Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika ve Středních Čechách

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Akvaristika ve Středních Čechách
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 00:15 meduzk – akvaristika v Nymburce
Přijďte si vybrat, ročně točíme cca 750 druhů ryb, tak snad bude z čeho ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2006 18:36 Snow_Man Re: Tomas
Ahoj promiň jsem si nevšim že tam je Malé nám. o tý taky nevím.....ale pujdu se mrknout. no ta kritika padá na tu v pasáži...
Ale todle opravdu se omlovám ne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 22:21 Tomas Re: Snow_Man
Díky... Ty jo o téhle jsem vůbec nevěděl. Věděl jsem jen o té u kruháče (zrušená) u tržnice (asi zrušená) a pak v tom průchodě z Masarykova námka ke hvězdě. Hned zejtra tam jdu. Nevíš, jestli tam mají parmičky siamský?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 21:34 Snow_Man Re: Tomas
tomas: Malé náměstí 75

Benešov u Prahy

GSM: +420 603 144 830

» » www.teraristika.info

Velký výběr akvarijních ryb, terarijních zvířat, živých krmiv, přírodnín, pomůcek pro chovatele, výroba topných zařízení do terárií, poradenství aj. Otevřeno 7 dní v týdnu vč. svátků

Tak ten velkej výběr to dost pochybuju....sotva se tam vejdou dva lidi smich

Asi jedine Praha no :-|
Jo a ještě vlašim a votice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 21:00 Usine Re: Tomas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 18:30 Tomas – Akvaristika ve Středních čechách
Zdravim. Nevíte někdo o nějaké výborné akvaristice se širokým sortimentem v okolí Benešova? Co koukám, tak kolem Brna jich je habaděj a tady nic :-O Skoro vše co jsem si do akva pořizoval (kromě ryb) mám z e-shopů, ale strašně rád chodím do různých akvaristik okukovat ty jejich rybky, bohužel nemám skoro kam hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1223x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/411-akvaristika-ve-strednich-cechach