Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Skutečné Malawi

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Skutečné Malawi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.08.2016 11:15 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: Těhňajs
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2016 10:41 Těhňajs Re: pavelbartek
Děkuji. Už nikdo nemá nějaký zdroj o Malawi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.08.2016 14:55 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: Těhňajs
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2016 14:50 Těhňajs – Česká odborná literatura
Dobrý den,
věděl by někdo o nějakém dobrém zdroji o akváriích Malawi? Zařizování, chov ryb, kvalita vody atd. Akvarista začátečník už dlouhou dobu nejsem, ale směřoval jsem se do této doby jen převážně na rostlinná akvária + jižní Ameriku. O Tanganice jsem knihu našel, ale o Malawi nikoli.
Děkuji.

Budu rád za každý odkaz, popřípadě doporučení nějaké knihy.

Petr

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.12.2007 18:08 Muž ToGi84 [2]
Sice je to hodne stary tema, ale zeptam se i já, nemáte nekdo ten dokument odchytu tlamovcu??? díky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2007 12:26 Štěpán Re: virus222
Aby se "nadšení akvaristi - milovníci přírody" náhodou nestali příčinou zdecimování a vyhubení některých druhů ryb. Jestli má jediný (i když velký) jezero zásobovat celej svět, tak je to riziko dost aktuální. Nejlíp byste udělali, kdybyste si nekupovali ryby importované z přírody ale měli jen ty, které se odchovávají v akváriích. Není možný zapomínat na to, že Afrika není příliš civilizovaná a kontrola exportu ryb tam pravděpodobně vůbec neexistuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2007 10:46 virus222
Hele nemáte někdo ty dokumnety o Mlawi nahrátý?Taky jsem viděla 2 , jak to odchytávají a pak jak to je v jezeře .Chtěla bych si je nahrát...nemáte někdo?Please? :-) :-) :-) :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2007 09:33 Žena Vesnach [56] Re: Killer
Zakalena voda, zadnej anubias, prerybneno, rasa a ostry kameny - davam za 5 :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2007 20:51 Muž Killer [133] - Sumci – jezero
tohle sou taky fotky z jezera
www.hynek-darbujan.cz
bylo jich někfe víc od pana Hynka Dařbujána..ale ztratil sem odkaz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 09:01 paulinn Re: Anonym
a viděli jste ten dokument minulej tejden jakým způsobem se také dělá odchyt??? rozzureny rozzureny chudinky, mi jich bylo táák líto :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.11.2006 22:05 Muž [] Re: Deimos
No já už jsem se s někým bavil na téma,dát si postavit velké aqa do jezera a bydlet v něm.A rybky by mě očumovaly smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 21:46 Muž zikyc [79] - SumciRe: Anonym
Já jsem viděl něco podobnýho a bylo to ůžasný, jak se tam velký cichlidy staraly o svojí droboť.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.11.2006 21:32 Muž [] Re: Deimos
Viděl jsem dokument z malawi a tanganjika.Ta hostota zarybnění u břehů je opravdu neskutečná palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.11.2006 20:39 Deimos Re: Procha
To nie je akvárko. To sú normálne ryby vo volnej prírode... ale akvárko by to bolo dobré...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.11.2006 20:35 procha Re: Deimos
Páni. Tomu říkám pořádný akvárko. Hned bych si to pořídila místo obýváku. To by byl jiný relax. Paráda. :) :-D ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.11.2006 19:55 Deimos – Skutočné Malawi
Fotka k příspěvku Takto nejako vyzerá Malawi v skutočnosti vo volnej prírode... paráda čo?
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1436x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/476-skutecne-malawi