Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

JV Asie nebo J. Amerika

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

JV Asie nebo J. Amerika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 17:34 Žena Beilis [34] - Asie
Já bych byla určitě pro Asii a na dno bych dala hejno sekavců, jsou to úžasné, zajímavé a moc krásné rybky!!! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 13:39 Muž BlueCactus [0] Re: Nine
osobně mám v 60l akva 2 samce betty (ano opravdu dva, z jedné samice se vyklubal samec, trochu se honěj ale žádně zranění za několik měsíců nebylo) 4 samice, jedno samce čichavce zakrslého a dvě samice, na dně 10 pancéřníčků panda...problém je že samec čichavce je hodně teritoriální, agresivní vůči všem vyjma pand, takže dne už bych se asi rozhodoval jinak...z asijských rostlin jen cryptokorynu, jinak sagittarie a valisnerie, riccie a mech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 13:32 Muž BlueCactus [0] Re: Nine
které čichavce? trochu problém se mi u asie zdá ryba dna, kdežto u jížní ameriky je nepřeberný výběr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 13:31 Muž BlueCactus [0] Re: isamik
pro pořád všichni slovíčkaříte se slovem biotop?prostě ten kdo to napíše chce vytvořit těm konkrétním rybám to nejpřirozenejší prostředí, a tim to hasne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2012 13:00 Muž Ad@m [1051] Re: petr68
Ja by som zvolil Južnú Ameriku a dal tam kŕdeľ neóniek, Ancistrusov a Ramirézky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 23:08 Muž petr68 [27] - RostlinyRe: Nine
Já bych zvolil asii a dal bych tam čichavce :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.01.2008 22:35 Nine Re: Killer
Já myslel spíš tetry než cichlidy do J. Ameriky. JV Asii bych chtěl udělat podle fish.mongabay.com/… a fish.mongabay.com/…, jinak plánuji čichavce a parmičky čtyřpruhé nebo dánia pruhovaná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 21:23 Muž Killer [133] - SumciRe: Nine
biotopní akvárka nejsou žádná sranda..musíš se hodně starat..nedávno sem viděl biotop s čichavcema - to bylo opravdu hezký..ale jížní amerika s cichlidama nemusí bejt k zahození..to by se mi snad líbilo i víc..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 19:42 Nine Re: isamik
Já bych taky byl spíš pro Asii, jen jsem chtěl vědět jaký na to máte názor.Děkuji za odpovědi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 19:30 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: isamik
Když bude stačit jeden, možná dva druhy rostliny, tak to není zas takovej problém :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 19:28 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Nine
To je spíš na Vás, který se vám víc líbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 19:28 Muž isamik [180] Re: Nine
Jestli vytvoris biotopni akvarium tak pred tebou hluboce smeknu!!!!
Ja bych to nazyval pseudobiotop, ci rostliny (ryby) z jedne oblasti. A jsem pro asii :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 19:22 Nine – JV Asie nebo J. Amerika
Zdravím všechny, plánuji akvárium 80x40x40, chci vytvořit biotopní akvárium, buď JV Asie nebo J. Ameriky, potřeboval bych poradit, který biotop je pro rozměry mé nádrže lepší, nebo jestli je to jedno?Předem děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 1248x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5556-jv-asie-nebo-j-amerika