Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Motýlkovec africký a krmení v zimě

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení pro... 

Motýlkovec africký a krmení v zimě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.12.2009 17:22 Muž miloon [4]
ja ich krmim racikom...gamarus...alebo ziva potrava...tie cvrcky ktore sa davaju napr chameleonom...samozrejme primeranej velkosti....su to krasne ryby potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.11.2007 20:40 Muž Kolco [57]
S motýlkovcem nemám žádné zkušenosti,tak to nebude ani rada spíše můj názor.Vycházím z toho,že se říká "hlad je nejlepší kuchař",to znamená nechat bobany trochu vyhládnout.Samozřejmě s mírou.Potom zkoušet na co půjdou.Zkusil bych třeba sušené ráčky "gamarus",nebo plovoucí granule JBL NOVO STICK M .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.11.2007 20:17 rolandmynar Re: petr1
Já měl sice Motýlkovce jen dva a chvilku (věnoval mi známý cca 15cm macky), ale ti žrali co jim přišlo do cesty od mraženého krmiva po klasické vločkové a proháněly se pro to až ke dnu. Proto jsem je taky věnoval dál. Jinak ale nádherně občas plavali po celé nádrži. potlesk hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.11.2007 20:07 Petr1
Kupoval jsem jim ty velké moučné červy. V krabičce v mouce vydrželi velmi dlouho. A když bylo krmení, tak jsem vzal vlasec 0,60, červa rozkrojil na tři kusy, po délce vždy napíchl na ten vlasec a podal jim to. Byli schopní si pro to vyskočit i několik cm ... :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.10.2007 10:36 semko Re: aaa
co takto cvrcky X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.10.2007 10:28 aaa – Motýlkovec africký-krmení v zimě
Ahoj na jaře tohoto roku jsem založil akva pro motýlkovce a konečně v květnu jsem jich 6 koupil asi 8cm velké přes léto vyrostly ted mají tak necelých deset.Krmil jsem je tak obden mouchami,cvrčky,perloočky braly jen ty u hladiny.Ted nevím co jim budu davat přes zimu-zkouším chovat drosophily(vestigal)ale ta živná hmota docela páchne a jde to jen při pokojové teplotě.http://rybicky.net/obr/s/13.gif
:-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 1261x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4352-motylkovec-africky-a-krmeni-v-zime