
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2008 10:37 Pigi Re: Hanacius
Fotka k příspěvku Neco mam v pdf. Handbuch für Malawi-Buntbarsche (Cichliden) Neue Auflage atd. viz. rybicky.net/nadrz/2819/14.jpg :-)Pigi ‹(•_•)›
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 13:55 Muž Hanacius [14] - TanganikaRe: langosh
Kazdopadne dekuji za odkaz...moc mi to pomohlo, budu objednavat asi 3knihy. Vsechny ostatni prave stahuju v pdf souborech. Je jich celkem asi 30 vsechny od znamych zahranicnich autoru :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 13:51 langosh Re: Hanacius
Bohužel ... takovéto lahůdky je bohužel nutno kupovat v zahraničí... :-( . Právě na cichlidpress jsem kupoval South American Eartheaters (btw o těchto rybách nic lepšího není) - i s dopravou mne to vyšlo na něco přes litr, což zase nebylo tak strašné...
Roman ;-)

P.S. Enjoying Cichlids mám též doma....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 13:39 Muž Hanacius [14] - TanganikaRe: Anonym
Díky Romane :)
Ten odkaz je presne to co jsem hledal...nevíte zdali vydává tyto knihy i některé ceske nakladatelství....?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 11:47 Anonym Re: Hanacius
Hanacius napsal: Sháním totiz nejakou knihu (spis bibli) co se týce americkych cichlid....nebo cichlid vubec. Dulezite pro me je aby byla v anglictine....Na cene mi v podstate nezalezi. Jde pouze o to aby kniha obsahovala velke mnozstvi fotografii a take popis alespon nejbezneji chovanych druhu cichlid

Potom mohu doporučit tuto Enjoying Cichlids - www.cichlidpress.com
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 07:38 Muž Hanacius [14] - TanganikaRe: PaDa
Mě se jedná především o větší druhy středoamerických cichlid....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2008 22:38 Nobody Re: Hanacius
Tak na všechny cichlidy nevím.Ale co se týká drobnějších,tak je výborný Cichliden Atlas 1 a 2 od Merguse.Vyšel i v angličtině.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2008 22:38 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Hanacius
co takhle Jihoamerické trpasličí cichlidky podle Merguse?
www.akvarista.cz/…
www.akvarista.cz/…
Dají se sehnat v angličtině...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2008 22:04 Muž Hanacius [14] - TanganikaRe: Nobody
Díky za tip :) Sháním totiz nejakou knihu (spis bibli) co se týce americkych cichlid....nebo cichlid vubec. Dulezite pro me je aby byla v anglictine....Na cene mi v podstate nezalezi. Jde pouze o to aby kniha obsahovala velke mnozstvi fotografii a take popis alespon nejbezneji chovanych druhu cichlid
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2008 19:51 Nobody Re: Hanacius
Jedná se víceméně o obrazového průvodce.U druhů jsou pouze symboly.
To už je lepší Aquarien Atlas od Merguse.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2008 19:36 Muž endus [21] Re: Hanacius
Číhni tady www.akvarista.cz/… ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2008 19:16 Muž Hanacius [14] - Tanganika – Aqualog Southamerican Cichlids I , II a III
Ahoj,
vlastní někdo z vás alespon jeden z dílů této publikace...? Chtěl bych si tyto knihy objednat ale zajímalo by mě zda jsou v knize alepon zhruba popsany některé druhy nebo se jedná v podstatě jen o obrazového průvodce....??????

www.akvarista.cz/…:

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 1334x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5715-aqualog-southamerican-cichlids-i--ii-a-iii