Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr - náhradní díly

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Filtr - náhradní díly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 11:58 R Muž ctibum [6838] Re: visek
namátkou www.akva-tera.cz/…
nebo
www.sklorex-akvarium.cz/…

Další možnosti viz google... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2017 11:06 Muž visek [75] - Tetry
schanim nahradni dily na atman 201,202.daji se sehnat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2016 16:23 patrick88 – Ferplast Bluextreme 1500
Dobrý den, sháním náhradní vrtulku do filtru Ferplast Bluextreme 1500.
Kdyby měl někdo z rozbitého filtru, rád odkoupím. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2015 19:27 Muž Legioix [574] Re: Katchi
Co toto? aukro.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2015 19:27 Žena Katchi [13] - betta splendens, živorodky, krevetkyRe: Silent
No prave, ja to shanim kde se da, tak jsem doufala v nekoho, kdo uz to treba nebude potrebovat...nebo kdyby mel nekdo zbytecny komplet filtr na 80l akva, tak beru ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2015 19:22 R Muž Silent [5949] Re: Katchi
Tak to nezbude než doufat v nějakého dobrodince, protože ten závěs nemá v nabídce ani exkluzivní distributor firmy Hagen :-( .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2015 19:20 Žena Katchi [13] - betta splendens, živorodky, krevetkyRe: Legioix
Diky, napsala jsem to blbe, ja bych potrebovala cely ten panel, u ktereho jsou ty prisavky a na kterem vlastne ten filtr drzi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.01.2015 17:28 Muž Legioix [574] Re: Katchi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2015 17:09 Žena Katchi [13] - betta splendens, živorodky, krevetky
Nahodou nevali se nekomu doma nefunkcni filtr Fluval 2 Plus? Potrebovala bych nahradni dily, hlavne prisavky... nebo poradit, jak bez nich filtr v aq pripevnit, aby neplaval :-( zkouseli jsme to pridelat na kamen vlascem, ale jde to blbe tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2013 09:30 R Muž Silent [5949] Re: Karel
Nevím o tom, že by se tento filtr u nás vůbec prodával, takže nezbude než nějaký zahraniční e-shop. Mimochodem, kde jsi takovou raritu sehnal. Já ho v reálu viděl jen jednou a v Čechách to nebylo :) .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2013 23:23 Karel – Prosba Filtr project argo2
Važení kolegové.
Praskla mě nádoba venkovního filtru Project argo2. Neví někdo, kde by se dala sehnat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.02.2012 12:37 Muž sollik [257] - Cichlidy
To já musím poděkovat akvaristikovi - tedy jeho ženě. Poptával jsem náhradní díl, odpoledne poslal dotaz, druhý den dopoledne přišla odpověď. Za super cenu a ještě jsem si mohl vybrat na které prodejně si ho vyzvednu. Za mne tedy maximální spokojenost palec palec palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 16:26 Muž Roby [17] Re: Brnko
Ahoj, vata i molitan v originálním balení je po dvou kusech. Nejlevněji se to dá objednat na PetDiscont.cz Nejsem majitel, zamněstanec ani jinak spjatý s tímto obchodem, ale mají fakt super ceny ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 14:06 Muž Brnko [0] Re: Snofrev
molitanu chcem viac a vatu si kúpil dobre, na nete je za 4,2 vočí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:47 Muž Snofrev [54] Re: Brnko
Nevím k čemu nový molitan, ale vatu (tu bílou) jsem kupoval. Jsou tam 2ks.
Cena byla do 70kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2011 13:33 Muž Brnko [0]
Nazdar lidi. Kupoval už niekto novú Filtračná vatu FF EX 400/600/700 a Molitan BF EX 400/600/700 do filtrov TetraTec? Zaujímalo by ma kolko kúskov je v balení. Dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2011 13:25 R Muž Silent [5949] Re: Zdenda
Pokud mluvíš o Eheimu classic tak tam musíš samozřejmě uzavřít kohouty oba aby se okruh uzavřel. Jinak se chytne zpětný tah a vody poteče stále. Na tohle jsou nejlepší rozpojitelné dvojkohouty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2011 12:47 Zdenda – pomoc
Ahoj, jak jednoduše vyměnit nápln. Zavřel jsem kohou nahoře filtru ale stejně když zvednu hlavu voda z toho teče jak živá. NIkdy jsem vnější filtr neměl prosím o radu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 21:25 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: showt
Většina dílů na EHEIM je skladem, firma provádí i servis veškeré techniky.
www.akvaristik.cz
www.akvaristik.eu
Pokud jde o malé díly, posíláme v obálce kvůli poštovnému.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 11:36 showt Re: Miksik
Teda,na co člověk nepřijde...Ale mě odešla celá...praskl mi i ten plast co ji přidržoval...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.04.2010 23:54 Miksik Re: showt
Me take odesla osicka a pro vyrobu jsm pouzil trubicku od cisticich tycek do usi modre barvy (ma to stejny prumer)a uz rok mi to bezvadne chodi.Ani hlucnost se nezvetsila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:35 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: darka
Záleží na tom, jestli naše děvčata na obchodě předají žádost/objednávku zákazníka k nám na firmu.

