Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hodnocení a komentáře

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Hodnocení a komentáře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   09.04.2015 04:05 R Muž @ LiborSprysl [8641] Re: Dejmon
Dejmon napsal: SlavkekB, pokud si to četl, tak jsem to již předešlých sledech napsal - dokonalá nádrž je jenom z přírody .....
Což už jak jsem jednou napsal, je ve velké většině pro domácí účely naprosto nekoukatelná. Tak nevím co furt melete o dokonalosti, když se vždycky jedná o "dyzajn" autora, který tvoří proto, aby se mu akvárko líbilo. A že se nelíbí vám je mu docela fuk... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2015 13:25 Muž @ Gogi [25] - Cichlidy – palce pri fotkach
Ahoj, dufam ze som trafil forum.
Mam otazku - Ako si mozem zistil ci/kolko palcov dostala moja fotka. Sam palce davam sem tam, tak som sa chcel pozriet ci dal niekto palec aj neakej mojej fotke len som taku moznost intuitivne nenasiel.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.08.2014 07:57 Muž @ snehulda007 [835] - Drškolezci :DRe: Kubasix
Ber to tak,že tady na rybičkách jsou ostatně jako v celý společnosti jedinci,kteří si myslí,že je ostatní budou uznávat jen na základě barvy hvězdiček co mají za nickem. A tak je chtějí dostat co nejdřív a bez práce...to máš jako když si nedouk se základbím vzděláním udělá vizitky kde má před jménem ing...někdo mu třeba uvěří ale každý kdo se v oboru pohybuje pozná co je zač během chvíle...prostě ber to s rezervou...Karma je dobrá akorát na ohřev vody a i tak si myslím,že boiler je lepší ;-) .Důležitá je ta práce co za člověkem je a to se tady pozná i bez hvězdiček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2014 01:16 Muž @ Kubasix [125] - Pancéřníčci, cichlidy a BucephalandryRe: Kytka
Někdo si díky palcům zvyšuje aktivitu. Když se podívám na nejstarší příspěvky u některých témat , tak tam má každý příspěvek alespoň 1 palec. A je to málo odhalitelné, jelikož to klidně může být uprostřed tématu na 20-té stránce. A palec mají příspěvky typu: Ahoj, co mam dělat? Ryba plave u dna břichem vzhůru. ne tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2014 23:21 Muž @ Yirka [7163] Re: Kytka
Já k tomu jen dodám, že proto jsou zřízeny a slouží ikonky pro nejlepší autory a nejkvalitnější odpovědi hned na diskusním fórem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   30.08.2014 21:02 Žena @ Kytka [2142] Re: zervan
V ideálním případě by palcování opravdu mělo ukazovat kvalitu příspěvku a z toho důvodu bylo i zřízeno. Aby třeba nováčkům na zdejším fóru ukázalo, který příspěvek je kvalitní a čemu mohou s klidným svědomím věřit. Z toho důvodu se pak zavedla i možnost dát jeden, dva nebo tři palce. Načítání do karmy pak mělo poukazovat na erudovanost pisatele, takže bys věděl, že u těch s vysokou karmou si informaci nemusíš dále ověřovat na rozdíl od blábolistů, kteří mají karmu v mínusu a píšou jen proto, aby je bylo vidět.
Ovšem jelikož je zde početná mladá generace závislá na facebooku, která si plete palce s FB lajkováním, tak se to holt trochu zvrhlo a vysokou karmu mají i ti, kteří sice nemají žádné zkušenosti a místo rad ostatním by měli raději sami poslouchat a učit se, ale jelikož si palcováním alá FB karmu vzájemně zvyšují, tak to podle toho vypadá.
Takže nováčkům nezbývá, než se trochu zorientovat kdo je kdo a podle toho se zařídit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 20:21 R Muž @ romant [25069]
Kdo chce mojí karmu, ať se přihlásí, nějak se domluvíme. :-D No né, je to stále dokolečka, možná se kvůli tomu i pohádáme a třeba i něco změníme, ale za nějakej čas se tato debata, jako bumerng opět vrátí zpět a zase to bude nedokonalý a budeme to chtít měnit. :) Jinak nic proti diskusím. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 20:18 R Muž @ vaaclav [6395] - EchinodoryRe: zervan
Tyhle debaty se čas od času opakují a nemají celkem význam, protože palce, hodnocení a podobné nesmysly jsou jen o klikání. Proč donutit co nejvíce lidí klikat ti snad nemusím vysvětlovat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 19:40 Muž @ zervan [900] - baví ma skúšať náročnejšie rastliny
Pozerám, že sa tu rozbehla búrlivá debata o nespravodlivosti a subjektívnosti hodnotení nádrží. Ja som to vždy bral ako subjektívne a keby mi bolo nepríjemné nízke hodnotenie, proste by som si možnosť hodnotenia vypol.

