Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jeskyňka

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dekorace 

Jeskyňka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.07.2015 22:10 Muž Martin4770 [4] - RostlinyRe: čert
Fotka k příspěvku Tak jsem do toho šel a vše v pohodě - krevetky po tom rajtujou a nic jim to nedělá... btw trochu jsem se nechal inspirovat tou kamufláží pivo
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2015 13:58 Muž čert [3] Re: Martin4770
Mám ji v akvárku už několik let a absolutně bez problému!Já jsem ji ještě natřel akva silikonem (transparentním)a posypal pískem,za tu dobu dostala krásnou patinu a je perfektní :-) "A Pancéřníčkům se moc líbí" ;-) Mám tuhle střední velikost www.vse-pro-zviratka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2015 09:59 Muž Martin4770 [4] - Rostliny – jeskyně do terária
Zdravím, chtěl bych se poradit ohledně následující jeskyně:
www.exo-terra.com/…

Je určena pro teraria, ale mě by se rozměrama skvěle hodila do akvária. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Nehrozí nějaký únik chemikálií do vody? Chovam krevetky a nerad bych o ně přišel... Predem díky za názory :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 18:35 Muž BAKrv [2] Re: čichavec
taky bych to postavyl z kamenů, v akvaristice je jech kopice a do dobré peníce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.03.2010 17:56 Muž janmacu [18] Re: čichavec
ted ,když slezl sníh,tak se stačí koukat kolem sebe,určitě někde najdeš šikovný kameny na jeskyňku X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 17:53 S Muž invalida [3881] Re: čichavec
Zkus les a dutou větev..je to grátis průměr otvoru tak 35 mm + -
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.03.2010 17:53 Bart Simpson Re: čichavec
nebo obyčejný kokos ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 17:51 stevo112 Re: čichavec
ahoj... v(skoro)kazdej akvaristike sa daju kupit korene (drevo,keramika alebo z tvrdeneho plastu) roznej velkosti napr ja som kupil (trosku vacsi ako dlan) za cca 2,50 € cize nemal by s tym byt problem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 16:29 Muž čichavec [0] - Živorodky – jeskynka
dobrý den ctěl bych si vyrobyt jeskynku nevíte jak má být velká potřebuju jí pro ancistruse aby měly kde se třít děkuji za odpovědi :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.10.2007 14:24 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Metz
Jo a první vyvaření můžeš udělat ve slané vodě...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 13:30 Metz
no tak jsem si koupil kokos a ted se chci zeptat jak ho mam zpracovat?vyloupu to bile co se ji a potom mam to nejak vyvařit?nebo jak a co s tim?dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2007 21:03 Muž Nik [191] Re: Eva_R
Jo, to je ono.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2007 11:53 Žena Eva_R [365] - Obojživelníci – silikon = lepidlo?
Akvasilikon je to samé jako akvaristické lepidlo na výrobu akvárií a terárií? Zkusila bych si taky něco z kamenů slepit, tak se radši ptám. To lepidlo od firmy Soudal mám doma...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2007 11:31 Varden Re: Metz
no nejlépe se jeskyňky vyrábí z cementu...ale je to celkem náročná procedůra, já bych si ji raději koupila v obchodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2007 11:08 Metz Re: wladys
no mam jednu kupovanu a tu obsadil ancitrus a tak chci neco i pro ostatni protoze kdyz tam njaka vplave,ancitrus proti ni hned vyrazi a odhani ji a tak bych chtel jeste jednu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2007 09:38 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Metz
Sestav si jeskyň z větších kamenů.Bude to vypadat mnohem přirozeněji.Navic to nemusíš nijak lepit.Pro jaké ryby tu jeskyň stavíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2007 19:05 R Muž Silent [5949] Re: Metz
Jeskyňku je třeba slepit akvaristickým silikonem. Ale lepit půl cm kamínky je práce pro vraha.To už je lepší si jí koupit. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2007 19:05 fifík Re: Metz
Akvasilikon průsvitný, nebo si kup kokos ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2007 18:42 Metz – jeskynka
postavil jsem si z mini kaminku(pul cm)jeskynku pro rybky(lepil jsem ji tavnou pistoli)potom jsem ji dal do kybla s vodou(abych to otestoval ;-) ) a ona se mi potom v ruce rozpadla hmm :-( nevite jak bych si ji mohl udelat njakym jinym zpusobem aby se mi nerozpadla?nebo ma to cenu ji delat? ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2007 14:37 miška Re: filipsi
Děkuji,velké to není,jen pár kamínků jako úkryt pro rybičky.Tak já du teda nato,snad se nepřilepím. :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.08.2007 14:30 Muž filipsi [1295] Re: miška
Mohla. Teda pokud to neni neco hodne velkeho, kde by mohl byt problem s pevnosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2007 14:04 miška – jeskyň
Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli bych mohla jeskiňku z kamenů slepit klasickou tavnou pistolí,děkuji. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.09.2006 14:35 jirkaHu Re: Hugo
ahoj. Já mám udělaný velký útes v akvárku...
udělal jsem ho ze skla, slelil do silikonem na lepení akvárií..
pak jsem ho z venku "pomatlal" tím samým silikonem a posypal drobnými oblázky, vypadá to dobře..
jen bych ti doporučil udělat jeskyňce i dno, jinak ti to budou velké ryby obracet.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.09.2006 14:28 Žena sharon [126] Re: Hugo
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ještě lepší, než slepit kameny k sobě, je přilepit kameny na třeba rozpůlený plastový truhlík, nebo něco podobného, mám tak udělané jeskyně pro kančíky i pakeříčkvce a jsou opravdu oblíbené, bytelné a od pravých jeskyní k nepoznání. Navíc se dají udělat dost velké a podstatně lehčí, než z velkých kamenů.

ještě jedna plastová..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2006 12:40 Muž [] Re: Hugo
Suché kameny si slep na suchu silikonem.Opravdu je,ale musíš nechat vyschnout a lepidlo taktéž. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2006 08:18 Muž Hugo [8] - Cichlidy – jeskynka
ahojte vsichni,mohli byste mi prosim poradit ohledne vyroby jeskynek ja jeskynky mam,ale kerickovec a bichir mi je hned rozbijou tak bych chtel nejakou pevnou.vsem vam moc dekuju ahoj ahoj ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 1769x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3859-jeskynka