Copak jsi pitřebovala ty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:28 Žena darka [520] Re: boruberry
Tak to já jsem to štěstí neměla, a to jsem objednávala dvakrát ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:27 showt Re: boruberry
To by bylo fajn pokud ji teda máš na skladu:)
Mmám půjčený filtr je do 40 litrů a já mám 54 takže stíhá tak tak a navíc ho musím co nejdřív vrátit:)Takže snad to bude co nejdřív...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:22 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: showt
Ahoj, tvou žádost mam na stole a jestli jí máme skladem, tak jí tam ve čtvrtek 22.dubna máš. Koukal jsem, že jedna skladem je. Tak ji snad najdu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:21 showt Re: darka
Tam jsem se taky ptal,sice mi řekli,že se zeptají a pak mi cinknou,ale zatím nic tak nevím.Je to o ničem,když si musíš nechat zaslat,člověk zaplatí dvojnásobek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:16 Žena darka [520] Re: showt
Zkus to u Mecenauera v Glóbusu, snad budeš mít štěstí a doveze ji ;-) , já jsem potřebovala výtokovou trubku a nakonec jsem si ji stejně musela objednat z netu :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2010 18:08 showt – osička na filtr EHEIM 2008
Potřeboval bych poradit,kde bych mohl sehnat osičku do filtru EHEIM 2008.Vím,že by to šlo přes net,ale nechci platiti dopravu,která je u ČP okolo 120 kč(prý to musí být obchodní balík)a u PPL 130kč,přitom samotná osička stoji kolem 130 kč.Neznáte někdo prodejnu v Ostravě a okolí,kde by se to dalo sehnat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 11:29 slavo Re: Amy01
Môžem len potvrdiť nezodpovedný prístup pána Tokuševa. Až po urgencii odpovedal, že náhradné diely nemajú na sklade a to som čakal týždeň. Odpoveď znela, že veci prídu o dva týždne. Takze akvarko nech čaká aj mesiac a prečo by to pana Tokuševa malo zaujímať, veď on má intervaly dovozu tovaru. Tak nech človek čaká. Ako hlupákovi si teraz nadávam, lebo som mohol mať náhradné diely doma za tri dni od inej firmy CICHLID. sk, ktorá to má skladom - vedia to poslať do troch dní. Človek musí dávať pozor komu naletí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.03.2009 22:40 Muž Tokuschew [22] - RostlinyRe: jojto
jojto napsal: Pretoze Pan Tokusev je nezodpovedny lajdak, klamar a ignorant. Pohybujem sa v akvaristike uz dost dlho, ale pan Tokusev so svojim e-shopom doslova robi hanbu nielen ludom, ktori podnikaju v tomto smere ale i ludom, ktori si u neho nieco objednaju, v konecnom dosledku i firme Eheim. Mam osobne skusenosti (objednavane 2x)i skusenosti dvoch znamych, ktori si objednavali cez e-shop a vsetci sa zhodujeme, ze pan Tokusev je idealny pripad pre SOI, danovu kontrolu i "vyfarbenia v televizii".