Ale na iné chcem poukázať: Asi väčší "problém" ako hodnotenie nádrží mi pripadá hodnotenie príspevkov. Ono totiž nie je jasné (teda mne určite nie), čo ten palec hore vlastne znamená. Tipujem, že je to obdoba "Like" na Facebooku, ale s ním nemám skúsenosti :) Totiž dá sa to vyložiť minimálne dvojako:
a) palec hore znamená súhlas s tým, čo niekto napísal;
b) palec hore je vyjadrením vďaky za prínos príspevku.

Všimol som si, že väčšina ľudí to chápe ako variant a) - takže stačí napísať niečo veľmi všeobecné, ideálne sprdnúť začiatočníka za nejakú zjavnú chybu a palce hore len tak lietajú. Samozrejme na tom nevidím nič zlé, pokojne môžu mať najviac palcov tí, ktorí najpohotovejšie napíšu odpoveď typu "máš to veľmi zlé, treba meniť 1/3 vody každý deň". Lenže počet palcov, ktoré boli udelené osobe, sa v profile nazýva "karma", čo mi sedí skôr na variant b) - ten prvý by som skôr nazval "schopnosť pohotového omieľania" alebo "schopnosť strhnúť davy" :-D

Na druhej strane, niekedy si niekto dá na niečom záležať, podrobne to otestuje, napíše o tom prípadne aj nejaký článok (hoci aj nie tu na tomto webe), ale ľudia zvyknutí dávať palec ako znak súhlasu ho ani neocenia. Lebo ten palec na ten účel možno ani nie je. Na niektorých zahraničných (technických) fórach, ktorých som účastníkom, je na tento účel "thanks meter" alebo prosto "karma" a ľudia ju zvyšujú tým, ktorých príspevok im pomohol.

Aby ste ma zle nechápali - mne je to srdečne jedno, nesťažujem si, len poukazujem na inú, podľa mňa ešte väčšiu nejednoznačnosť tohoto fóra ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2014 19:25 R Muž @ romant [25069] Re: vondr001
A vo tom to je, každej to vidí trochu jinak a přistupuje k tomu individuálně a to co se jednomu nezdá, druhej to má za špičku. Do ničeho se nenechat nutit a mít svůj názor a je to v richtiku. ;-) Ať to bude ten či onen systém, bude vždcky nedokonalej, tak když se nebudem brát moc vážně, bude to skosnutelný za všech variant. :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 19:15 Žena @ vondr001 [667]
Já hodnotím 100% i "prázdné" odchovny bez dna, pozadí... Pokud vidím nádherné ryby, o které se ten dotyčný dobře stará a kvalitně krmí... tak snahu vždy ohodnotím.
Třeba takový Kubasix... prostě vidím snahu a zápal. Další příklad třeba chovné akvárium od discustran... nádherné fotky, tillecek....
Prostě bomba.... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2014 14:37 Muž @ Designer [5630] - CichlidyRe: vaaclav
Ja si zase myslim, ze se nema cenu vubec bavit o sportu, a pritom je ho stale vsude plno, a to i takoveho, kde jde jen o hodnoceni jako tady, bez naprosto jasneho "lezi tak prohral". A stejne se o tom furt mele a mele, tohle tady je proti tomu houby :) .

