Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Levnaakvaristika.cz

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Levnaakvaristika.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2012 10:22 Muž jir007 [25] - Živorodky
S tímto e-shopem jsem velice spokojen vše rychle a v pořádku dodáno. nikdy nebyl žádný problém:-) palec
jen doporučuji! potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 21:50 Žena danulavo [3] - Cichlidy
Já zde nakupuji celkem pravidelně a vše probíhá OK. Už jsem tam nechala x desítek tisíc Kč :) S jednáním pana Kapra jsem velmi spokojena a ceny mají taky v pohodě. Už jsem musela bohužel i něco reklamovat a byla jsem velice mile překvapena ochotou a jednáním ohledně reklamace. Vše proběhlo hladce a vcelku rychle. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 13:16 Muž vena [52] Re: Lea
Objednával jsem od p. Kapra několikrát a vždy spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 12:46 Mrakoplash Re: Lea
Objednával jsem u nich před cca 2 roky a žádný problém nebyl.
Btw p.Kapr nějakou dobu chodil na rybicky.net pro inspiraci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2010 19:38 Lea
V současné době plátci DPH jsou, máte zkušenosti s objednávkou? Ceny jsou slušné, ráda bych objednala a nespálila se.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 16:06 Muž sifik [6] Re: Delfínek
no rostlinky ne ale taky bych to chtěl zkusit ano na obrázku to mají v květináči tak nevím aby to vůbec bylo do vody :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 15:59 Delfínek Re: sifik
a objednával jsi sis rostlinky??? :-) dyžtak hod prosím foto ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 15:34 Muž sifik [6] Re: Delfínek
no na tech to stránkách jsem jsi objednával a je to super!! všechno chodí jak má potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 15:09 Delfínek – Rostliny Levna akvaristika.cz
Ahojda :-) chtěla jsem se zeptat jestli jste si u nich někdo už něco objednával a jak to dopadlo ano a jestli jste si taky někdo objednal/a rostliny a jak to dopadlo hmm děkuju za všechny příspěvky :-P ahoj
pata/Delfínek :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 23:29 Nepodepsán – Rozuzlení DPH
Vážení, koukám, že se tahle diskuse zvrhla. Proto bych taky rád přidal svůj příspěvek k DPH. Pokusím se to podat stručně, tak, aby všichni pochopili. Pro koncové zákazníky (nepodnikatelé) je úplně jedno, jestli je e-shop respektive provozovatel plátcem DPH nebo není. Ve finále vždycky DPH zaplatí oni (zákazníci), protože je DPH vždy zaúčtováno v koncové ceně výrobku nebo služby. Pokud je provozovatel plátcem DPH odvede tuto daň státu on a pokud plátcem DPH není odvede DPH státu velkoobchod, který mu zboží dodává.


PS: Jardovi přeji mnoho úspěchů, přesto že je mým konkurentem.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 16:55 Žena Dinamit [68] Re: JARDA11
Stránky jsou udělané pěkně, jediné, co tam chybí, je řazení dle jména / ceny. Takhle se snižuje šance prodeje výrobků na posledních stránkách...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2008 16:28 JARDA111 Re: Rebbie
Nechtěl jsem se k tomuto tématu vyjadřovat, ale jako provozovatel se to pokusím objasnit.
Být plátce DPH znamená, že ze zisku (rabatu), který vytvořím musím státu odvést 9- nebo 19%.
Toto je povinost pro každého kdo ve 12 po sobě jdoucích kalendářních měsících překročí obrat 1. 000 000 kč.
Tak nevidím jeden jedinej důvod se přihlašovat k placení DPH a tím pádem zdražit výrobky v e shopu.
Nevýhoda je to pro zákazníka který je plátce DPH, ale e shop je určen pro chovatele a lidi, kteří mají akvaristiku jako koníčka a ne pro firmy, které by chtěli výrobky dále prodávat.( tam se dají dohodnout nějaké slevy za větší odběr atd.)
jako neplátce DPH Vám mohu nabídnout nižší ceny.
K e shopu-Je jasné, že e shop není a nikdy nebude dokonalý, ale bylo možno si vybrat ze dvou variant:
1. pořídit za rozumné náklady aplikaci se základním vybavením , snažit se držet ceny pro zákazníky na přijatelné úrovni a e shop v rámci možností zdokonalovat.
2. pořídit drahou aplikaci s množstvím různých, i když jistě užitečných funkcí a pak tuto cenu promítnout do ceny zboží.
Vybrali jsme první možnost- zda to byla správná volba to ukáže čas.
Ohledně nevěrohodnosti k e shopu, který není plátce DPH- to ponechám na Vás, je na každém kde se rozhodne nakupovat.
Přeji Vám hodně úspěchů v chovu. Jarda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 21:35 Anonym Re: Dinamit
Jestliže internetový obchod není plátcem DPH, je to pro mě signál abych se měl na pozoru. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 21:20 Žena Dinamit [68] Re: Rebbie
Jestliže je uvedeno, že nejsou plátci DPH, to neznamená, že jsou ceny bez DPH. Oni nakoupili od plátce (alespoň si to myslim, protože velkoobchody jsou většinou plátci), který jim to DPH připočítal. A oni by pak o to přišli, kdyby to bylo bez DPH, takže ceny jsou pak samozřejmně s DPH. Pro tebe pak, jakožto plátce DPH je to nevýhodné nakupovat, protože si to nemůžeš vložit do daní...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 19:57 Žena popelucha [12] Re: Rebbie
5. Veškeré ceny zboží jsou konečné včetně DPH a případných recyklačních poplatků.

