Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akva-exo

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Akva-exo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 20:03 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – absolutne bez problemu
- je pravda, ze jsem primo z Brna, takze osobni odber
- kupuji hlavne chemii a zradlo
- Tetra Min v baleni 1L maji za super cenu!

takze zatim 100% spokojenost palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 19:41 dio999 Re: marek
Kdyz jsem kupoval nedavno akvarijni svetlo u akva exo, druhy den jsem volal jak to vypada a bylo mi sdeleno, jak uz tu nekdo psal, ze u svetel je problem s narizenim od EU (a to plati pro vsechny:-), takze budme radi ze se vubec jeste ty levny svetilka prodavaji, jakmile dodavatelum dojdou zasoby tak budou k mani jenom nejaky silene drahy. Nicmene svetlo do tydne dorazilo. Jednou sem si obednaval i u profizoo, ale kdyz se po trech tydnech nic nedelo, zadnej telefon, zadnej meil, objednal sem u akva exo a do tydne bylo zbozi doma. Ale nechcu je tu jen vychvalovat, kazdej ma svoje zkusenosti a vyhovuje mu jinej shopik :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 16:46 marek
Ja som si objednal z akva-exo osvetlenie a krmivo a čakal som na to mesiac a pol rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 16:35 Žena Marianesca [3]
No abych řekla pravdu,chtěla sem si z tohoto obchodu objednat nějaký věci a těma negativama jste mě pěkně odradili..ale neva objednala sem si to z profizoo a měli tm taky dobry ceny..taky sem zvědavá kdy to dojde..nemůžu se dočkat hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 16:31 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Také si nemohu stěžovat, beru jak pro kočky, tak i pro akva. Vše doručeno cca za 3 dny v mohutné krabici cca 20Kg, což mě překvapuje, pošta má limit tuším 15Kg :o)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 11:57 Muž Eff [417] - Rostliny
Já s nimi mám jen dobré zkušenosti, jejich eshop jsem použil už asi 5x. Prodejnu mají kousek od mého bydliště, takže na netu objednám a pro zboží si dojdu. Je pravda, že to co je napsáno, že je skladem, jim chodí myslím 2x týdně od dodavatele, takže to skladem být může, ale pokud není, pak je v eshopu poznámka informující o nejbližším termínu dodání. Majitelé (myslím, že jsou to manželé) jsou velmi vstřícní a slušní. Chce to jen trochu komunikace, zavolat, zeptat se atd. Sami pak ochotně pošlou sms, že zboží je na prodejně, nebo že dojde k nějakému odkladu z důvodu nedodání dodavatelem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 08:17 Muž PentueR [256]
Objednával jsem tam dvakrát - nikdy neplatí, že co ukazujou skladem, to skutečně mají - v podstatě vždy objednávají. Podruhé jsem chtěl membránu k Tetraplantu od Tetry - napsali mi že je dlouhodobě nedostupná (v e-shopu se ukazovala skladem...) a asi se víc nestarali... Pak jsem ji bez problému sehnal tady v Pardubicích a zároveň na e-shopu profizoo.cz ... Profizoo můžu jen doporučit, mladá paní zavolala, že zboží bude asi za týden, pak volala že vše již mají jestli objednávka stále platí a za dva dny zboží doma, s vizitkou, s reklamní propiskou a vzorně zabaleno (a to byla objednávka jen za cca. 200Kč bez poštovného)..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 00:20 dio999
Ja sem u nich uz objednaval nekolikrat, vzdy v poradku a v terminu dodany. Po roce a pul mi odesel motorek, reklamoval jsem ho a do tydne mi prisel novy, to sem cucel jaka rychlost palec Maj dost sirokou nabidku a pri dotazech je videt ze tomu rozumi. Tenhle shop sem i oblibil - dobry ceny, dobra komunikace a vstricnost, to je nekdy vic nez cokoliv. potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2008 15:13 Žena Myšák [1] - AmerikaRe: Myšák
Tak jak jsem slíbila jsem tu. Objednávku mi potvrdili a slíbili, že zboží na prodejnu dojde 7.1.2008. Stalo se a ještě včera večer mi akvárko osobně dovezli. Ochotně vše vybalili, zkontrolovali s námi viditelné věci a velice ochotně odpověděli na naše dotazy. Nemohu si stěžovat, moje zkušenost je dobr. Jen doufám, že akvárko a zbytek techniky bude dobře fungovat. ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 12:31 Žena Myšák [1] - AmerikaRe: Killer
Momentálně mám objednáno na Akva-exo. 2 věci mají na prodejně a zbytek je uveden, že na 7.1. objednali, tak uvidím. Sama jsem zvědavá, protože jsem doufala, že budou spolehliví. Dám pak vědět.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2008 18:07 Žena Danila [4489] - SumciRe: mch.sokolov
sokole, ta firma co mě hodlá žalovat je jiná, než akva exo.
Ten pekelnej mazec spáchaly Tery chovatelské potřeby, ne akva exo. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2008 13:08 Muž sux [117] - AmerikaRe: mch.sokolov
Nemyslim ze to u nich bude tak spatny maji celkem slusne stranky s naidkou ja to zkusim znovu a uvidime jak dopadnu kdyby se neco nepovedlo tak to urcite napisu, ze i na me doslo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2008 11:49 rolandmynar Re: Killer
Objednával jsem kryt a zářivky, druhý den mi přišel e-mail, že zářivky nemají, jestli chci jen kryt, já to odsouhlasil a čtvrtý den mi PPL-kou přišel kryt, takže sečteno a podtrženo vše v mezích regulí a k mé spokojenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2008 11:45 Muž sux [117] - AmerikaRe: Killer
Objednal jsem si zarivku svetlo a nejake drobnosti a prislo to da se rict expres a vse je v poradku takže jak tak koukam je to pul na pul...nekdo ma stesti jiny smulu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2007 14:09 Muž calibos [0] Re: mch.sokolov
s timto obchodem mam docela spatne zkusenosti ... objednal jsem si tam akvarijni svetlo ktere tam meli napsane ze je skladem ... po 14 dnech nic neprislo tak jsem psal maila ... oni odpovedeli ze vyrobce jim ho nedodal a tak dale.... a porad posouvali termin ... tak to slo skoro mesic a kdyz to porad neprichazelo a porad psali ze jim to nedorucil dodavatel tak jsem se nastval a objednavku stornoval ... a svetlo jsem poridil na jinem shopu .... tot ma zkusenost :-(

svetlo jsem sehnal na tomto shopu www.akva-tera.myeshop.cz/…

celkem jsem s nima spokojen svetlo prislo v pohode do jednoho tydnu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2007 13:55 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Killer
nedávno tu bylo dost ostré téma :-) moje odpověd(názor),od nich nikdy nic X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2007 13:51 Muž chicko [124] Re: Killer
U tohoto e-shopu jsem objednával pouze jednou a to nedávno, vše přišlo do 3 dnů v jednom balíku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2007 13:42 Muž Killer [133] - Sumci – Akva-exo
Jaké máte zkušenosti s tímto eshopem? Nevíte jestli náhodou nekrachuje nebo něco? www.akva-exo.cz/…
někdy v půlce října jsem si objednal čerpadla do akvárek,3D pozadí, topítka a biomolitan. Část přišla za pár dní a zároveň email, že nemají zbytek, který měli uvedený, že mají na skladě. Napsali, že je to jejich chyba a že to pošlou bez poštovného později..ještě furt to nemam doma.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1213x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5314