Nakonec, ja svuj navrh dal, a myslim ze smysluplny, pricemz nikoho do niceho nenutici. Chci hodnoceni bez nejakych ohledu a kamos nekamos, zaskrtnu si ho, chci vedet "jak se to libi", ze bych treba jeste nekde mohl... coz ja u sebe sice vim, ze bych jeste hodne mohl, ale o to ted nejde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   29.08.2014 14:21 R Muž @ vaaclav [6395] - EchinodoryRe: Designer
Projdi si i jiné stránky a všude narazíš na to samé. Nemá cenu se o tom vůbec bavit ty celibáte. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 14:13 R Muž @ Silent [5913] Re: Designer
Kdo má potřebu ať si hodnotí co chce, koho chce a jak chce a kdo ne nechť tak nečiní, jako třeba já, nicméně fakt je, že hodnocení nádrží je bezesporu neobjektivní, ale stávajícím stylem ani objektivní být nemůže. Pokud někdo najde jednoduchý a spravedlivý způsob hodnocení ať se předvede. Ovšem v jednom musím s Jirkou souhlasit. Řeší se to tu jako by na tom závisela budoucnost stránek. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2014 13:57 jamajcan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 13:55 Muž @ Designer [5630] - CichlidyRe: Yirka
Yirka napsal: ... NIKDY jsem však žádnou prezentaci nehodnotil a ani v prezentaci nekomentoval. ... Proto to neřešte, nemá to význam nebo hodnocení svých prezentací zakažte nebo zakažte hodnocení generálně. Osobně si myslím, nechte to běžet jak to je......
Promin, ale pokud Tebe samotneho hodnoceni nezajima, neucastnis se, proc pak rikas, ze to mame nechat? To je asi jako kdyz nam knez v celibatu bude vykladat... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 13:51 Muž @ Priest [324] - Cichlidy
Možná by mohl fungovat model pouze s palci,pokud se mi nádrž líbí,dám palec.Pokud ne,nedám nic.Předešlo by se slovním přestřelkám typu-já tobě 100 a ty mně jen 50 :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   29.08.2014 13:38 Muž @ Yirka [7163]
Dovolte mi do toho vnést trošku nadhledu a nekonečné téma tak trošku utlumit, protože absolutně nic neřeší a ani nevyřeší.
1/ Jednotlivá subjektivní hodnocení a ani soubor subjektivních hodnocení nikdy nezaručí, že hodnocení bude i objektivní. S tím je třeba se smířit. (A neplatí to jen pro akvaristiku)
2/ Jsem tu již pěkných pár let, dokonce se považuji za jednoho ze seniorů těchto stránek. V diskusi jsem byl hlavně dříve dost aktivní, nakonec mám přes 6000 příspěvků. NIKDY jsem však žádnou prezentaci nehodnotil a ani v prezentaci nekomentoval. Pokud se mě někdo zeptal na názor nebo jsem to při prohlížení a diskusích považoval za nutné, vždy jsem použil pouze osobní vzkazy. Je to dostatečné a z hodnocení není třeba dělat sebeexhibici.

Proto to neřešte, nemá to význam nebo hodnocení svých prezentací zakažte nebo zakažte hodnocení generálně. Osobně si myslím, nechte to běžet jak to je......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   29.08.2014 13:07 Žena @ drvi [1318] - RostlinyRe: Johan
Hodnotit průměrná akvária 50% a nadprůměrná nad 70% byl možná původní záměr, ale bylo by to fér, pouze pokud by tenhle systém používali všichni a bylo by povinné hodnotit všechny nádrže. Což je samozřejmě blbost. Každý si tady to percentuální hodnocení vykládá jinak a pak to přestává mít smysl. Já jsem taky pro, aby si každý vybíral jen oblíbené nádrže, event. na ty nejlepší dát označení TOP. A pořadníky taky nevidím jako moc objektivní - totiž nádrže, které někdo pořád aktivně prezentuje a popisuje každou malou změnu jsou na ráně častěji a častěji dostávají kladná hodnocení , než některé skvosty, na které člověk narazí spíš jen náhodou. Protože kdo by mohl aktivně prohlížet pravidelně všech cca 1500 akvárek, takových cvoků tady mezi námi asi moc není. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 08:42 R Muž @ Silent [5913] Re: Burik
Stačí si pořádně přečíst co napsal o přírodních nádržích napsal SlavekB a mojí následnou reakci. To, že jde především o akvária je mi jasné, ale dovolím si nesouhlasit s tvrzením, že v přírodě prostě nádrže nejsou. Nic víc, nic míň.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 08:18 Muž @ RAP [2157] Re: SlavekB
... to je dobrý blud, já ještě v přírodě žádnou nádrž neviděl a to si myslím, že v přírodě se snažím i koukat
Asi špatně koukáš. ;-)
Letos v létě jsem se byl podívat nedaleko Příbrami u vodní nádrže Obecnice www.google.cz/… . Je to sice uměle vytvořená nádž, ale stačí odejít pár kroků od hráze a máte tolik inspirací. Ovšem mě nejvíc uchvátil přítok naproti hráze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 08:10 Muž @ Burik [724] - AquascapingRe: Heimdall
Není nádrž jako nádrž..tady je snad jasné,že jde o nádrž jako akvárium a ne o přírodní jezero :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 07:34 R Muž @ Silent [5913] Re: SlavekB
SlavekB napsal:
a jen tak na okraj: "Pokud mě alespoň mysl nemate, tak dokonalé nádrže snad ani neexistují, snad jedině v přírodě," . to je dobrý blud, já ještě v přírodě žádnou nádrž neviděl a to si myslím, že v přírodě se snažím i koukat. :-) tone