Vážený pane. Vyprosímsi ohováranie touto cestou a takouto formou.
V skrytosti anonyma sa to píše síce ľahko, ale absolutne nemôžem s Vašimi tvrdeniami súhlasiť. Na Slovensku sme jediná firma, kde skutočne zoženiete žiadaný produkt, resp. náhradný diel spomínanej nemeckej Značky.
Je pochopiteľná aj skutočnosť, že z rôznych dôvodov nie sme schopní skladom držať okolo 1500 položiek jedinej firmy a je teda možné, že chýbajúce položky je potrebné niekedy doobjednávať u výrobcu. Zvyčajne už za 30 dní je požadovaný diel na Slovensku a následne zaslaný na adresu objednávateľa.
Čo sa týka hnojív - tu máme v ponuke troch dodávateľov troch značiek. Na tieto tovary máme zabezpečené pravidelné dodávky. S dvomi dodávateľmi jedenkrát týždenne a s jedným dodávateľom jeden krát za dva týždne. Tzn. v týchto prípadoch objednávame tovar následne po prijatej objednávke a teda sa nemôže stať, že by bol tovar starý. Za 8 rokov činnosti sme mali jediný prípad, kedy bola jediná flaštička v pozáručnej dobe. Tento tovar ale účtovaný nebol, a zákazník bol naviac aj iným spôsobom odškodnený.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 16:11 Žena Amy01 [39] Re: jojto
tak to som mala asi štastie, no aspon viem že filter odtial objednavať nebudem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 15:30 jojto Re: Amy01
Ja som objednaval nejake hnojiva, prislo po 2 mesiacom po telef. urgenciach, jedno bolo po zaruke, druhe uplne ine ako bolo objednane a v inom mnozstve. Este som potreboval nahr. diely do Eheimu, som sice vedel ze akvaprodukt.sk je vystrel do prazdna, no som z vidieku a nikde na Slovensku sa to neda objednat cez net. Tak som to riskol. Vysledok? Prislo to po telefonickej urgencii, faktura a doklad chybal, nahradne diely neboli kompletne. Naviac som zistil, ze obchod akvaprodukt.sk ma ine ceny v e-shope a ine pri potvrdzovacom maily. Pisal som panovy Tokusevovy, ze to teda nie, ze vyvodim dosledky. Zavolal, utvrdil som sa v tom, ze nerozumie ani scheme nahr. dielov firmy, ktorou sa tak pýši (Eheim), nasluboval mi hory, doly a odvtedy sa o to nezaujima. Znamy si objednal filter 2213, po 2 tyzdnoch zacal chrastit filter a tiect jeden kohut. Som sa smial, ze nech to radsel vyhodi ako jednat s Tokusevom a jeho akvaprodukt.sk. reklamaciu poslal, ziadne potvrdenie o doruceni, stave reklamacii. Teraz caka uz mesiac a dufa. Kolegu, ktory najprv zaplatil za filter na ucet a potom cakal, cakal a cakal ani spominat nebudem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 13:33 Muž Yirka [9117] Re: bigboban
Díly jsou i na tomto akvashopu: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 11:14 Žena Amy01 [39] Re: bigboban
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 11:13 MartinPHX Re: bigboban
A na AUKRO ses nekoukal, jestli tam někdo nanabízí za levnější peníz?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 11:03 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: bigboban
Všechny,ale opravdu všechny náhradní díly na Eheimy má p.Macenauer z Pardubic.Zasílá i poštou.Myslím,že je výhradním dovozcem pro Eheim. www.macenauer.cz/…
Jinak myslím, že tu někdo před časem psal,že v Hornbachu v zahradě mají stejné kohouty jako Eheim,ale bez jejich plastické značky za malý peníz.O hadicích ani nemluvě,výběr velký.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 11:03 Muž bigboban [19] Re: MartinPHX
Tak koukám že jsem docela vůl že jsem ten filtr kupoval, myslel jsem že ty další kousky k tomu jsou za pár kaček.. Ale zatím vidím 2x350 kohouty a skoro 500 nasávací koš a ještě něco za hadice.

