Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Agroholding vs. Aqua-Daho

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Agroholding vs. Aqua-Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2016 19:44 R Muž vaclav [14615] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: SatanekD
Ti už ale skončili dost dávno. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   20.11.2016 18:02 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: SatanekD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2016 14:09 SatanekD – Funguje ještě agroholding?
Ahoj všichni. Nevíte náhodou něco o prodeji kytek z agroholdingu? Resp. fungují ještě? Koukal jsem na jejich stranky a kde nic tu nic. Po kytkach ani vidu ani slechu. Nebo jsem nasel jinej agroholding? Kdyztak hodte nekdo link. Diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2008 13:36 Žena safira [4] Re: Bedna75
s nabízeným balíčkem od A-D nemám zkušenosti, ale všeobecně balíčky nebývají tou pravou volbou. Radši si dej tu práci a vyber si vlastní rostliny. Neriskuješ tak, že polovina z nich bude do akvárka nevhodná. Připrav si i místo pro pár rostlinek navíc, které A-D zasílá jako "pozornost" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2008 13:27 Muž filipsi [1295] Re: Bedna75
Ja jsem pro jednotlive objednani, predem si namalovat, co a kam chces zasazet, a jak chces, aby akva vypadalo, a toho planu se drzet. Ono casem od nej uhnes, nektere kytky nepujdou dobre, neco se ti bude libit jinak ... ale mas moznost to ovlivnit. Ryby taky prece nekupujes po "setech" co ti kdo namicha.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2008 12:59 Bedna75
Chtěla jsem se zeptat ohledně rostkin od A-D,budu si zakládet první 350 l AQ,mám si rostliny objednat jednotlivě nebo zakoupit nabídku pro 300-400 l AQ. předem děkuji za radu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2008 06:08 Muž Radek [3] Re: Patris
Doručovací termíny jsou na jejich stránkách.
Balení v kartonové krabici s modrým firemním potiskem, uvnitř igelitový pytel, v něm rostliny v košíčcích položené "naplacato", jednotlivé vrstvy rostlin proložené navlhčenými novinami. V zimě je krabice vyložená polystyrenem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2008 22:31 Muž Patris [1]
KOukám,že všichni spokojeni,jen bych chtěl vědět,jak mi rostlinky přijdou?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2008 18:39 Bery
Fotka k příspěvku Takže taky přidám svojí zkušenost s Aqua-Daho. Objednával jsem u nich asi po třetí a po každý naprostá spokojenost. Rostlinky vždy v termínu a všechny ve skvělém stavu, pořádně zabalené ve vlhkých novinách, rozbalování jsem si užíval jak Vánoce :) .Jedna fotka = tisíc slov X-) Takže Aqua-Daho rulezz :)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2008 17:57 Fennanek Re: Čuk a Hek
DPH je 9% stačí řádně pročíst uvádějí to nad objednávkou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2008 17:56 Čuk a Hek
Jaká je sazba DPH od ledna u Aqua Daho ?5,9 nebo 19%?ď..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2007 11:53 Žena Rebbie [71] Re: Vrubouš
Jj, snížená sazba DPH je od 1. leda 9 procent......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2007 11:48 Vrubouš
Nevite nekdo,jak to bude z vysi DPH od noveho roku ?Nynejsich 5% se urcite zmeni,nevi nekdo o kolik ?Neco mi rika ze bude 9%...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2007 07:22 Lorsson – Aqua-Daho
Ahoj, pridavam svoji zkusenost s Aqua-Daho, objednano v pondeli dopeledne, behem hodiny volali z obchodu a oznamili datum dodani, to splnili do puntiku, pouze nahradili postu kuryrem CD, postou by to pry doslo za dlouhou dobu. Jednani vyborne, pro zajimavost se muzete mrknout na fotky zasilky na
rybicky.net/nadrz.php…
Byla to prvni moje objednavka rostlin pres internet, mozna jsem cekal trochu vetsi rostlinky, nevim jaky je standart, ale jinak zkusenost dobra palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2007 14:25 Hony Re: Subus
určitě aqua daho nemužu si ztěžovat třeba echnače mi některé přišli asi 30 cm veliký
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 16:37 Sidonius Re: georged
Běžně v AQUA-DAHO, přestože nemusí být v katalogu. Zavolejte si tam. :-) Košík za 20,- ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 15:21 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: MiHl
Mihl: Nebylo. Prostě to ale byly v podstatě trsy listů, které měly jen zárodky kořenů (pupeny asi 1 mm velké). Ano, jak podezříváš, v substrátu to drží špatně, ale kořeny rostou, takže to snad nebude problém. Trochu jsem se toho ale nejprve bál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 14:45 Muž Eff [417] - RostlinyGeorgerd
Určitě jej nabízí Rataj. Já ho koupil ve sklorexu a měl jsem za to, že byl od Aqua-Daho, ale v jejich nabídce jej nevidím, zkus jim napsat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 14:39 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: MiHl
U Agua-Daho jsem měl krásné kořeny hmm :-D. Jo když už se bavíme o rostlinách a prodejcích, nevíte kde sehnat Hemianthus callitrichoides ? Už ji dlouho sháním a né a né sehnat :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 14:35 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: AmorFati
echinodory chodí bez kořenů? tak to se mi zas tak pozitivní nezdá... velikost by mi nevadila, stejně jsou všechny listy emerzní a rostou mi celkem dobře, ale bez kořenů... asi taky záleží na tom, co si člověk pod výrazem "bez kořenů" představí... to mi přijde fakt divné... jak ji pak uchytit, když má být těsně nad zemí, kdyby kořeny neměla? foto by asi nebylo, že?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 14:34 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Subus
Nakupoval jsem u Aqua - Daho hlavně echinodory (za cca 1000 Kč) - koukni na mé akva, jsou tam vidět na fotkách v archivu rostlinky co mi poslali (jsou pěkné a velké), mám s nima jen ty nejlepší zkušenosti - rostlinky byly skvěle zabalené, ve vynikajícím stavu, komunikace s firmou vynikající. Jediné jak píšou nepovolte nahrazení - mne poslali rostlinky co jsou na pěstování pod vodou nevhodné, ale v květináči rostou pěkně :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 14:27 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: Subus
Agroholding dodává kytky ve velmi obstojné kvalitě, dobře zabalené. Echinodory jsou od nich vesměs malinké a všechny emerzní a bez kořenů. Po zasazení nicméně nemají problém kořeny pouštět a zdá se mi, že po cca týdnu už začínají hnát první submerzní listy. Pro agroholding u mě hovoří relativně netradiční nabídka v porovnání s tím, co je od AD/Rataje běžně dostupné v obchodech, pohodové a rychlé odeslání a hlavně špičkové ceny, které se vyplatí i s poštovným. Pro příklad: Objednával jsem minulý týden mj. Salvinia natans na zkoušku od Agroholdingu a Rataje. AH poslal za 13 korun balíček o zhruba troj, možná čtyřnásobném objemu oproti obsahu Ratajova kelímku. Rataj za to ale chtěl 48 korun :-)

