Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak se zbavit krabů?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

Jak se zbavit krabů?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2007 11:01 rolandmynar Re: werča
Doporučil bych vám stránky pana Dařbujána. Je uznávaný odborník v chovu všeho mořského, a myslím, že určitě poradí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 23:09 werča Re: georged
Ok, díky moc za odpovědi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 23:03 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: werča
Je možné, že došlo k nějaké chybě (dvířka se nedovřela, někdo je "podržel" otevřené apod.) Tyto pasti nelze oklamat, alespoň krab toho není schopen(nemyslí :-D )... prostě bych to zkoušel dál. V nejhorším případě bych vylovil rybky a krabi usmažil elektřinou(v žádném případě toto není rada, NEZKOUŠET !!!) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 22:52 werča Re: georged
No ale problém je ten, že návnada z té pasti zmizela... smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 22:45 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: werča
Jak může nefungovat, třeba jsou ty krabi podezíraví k novým věcem v akva. Co ji zkoušet opakovaně. palec Já mám taky zkušenost, že jeden z mých ancíků je paranoik :-D Hned jak se dotknu víka u akva hned vplave do jeskyně, zatímco ostatní plavou ke špejli na kterou dávám okurku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 21:35 werča Re: georged
No právě že ta past na kraby nefungovala. Teď jsem zjistila, že by to měla být ta, která se prodává...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 21:27 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: werča
Na netu se běžně prodává past na kraby a krabice :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 21:03 happy85 Re: werča
Zhasnout, strčit ruku na dno a čekat, až se zakousne vytáhnout ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 21:00 werča Re: filipsi
No mám to z druhé ruky, ale mělo by to být s dvířky,která jdou tam a ne zpátky. Ale taky mě napadla ta klec se kterou se loví v moři...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 20:57 Muž filipsi [1295] Re: werča
Jestli jso poradne velci, sup s nimi ke me. Mnam.
Jestli malinkati a zalezli, asi nepomuze nez past podobna tomu, jak se lovi v mori, dovnitr maso, a v pritmi cekat, ay par naleze a lovit. Malokdo asi s timhle bude mit prakticke zkusenosti, tak pisu jen napad. Jake jsou ty pasti co zkousela?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 20:20 werča – Jak se zbavit krabů?
Dobrý den, jedna známá má problém (opravdu ne já ;-) ). Má v mořském akváriu kraby a potřebuje se jich zbavit. Prý zjistila, že jsou na telecí, ale pasti na ně nefungují (telecí prý ráno zmizelo). Nevíte, co s nimi? Díky moc, werča.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1448x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4789-jak-se-zbavit-krabu