Za tu cenu bych měl jeden a půl nového filtru i se vším kolem. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 10:46 MartinPHX Re: bigboban
Ahoj, a tady jses díval?
shop.miga.cz/…
Seš z Prahy, tak k nim do kameňáku bys to neměl daleko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 10:41 Muž bigboban [19] – Kde sehnat díly eheim?
Fotka k příspěvku Získal jsem filtr Eheim 2011 bez příslušenství. :-( Potřeboval bych sehnat uzavírací kohouty viz foto a nasávací koš. Oboje je víceméně nezávislé na tom filtru, důležitý je jen průměr hadice.

Poradíte kde koupit ty díly buď přímo na Eheim 2011 nebo klidně od úplně jiného filtru??
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 13:26 Muž Tokuschew [22] - RostlinyRe: tube
Rozkleslenie a kódy aj u nás na: www.akvaprodukt.sk/…;
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 13:23 Muž PentueR [256] Re: tube
www.eheim.de/…

EDIT: ups, pozdě ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 13:18 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: tube
www.eheim.de/…
Najít a otevřít v pdf,je tam i čeština.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 13:03 tube – manual k eheim 2213
Kde by se dal sehnat podrobný manual k tomuto filtru.Jená se mi jak vyměnít díly v hlavě(čerpací :-) )a jak ji rozebrat bez poškození a čistit.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 22:08 Peterson – A další obchod
Pavel napsal: www.akvarista.cz/… X-)
Náhradní díly Tetratec Ex lze nakoupit na www.miga.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2008 11:01 Muž Paul Ramon [17] – Re: Pavel
Skvělé....bylo jen otázkou času, za jak dlouho budou náhradní díly dostupné i u nás :-) Teď už snad nikdo nebude moci říct, že filtr Tetra tec EX nemá náhradní díly a ať si ho nikdo nekupuje... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2008 09:35 Pavel – Re: vlado
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2008 18:27 vlado – fluval
No vidíš,já mám fluval 404 a šlape mi nepřetržítě od 6/2002 a až teď jsem do něj kupoval vrtulku s osičkou a kryt vrtulky,páč byl už tak vymletý,že to dělalo kravál a výkon ani ne poloviční. Teď zase běhá jak má.S tím hlukem nevím ,mám ho ve skříňce a nic neslyším.Jest-li si někdy budu dělat 1200l
akvárko,tak si zase koupím fluval.Od hagenu mám ještě venkovní závěsný filtry a pořád šlapou jak nový a to jim je taky nějakých 6 nebo 7 let.To čerpadla, ty jsem udělal za tu dobu asi čtyři kusy a vždycky z ničeho nic. Bez varování bum a bylo po nich.Ale je možný,že ten číňan,co vyráběl ten flůval byl v dobrým rozmaru a dal si záležet.Možná by to chtělo rubriku o kvalitě výrobků hlavně těch dražších,vždyť nikdo z nás nekrade (aspoň si myslím).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2008 17:20 nez – fluval
pokud chcete tichý filtr určitě nekupujte fluval - měl jsem 405 a musel jsem ho dát pryč kvůli hlučnosti /2x reklamace a pořád to samé/ ted jsem spokojen s tetra tec ex 1200

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2008 18:45 Muž Horác [3942] Re: Tereza
jaroslav@macenauer.cz - tady ji můžeš objednat. Cena cca 92,-Kč (ceník z roku 2005). X-)
Já než to najdu a napíšu :) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2008 18:44 Muž LordP [7] Re: Tereza
www.akvarista.cz/…
ven ji od toho akvarista. cz maji ji skladem a budes ji mit brzo doma.Hlavne si vyper filtracni vlozky a vypust z filtru vodu ad pak z filtru nemas zumpu.
shop.miga.cz/…
spatně hledáš:)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 3431x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3329-filtr-nahradni-dily-