//EDIT: Jako bonus zdarma jsem dostal (opět) Puškvorec, který už vegetí v květináči na "bonusy zdarma" :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 10:13 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: MiHl
jj souhlasim,já si tam tehdy bral asi za 250kč kytek a byla toho vyloženě bedna:-Dto stejný po druhé. a jaxe řiká,darovanýmu koni za zuby nekoukej smich dle toho se asi řidi X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 10:09 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Nik
tak pokud je jako dárek kytka navíc stejného druhu jako objednané... tak to je jednoznačně plus (asi to nebude ale platit vždy, kdybych si objednal jen nějaké větší drahé kytky :) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 10:07 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Nik
anosem tehdy bral 3-4 košišky liliovničku a košik byl navic+ něco plovouciho:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 09:57 Muž Nik [191] Re: MiHl
U Agroholdingu přidají jako pozornost jednu až dvě kytky z těch, co jste si objednali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 09:17 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: mch.sokolov
pozornost podniku je i u aqua-daho (nicméně přes 2 upozornění, že je to do biotopního akva, aby poslali něco z J.Ameriky, poslali kytku z Asie).

Pokud vám zavolá a dohodne se, za co nahradí, tak to problém být nemusí. Mně zavolali, že nemají, jestli můžou nahradit, že jsem si dal nenahrazovat. Zeptal jsem se za co to chtějí nahradit, ale to prý neví,že ve skleníku vyberou nějakou hodně podobnou. Tak jsem souhlasil s nahrazením, což ale byla chyba ech.scaber www.aqua-daho.cz/… nahradili ech.major www.aqua-daho.cz/…

S každým se musíte naučit zacházet... když víte, že si u A-D nesmíte nechat nahrazovat kytky a že jako pozornost podniku přijde naprosto cokoliv, co možná využije leda někdo jiný, tak v tom problém není. Kytky chodí v dostatečné kvalitě a cena ujde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 08:23 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Subus
já bral 2x z agroholding.cz a pokud neměli rostlinu,kterou sem objednal,ihned mi volal pán a řekl že ji nemaj a zda ji můžou nahradit,nabidl co a nebyl problém,nemluvě o pozornosti podniku :-P X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 07:49 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Subus
myslím, že to bude asi jedno. Mám rostliny (echinodory a jiné) od aqua-daho a kvaltia echinodorů byla velmi dobrá, dobře rostou. Jen bych doporučil v žádném případě nepovolit nahrazení rostlin, protože to, co pošlou jako podobné... :-| hanba mluvit

