Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Odstranění zabudovaného filtru

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Odstranění zabudovaného filtru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 10:50 tube Re: Jack
Tak už je ten filtr pryč.Díky všem za radu šlo to hop bez problémů.Přesně jak posa Jack.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2008 12:24 Jack Re: tube
:-D to je fakt:))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2008 11:56 tube Re: Jack
Díky , teď jsem se právě dotazoval prodejce a ten mi řekl(a) ,že to už několikrát dělala normálně za to zabrala abylo to.
Jack díky za radu tvoje metoda se mi zdá lepší.Uvažoval jsem že ze své kytary Fender usa sundám strunu a bude to. (struna je taky usa tak aby to nešlo nějaký německý výrobeki že. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2008 11:45 Jack Re: tube
Takze nedavno me filtr (juwel) trosku nastval tak sem se rozhodl ze ho odstranim... je bodove prichycen 5 body na kazde strane..a naspodu filtru neni nic..dlouho jsem po baraku hledal vlasec na uricnuti silikonu..samozrejmne jsem ho nenasel..tak jsem to zkusil uriznout masli na darky... ( tou uzkou...ne nejakou sloni ) slo to jak maslo..az jsem byl prekvapeny..a spodni body jsem musel uriznout velmi tenkym nozem..ponevazd ze mely tak blbe nalepeny ze sem se tam nemohl nicim jinym dostat...pozor aby sis neprorizl v rohu akvarium!!! Preji pevne nervy pri odstranovani.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2008 08:46 tube Re: kastanek
No já mám original a z boku není nic vidět. Tam totiž nemám tu tapetu tak jsem se na to díval.
Tímto předešlím dotazem se to právě snažím zjistit. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2008 08:38 kastanek Re: tube
pravdepodobne to budes muset zjistit, ja mam juwel, a mam to nalepeny bodobe z boku akvaria. ale podle papiru od toho setu (koupila jsem second hand) si to novy majitel nalepuje sam ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2008 08:16 tube
Potřeboval bych poradit jak odstranit ten filtr (krabici) máte s tím někdo zkušenost myslím jako z praxe ne teoreticky. Je to lepený bodově nebo celoplošně. Taky kde je to lepený na zadní
straně nebo na dně akvárka? Nechce se mi strhávat tapetu abych to zjistil.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2008 13:39 Jack Re: nacko
Mam doma tez set Juwel..a na hlucnost si nemuzu stezovat...poradne vse zkontroluj jestli to mas tak jak to ma byt...a jinak se filtr da ostranit ocelovou strunou odriznes silikon (tim je filtr pripevnen) ale bud opatrny at si neposkrabes sklo! hodne zdaru.. X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2008 10:01 nacko – Odstranenie zabudovaneho filtra Juwell
Caute...potreboval by som pomoct s odstranenim, resp. vyriesenim problemu s hlucnym motorcekom.
Mam doma set Juwell - akvarko so zabudovanym filtrom. Vsetko je fajn, az na vrcanie, ktore je podla mna dost sposobene vibraciami celej zabudovanej casti sposobene motorcekom. Je lepsie tuto zabudovanu cast odstranit a kupit novy filter na prisavkach alebo da sa to vyriesit aj bez pouzitia nasilia? Ak odstranit, ako dat prec nalepenu umelinu zo skla?
Diky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 836x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5567-odstraneni-zabudovaneho-filtru