Jen taková maličkost k těm přírodním nádržím : cs.wikipedia.org/… stačí přečíst první dvě věty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2014 00:52 Muž @ Kubasix [125] - Pancéřníčci, cichlidy a BucephalandryRe: RAP
A proto se každý z nás, kdo tu přispívá i pročítá, snaží mít kus přírody doma a chce rostlinám, živočichům, nitrifikačním bakteriím a kdoví čemu dalšímu, dát dobré podmínky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   28.08.2014 21:06 Muž @ RAP [2157] Re: Dejmon
..dokonalá nádrž je jenom z přírody .....
Dokonalost a půvab přírody je v její nedokonalosti a spontálnosti. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.08.2014 20:39 Muž @ Dejmon [63] Re: SlavekB
SlavkekB, pokud si to četl, tak jsem to již předešlých sledech napsal - dokonalá nádrž je jenom z přírody .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.08.2014 20:09 Muž @ SlavekB [124] - ŽivorodkyRe: Dejmon
možná by se dalo v některých drobnostech souhlasit pokud...
jestliže bys ohodnotil tímto svým pohledem veškeré nádrže a ne jen pár.
To je pak jako s tou naší lyžařkou, co na olympiádě dopadla blbě, protože po prvním kole změnili tvrdost hodnocení.
Nehledím na hodnocení i když ho mám zapnuté, ale vzhledem k tomu, jaký je tu zvyk hodnocení(i když třeba špatný zvyk) si myslím, že jsi některé co to hodnocení sledují opravdu svým přístupem poškodil, protože jsi je hodnocením poslal o dost níž, než horší akvárka, kde jsi raději ani nekoukl.
a jen tak na okraj: "Pokud mě alespoň mysl nemate, tak dokonalé nádrže snad ani neexistují, snad jedině v přírodě," . to je dobrý blud, já ještě v přírodě žádnou nádrž neviděl a to si myslím, že v přírodě se snažím i koukat. :-) tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2014 20:09 Muž @ corydoras© [47] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: Johan
Já taky neříkám, že souhlasím s tím, že se to takhle dělá, jenom říkám, že to tak je ano v podstatě by jsme tady asi nenašli moc prezentací které mají hodnocení 30 - 90% a přitom, jak už si konec konců sám řekl, 50% by měl být průměr...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.08.2014 19:57 Muž @ Johan [4636] - RostlinyRe: corydoras©
Souhlasil bych s tím, že se dává buď 100 a nebo nula. S tím proč se to dělá moc nesouhlasím. Krom toho takovéto hodnocení pak smrskává pořadí prezentací jen na desetinky pod stovkou. To už tu může být hodnocení jen 1, 2 a 3.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.08.2014 19:36 Muž @ corydoras© [47] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: Johan
no nevim, ale řekl bych, že, jak už bylo řečeno, většina lidí hodnotí, když je prezentace skutečně na úrovni a dává 100% a nebo hodnotí u nádrží, které podmínkami neodpovídají zdravému prosperování ryb a dávají zase 1 - 15 %
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   28.08.2014 19:33 Muž @ Dejmon [63] Re: Aforte
A od něj je fér mi vyhrožovat atd.... Jen se podívej na komentáře. Já si myslím, že právě ....ale raději si to nechám pro sebe ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2014 19:32 Muž @ nigelxx [4] Re: Dejmon
rybicky.net/fotogalerie.php… autor tehle nadrze je Panbuh,kdyz od tebe dostal 100%?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.08.2014 19:23 Muž @ RAP [2157]
Hodnocení je vždy subjektivní, podle hesla: "Někdo má rád holky, jiný zase vdolky".
Osobně dávám hodnocení pouze u nádrží, které mě zaujmou a mě se líbí na 100%, jinak pouze komentuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.08.2014 19:01 Muž @ Aforte [500] - RostlinyRe: Dejmon
Promiň ale psát o někom, že je chudák i s jeho jménem(byť jen jménem na fóru) mi nepřijde fér. no Zrovna on si tu stovku klidně může dovolit. O akvária se stará, má je hezká, daří se jim. Nemá přerybněno, vhodně vybrané ryby/krevetky apod. Spíš než toto bych začal řešit ta akvária, která mají stovku a přitom je to jedna velká umělotina.