www.levnaakvaristika.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 14:47 Muž chicko [124]
Je v tom docela chaos, je to potřeba trochu propracovat, ale jinak super start palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 13:53 Žena Lucianetta [43] re: stařík
jojo, taky by se mi líbilo, kdyby v každé sekci byla možnost řazení - nejlepší by bylo - podle výrobců, abecedně podle názvu výrobků a potom řazení v té dané kategorii podle ceny. Jiný design by určitě taky potěšil ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 13:44 Žena Rebbie [71] Re: tube
V kontaktu má uvedeno, že není plátce DPH, čili ceny sou bez daně :-) ale pro zákazníka je to konečná cena, aby někdo neměl tendence k tomu to DPHčko připočítávat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 13:22 stařík
Nezlobte se na mne, ale soucasny eshop by mel vypadat trochu jinak. Pominu otresny animovany banner s nazvem obchodu a divne zobrazeni pisma v mem oblibenem prohlizeci. Ale proc si alespon nemuzu vybrat vyrobce a razeni? Treba sekce testy na vodu ma sest stran a miche se to tam pekne dohromady. To po me opravdu chcou, abych se proklikal vsim, abych nasel to co potrebuju? Zlate pravidlo www aplikaci je - nenutte zakaznika premyslet. Chapu, ze to teprve zacina, ale tohle by mea byt zakladni vec. Snazi se nas presvedcit, ze jsou levni, tak bych prosil jednodusi zpusob, jak si to overit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 12:58 tube Re: Lucianetta
Ty ceny jsou s DPH nebo bez? Nějak to tam nemůžu najít.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2008 08:01 Žena Lucianetta [43]
Vážení přátelé akvaristiky, dnešním dnem je zprovozněn e shop www.levnaakvaristika.cz, přejeme Vám příjemné nakupováni.

Dovoluji si Vás upozornit na slevu 10% u krmiv SAK z cen uvedených v e shopu- sleva bude odečtena při zpracování faktury, dále nepřehlédněte ceny u akvarijních osvětlení Resun a širokou nabídku léčiv.

právě přišlo ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2008 15:47 R Muž Silent [5949] Re: Anonym
Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Uvidíme až to opravdu rozjedou. :) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2008 15:46 Anonym Re: chicko
Vznesl jsem jeden dotaz a odpovedeli ochotne, zatim se mi zda ten obchudek v pohode palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2008 14:24 Muž chicko [124] Re: calibos
Možná až budu kupovat ten novej venkovní filtr tak ho koupim tam palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2008 14:22 Muž calibos [0] Re: Delfínek
taky jsem koukal a ceny se mne zdaj taky dobry ... zkusim tam nekdy neco koupit a uvidime .. palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2008 14:21 Delfínek – www.levnaakvaristika.cz
Zdravím všechny přítomné :-) chtěla bych se zeptat,jestli někdo neznáte tuhle akvaristiku-e-shop???vím že se bude otevírat koncem příštího týdne hmm byla jsem na jejich stránkách a mají podle mně dobré ceny spim ;-)
Děkuju za odpovědi ano palec

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 4444x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5651-levnaakvaristikacz