jen bych ještě upozornil na jednu maličkost... sestra si objednala kytku v akvaristice od aqua-daho (byla sice dráž,ale poštovné k jedné kytce by bylo ještě dražší) a za dva dny dostala poprvé krupičku. Kytky byly patrně dočasně v akaristice v nějakém akva, takže nejspíš pochází krupička ze zverimexu, ale stejně bych doporučil desinfekci roslin. Mě to docela překvapilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 07:27 Muž Nik [191] Re: Subus
objednával jsem u obou - Agroholding mi dodal menší rostlinky. Na druhou stranu za tu cenu to bylo dostatečné. Více méně záleží na tvých sympatiích. Řekl bych, že tyto dvě pěstírny jsou hodně rovnocenné.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2007 01:11 Subus – Agroholdink x Aqua - Daho ?
Dobrý den, v brzké době bych si chtěl objednat rostliny (převážně Echinodorusy) přez internet. Chtěl bych se zeptat, jestli je lepší objednávat u Agroholdingu, nebo Aqua-daha. Zajímá mě především velikost, kvalita a životaschopnost prodávaných rostlinek. Poradí mi někdo, kde si mám objednat? Dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:36 Muž wayn [79] Re: Paul Ramon
Kdepak, to jsem zatrženo neměl. Navíc vše neměli co jsem chtěl (nějaké echinodory) a to jsem taky nedostal a ani nic místo toho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:23 Muž Paul Ramon [17] Re: wayn
Wayn: Jestli to třeba nebylo tím, že jsi při objednávce zaškrtl políčko NAHRADIT. Poté vše co neměli, nahradili podobným zbožím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:09 Muž wayn [79] Re: Paul Ramon
U AQUA-DAHO taky objednal rostlinky a krmiva. Přišly v pořádku, ale na můj vkus bylo kolem trochu moc zmatků:
- nedali zprávu o vyřízení objednávky (údajně mi posílali mail)
- Bacopa Amplexicaulis stála 30,- místo 20,- Kč, nebyla označená a do týdne celá shnila
- Tubiflex poslali kostky místo vločky
- tablety na dno poslali 2x 100ml místo 1x 250ml
No a jako pozornost jsem dostal Sagittaria Subulata ačkoliv jsem napsal do poznámky, že chci rostliny pouze z J Ameriky a JV Asie. Může mě však těšit, že hned vykvetla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2007 22:23 Muž [] Re: Paul Ramon
Super ceny, rostlinky taky AD. DOPORUČUJI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2007 13:47 blek Re: Paul Ramon
Kytky jsou ze všech pěstíren v podstatě shodné, jediné co je rozlišuje, je výběr a cena. V únoru bude stát všude obojí za houby. Studovat musíš a první co vystuduješ je to, že modlení k přechodu na submersní formu moc nezabírá. Můžu tě potěšit, v dobře vedené nádrži to není žádná složitá věc. :-)

Jak se tady mockrát psalo, kytky se pěstují ve sklenících a stejně jako zelenina rostou lépe na jaře než v zimě. Výběr , množství i vitalita rostlin je v květnu výrazně lepší než v únoru. Sluníčko topením nenahradíš. To bez zastírání jistě potvrdí i v AQUA-DAHO. Zrovna tak cena se v době nedostatku komodity na trhu pochopitelně zvyšuje. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2007 10:27 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Paul Ramon
já bral 2x u Agroholding a 2x spokojenost,at' už s rostlinama,ale i pokaždý byl nějáký dárek,formou 2-3 rostlin navic X-) jinak jak piše Mrakoplash,neni nad přebytky rostlin od akvaristů ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2007 10:11 Rorejs Re: Paul Ramon
Objednaval jsem u Agroholdingu a spokojenost. Rostlinky dorazily v poradku a zatim to vypada ze se vsechny chytly. Sice byly povetsinou mensi nez jsem ocekaval ale zase vypadaly hezky zdrave a ted se utesene rozrustaji. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2007 10:08 Muž Paul Ramon [17] Re: wayn
Díky moc, projel jsem si svůj výběr a vypadají, že jsou všechny vodní :-) Tak uvidíme....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2007 09:58 Muž wayn [79] pro Paul Ramon
V podstatě je to jedno, u obou musíš pečlivě vybírat, abys nenaletěl. Agroholding má trošku nižší ceny, DAHO zase větší výběr.
Podívej se do katalogu web.telecom.cz/… Tam se dozvíš jestli je to akvarijní rostlina. Škoda, že se tam nedají i objednat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2007 09:47 Muž Paul Ramon [17]
Tak po přečtení všech příspěvků a jednoho odkazu jsem silně rozčarován rozzureny Chtěl jsem si totiž obejdnat u AQUA-DAHO cca 10 rostlinek, ale teď jsem trochu rozpačitý! Jenže tenhle problém jaksi nelze vyřešit, bohužel to je, tak jak to je a člověk opravdu musí pečlivě vybírat(hlavně se všude informovat) a modlit se, aby mu rostlinky rostly i submerzně...
Měl bych ještě jeden dotaz. Jaký máte názor na - www.agroholding.cz?? Jde mi o to, jestli objednat u AQUA-DAHO nebo u agroholdingu... Vím, že je na to těžký odpovědět, ale zajímají mě hlavně názory těch, co už objednali...
Rataje jsem vyškrtl(stránky z odkazu mě k tomu dohnaly, navíc jsem stejně už někde o podivných Ratajových praktikách slyšel, navíc mi připadá hodně drahej)...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3365x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4736