Pokud ti to hodnocení vadí, tak si to oddělej. I já to tak mám a nemusím to řešit.

Já dávám jen stovky a to u akvárií, které se mi líbí. Jinak nehodnotím. Nevím, proč by tady lidé nemohli dostávat stovky. Co je na tom? Určitě to potěší. Každopádně komentář, je komentář. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -4   28.08.2014 18:42 Muž @ Dejmon [63] Re: Johan
Jak píšeš Johan, a proto jsem si také od pár tzv. bodových akvaristů dostal a hlavně od jednoho chytráka jménem Anubis007. Opravdu toho chudáka je mi líto, že to takhle bere. 70-90% je prostě perfektní nádrž, a jak jsem již psal, na 100% to umí pánbůch a en stvořil přírodu, která to má za 99.9%, páááák je dlouho mezera a od 90 a někdy od 95% následují ti nejlepší z nejlepších, no a jde to směrem dolů ........ ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2014 14:34 Muž @ kofejn [899] Re: Designer
Když jsem se rozkoukával, od oblíbených jsem si dával akvárka, která měla podobnou velikost mého plánovaného a líbila se mi. Byla to inspirace. Po založení už na objem nekoukám a když mi spadne čelist, dám ho do oblíbených.
Žádnou nádrž jsem snad ani nehodnotil, na to se necítím, koment sem tam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.08.2014 14:17 Muž @ Designer [5630] - CichlidyRe: maryn
Ja si do oblibenych obcas dam akvarium, protoze chci videt, jak to dopadlo po nejake zmene, ktera se resila (treba ve foru), takze to klidne muze byt i jen obycejna zalozka a nerika to nic :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2014 14:11 Muž @ corydoras© [47] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: Johan
Teoreticky jo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2014 14:08 Muž @ maryn [38] Re: Johan
Souhlasím, v oblíbených mám nádrže, ke kterým se chci vracet protože se mi líbí nebo se jimi případně chci inspirovat a učit se z nich...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.08.2014 13:53 Muž @ Johan [4636] - RostlinyRe: Kubasix
Čistě z logiky by většina akvárií měla mít 50 %. Takže proč 70 % komentovat? Vždyť se tím vlastně říká, že je nadprůměrné. Což samo o sobě je dobré, ale jak píšete, bere se to jako kazení hodnocení, které je v současnosti o sympatiích snaze ty 100, já 100.
Nejvíc o nádržích řekne jejich oblíbenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.08.2014 23:07 Muž @ jiri609 [55]
ne nadarmo jsou při hodnocení sportů, kde rozhodují rozhodčí, škrtány nejvyšší a nejnižší známky, aby se zamezilo některým nežádoucím vlivům... ano X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 22:50 Muž @ Kubasix [125] - Pancéřníčci, cichlidy a BucephalandryRe: Janča
Přesně tak, moje řeč, proto je tu taky nastevení, že hodnocení jde jenom s komentářem minimálně 100 znaků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 21:34 Žena @ Janča [1] Re: Dejmon
přispěju do tohoto vlákna i svým názorem.Dostala jsem 75%,mě je jedno kolik mám procent je to ro mě uplně bezcenné, ale když už mě tedy hodnotíš tak bych ráda nějaký komentář kde by jsi mi poradil co změnit,vylepšit....a já nevím co všehno.Já nehodnotím nádrže ostatních a místo toho píšu do komentáře že se mi akva líbí když už se mi líbí a naopak.řekla bych že nějaký procentuální vyjádření není o ničem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 15:18 Muž @ Dejmon [63] Re: Designer
A o tom to také je, mělo by se opravdu a poctivě !!! hodnotit a ne, má to pěkné tak mu dám stovku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 14:40 Muž @ Designer [5630] - CichlidyRe: Kubasix
Jako by sis koupil TV s nakraplym displejem, pac se tam nevesel, a nekdo se snazil ho tam narvat. Bych Te chtel se 100% za snahu videt smich .

