Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Fauna trhy Liberec

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Fauna trhy Liberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 19:23 Muž půlpy [2131]
Tak dneska jsem byl po delší době na Fauna trhách v Babylonu ;-) tak jako vždy tam byl jediný ale spolehlivý prodejce rybiček pan Jung z Trutnova palec odcházel jsem spokojenej a splnýma rukama. Nakoupil jsem čtyři už velké čichavce perleťové , tři samičky pavích oček k těm mým modrým krasavcům z 1.120 a hlavně patnáct krevetek potlesk s nima jsem si donesl nějakou rostlinku, kterou neznám a musím ji teprve identyfikovat :) a ještě něco: domluvil jsem se na odběru ampulárek hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2008 09:01 Muž chicko [124] Re: mch.sokolov
Díky, tak žádám pražáky o vyjádření, jestli se konají určitě akvaristické srazy tuto neděli a jestli tam budou krevetky? Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 22:25 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: chicko
občas tam někdo je s krevetama,no tahle burza nemá žádný webovky a ani ji nikdo nedává nikam,ale Pražáci se ti určitě vyjádři:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 22:05 Muž chicko [124] Re: mch.sokolov
moc díky, já webovky taky hledal a nic sem nenašel, kromě datumů a adresy...no nic beru foták tak sem pak dám fotky palec
Nevíte jestli se tam prodávají i krevetky jinak už sem svoje otázky napsal výše a taky jestli se to na 100% koná, protože jinde sem o akci nic nenašel. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 21:33 Žena Naďa [33] Re: mch.sokolov
Mám stejný dojem, že rybičky moc avízované nejsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 21:27 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Naďa
to Naďa:na tej webovce je napsáno co tam budeano možná tam něco bude,ale spiš jen akva technika a náký krmeni s rybama si nejsem jistej.

to chicko: tuto burzu jsem naštivil a doporučuji:-)fota byly na náký webovce,bohužel to nefunguje:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 21:11 Muž chicko [124]
Nechci zakládat podobné téma a tak to píši sem : Nevíte něco o akci tuto neděli AKVARISTICKÉ SRAZY-burza. Chystám se tam vyrazit. Nemáte někdo fotky nebo tak něco??? Jak je ta burza obsáhlá, mají tam i krevetky? cokoli uvítám, předem děkuji ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 21:05 Žena Naďa [33] – Fauna trhy Liberec
Dnes jsem objevila tuto akci 26. 1. 2007. Víte o ní něco víc, než-li se dá dočíst na www stránkách ( www.faunatrhyliberec.wz.cz )? Např. zda tam budou chovatelé akvaristé?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1614x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5345-fauna-trhy-liberec