Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké přípravky jsou nejlepší

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Jaké přípravky jsou nejlepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 13:00 Pepas Re: Dahak
Sera je dražší,ale zabírá duležitá je ale prevence,potom odpadá hodně starostí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 12:21 Muž Dahak [425] - Cichlidy
Ja mam vyborny zkusenosti s lecivem od Sera.Tremazol/Flagellol mam vyzkousene je to nova rada leciv a opravdu hodne rychle zabira.Ryby v tom nemusite koupat 3-4 dny Tremazol 6 hodin Flagellol 24 hodin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 07:47 Fennanek Re: matlala
někteří mají akvárium do konce stejně dlouho jako akvaristiku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 01:46 Muž matlala [798] - RostlinyRe: kastanek
ono maji velky vliv prodavači. prodávají stylem:
tady toto je sice drahé ale je super, voda bude čisťounká a ryby zdravé.
Ale když po nich člověk chce třeba pár ryb musí si ho sám vybrat

ovšem znám i pár výborných akvaristik, prodavači jsou znalí a většinou dlouhá léta mají akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 01:31 kastanek Re: matlala
ja bych nezacinala s chemii, pouzila bych ji az uz kdyz je ji opravdu potreba
vetsinou se na to ptaji zacatecnici, i kdyz me to docela prekvapuje, ze se ptaji jake rybicky a kdesi cosi, ale uz vi, ze jsou chemikalie na upravu vody atd. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 01:23 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Akusek
chemii nee až na osvědčená léčiva třeba od firmy eSHa ty jsou dobré
jinak já vždy používal chemii a nikdy se mi nedařilo (utratil jsem za seru cca 5000,-) a ted za chemii nedam skoro nic (PMDD cca 50kč/rok, vodeu nechávám den odstát)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 23:35 Muž chicko [124] Re: Usine
ano Sera rádce poradí jak si provětrat peněženku......jinak, já bych chemii nezahazoval, co třeba léčiva??? Jistě i profíkům pomohla... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 23:32 Usine Re: Akusek
Používám aqua regulátor pro úpravu čerstvé vody.
Nejlepší je doopravdy nepoužívat nic. Stačí si ale pořídit nějakého " sera rádce" a nestačíš se divit co všechno potřebuješ. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 22:05 Muž bunda [28] Re: Akusek
Přesně tak, žádné přípravky. Pravidelná výměna vody a čištění filtru, nepřekrmovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 21:30 kastanek Re: Akusek
zadne, jak uz psal wayn
ja nikdy nic nepouzivala a vzdy vsechno bez problemu, i ras se da zbavit bez chemikalii
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 21:27 Muž wayn [79] Re: Akusek
A to jako jaký přípravky? Pro jakou vodu a pro jaké ryby? No vlastně se dá odpovědět i bez toho: žádné. Nejlepší je prostě žádné nepoužívat. Sám jen přidávám výluh rašeliny a občas pro kytky PMDD. Jinak vůbec nic, při dobré péči není nic třeba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 21:19 Akusek – Jaké přípravky jsou nejlepší ???
Jsem začátečník a chtěl jsem se zeptat jaké jsou osvětčené přípravky do vody, které opravdu fungují tak jak mají !!!???

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 1026x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5624-jake-pripravky-jsou-nejlepsi