Korektne, kdyby to melo byt co k cemu, vylistuji si akavria 100% a budu mit predlohy toho nejnadhernejsiho, ceho bych mel vzhledove a funkcne dosahnout, pokud po tom touzim. Ale ted kdyz si vylistuju vsechny 100%, muzu si jit zase lehnout, mam to dokonale, lepsi to byt prece nemuze, vic nez 100% neni :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.08.2014 14:15 Muž @ Kubasix [125] - Pancéřníčci, cichlidy a Bucephalandry
Hodnocení má cenu pokud se k hodnocení např: 70% přidá i komentář, který odůvodní co na tom akváriu chybí, co by někdo udělal jinak, poradí co a jak. Bez toho komentáře si ten člověk spíše řekne co jsem mu udělal, že mi tu kazí hodnocení, ale přesně pro tohle tu to hodnocení není, aby to bylo podle sympatií.
Mě, když se to dané akvárium líbí a je tam vidět vážně snaha udělat pěknou a funkční nádrž, tak mu tu stovku klidně dám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 11:02 R Muž @ Silent [5913] Re: Designer
Designer napsal:Bezne hodnoceni je pro nas bezcenne ;-) .
A proto nehodnotím a na hodnocení jiných nádrží neberu žádný zřetel. I když styl označení TOP nádrže se mi zamlouvá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 10:24 Muž @ Dejmon [63] Re: Designer
Tam by to bylo trochu jíné, OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB, a nebo TY DO MĚ 50% TAK JÁ DO TEBE 40% !!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 10:21 Muž @ Dejmon [63] Re: romant
Tak jsem to i myslel, jak si to hezky napsal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 09:50 Muž @ Designer [5630] - CichlidyRe: Heimdall
Ja uz to mozna psal i sem, ale klidne to zopakuju. Kdyby slo zapnout hodnoceni TOP, rikal bych tim ostatnim, ze mne nezajima ze je to dobre, ale ze to maji hodnotit, jak moc se jim to libi, kdyz to maji hodnotit jako spickove umelecke a zaroven funkcni dilko, a zaroven ze se nebudu zlobit za jakekoli hodnoceni. A pak bych se klidne dockal 30%, protoze buhvi jak pohledove hezke nadrze namam, ovsem funkcni jsou minimalne dobre. Zaroven by v TOP hodnoceni bylo obsazeno i to, ze na minimalne 90% normalniho hodnoceni se citim, ze vim ze to funguje a muzu to tak dost dobre provozovat, ale ze chci vedet vic, treba jak se to libi, coz nepoznam, kdyz ma polovina nadrzi 100% jen proto, ze jsou funkcni, takze vlastne neni co vytknout.

rybicky.net/nadrze/18609 - necelych 100%, ale je to pritom jedno z nejlepsich akvarii zde.
rybicky.net/nadrze/18477 - plnych 100%, ale hezci to fakt nemam, nektere rostliny z toho prvniho mi v tom ani nerostou, a takovy cit pro vec to tak seskladat asi taky nemam...

Takze jsem lepsi stejne jako mnoho prumernych akvarii jen proto, ze hodnotilo vic lidi, kteri mne nechteli urazit a nebo jsem nikomu neslapl na malicek?

TOP hodnoceni by bylo bajecne, pokud to ma neco rikat i tem, co to maji jako hodne velke hobby a ne jen jako ozdobu obyvaku. Bezne hodnoceni je pro nas bezcenne ;-) .
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 3476x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/4761-hodnoceni-a-komentare?od=1