Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Časopis Akva Tera Fórum

 

NápovědaFórum » Literatura » Časopisy 

Časopis Akva Tera Fórum
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 22:24 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Nobody
Zaslechl jsem že něco takového se již připravuje. Zkusím o to něco zjistit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 18:45 Nobody Re: Jammes
Co takhle se dohodnout jako předplatitelé(aby byla dostatečná výše škody)a podat společnou žalobu k soudu? ;-)Možná by z nich nakoněc něco vypadlo! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 16:17 Muž Jammes [72] - Afrika
Podle posledních zpráv je vydávání časopisu zastaveno. Telefony nikdo nebere a na poštu neodpovídá. Kdo měl předplaceno, tak má asi smůlu. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2007 15:10 stefan Re: Roman
ATFko, resp. dva rozdelene časopisy su uz podla vsetkeho minulostou. Ako ste uviedli, ani květnove cislo nikomu nedoslo a uz ho asi ani necakajme hmm
Skoda, bol to povodne skvely casopis, ktory po svojom rozdeleni na dva stratil co za dva rocniky ziskal.Bol to fakt nestastny marketingovy tah, i ked dobre mysleny :-)

stefan, www.vivarista.sk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2007 10:07 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Roman
Myslím si totéž. Rozdělení nebylo dobré a těch reklam tam je opravdu dost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2007 10:04 Muž Roman [100] - CichlidyRe: jurek
Tak problém nastal asi tou přiblblou anketou či to rozdělit na 2 samostatné časáky či nikoliv.Průzkum potvrdil rozdělení a taky to podle toho tak vypadalo.2 tenké plátky z poloviny plné reklam aby to zaplatilo náklady.(asi bylo reklam málo)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 19:49 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Anonym
Mám ho bohužel taky předplacené, a už před nějakým časem šly zprávy že redakce má problémy. Ale stále jsem doufal že se jim to podaří vyřešit. A květnové číslo už taky nemám. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 16:57 jurek Re: Horác
Tak,tak,vypadá to opravdu na úplný konec. Prý jim zlomilo vaz vydávání časopisu v Chorvatsku. Co je na tom pravdy nevím, ale mám to od člověka, který do tohoto časopisu přispíval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 16:53 Muž Horác [3942] Re: Anonym
Tenhle časák už má prej šmitec ... Na akvarista.cz se to docela podrobně řešilo, ale už to tam nenajdete. (Diskuse se poněkud zvrhla, takže celé téma bylo nakonec smazáno :o) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 16:49 Mikejr Re: Anonym
Mluvil jsem s redakcí asi tak před třemi týdny a velmi se my omlouvali že my číslo také nepřišlo... Prý mají existenční problémy z důvodu nezaplacení faktur vůči nim... Slíbili že květnové číslo mají hotové, ale nedostane se jim v tuto chvíli do tiskárny, ale že se budou snažit aby jsme ho v červnu dostali a o ostatních číslech se rozhodne až jestli si je nějaká jiná firma vezme pod "ochraná křídla"... Doufám že se jim to podaří...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 15:21 Muž Roman [100] - CichlidyRe: Anonym
No sice si takovou věc nepředplácím,ale na stánku jsem taky marně hledal a je tam staré číslo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 15:18 Muž Kurhell [7] Re: Anonym
Já mám taky tenhle časopis předplacený a taky mi ještě nedošlo květnové číslo a už su smířený s tím že už to ani neuvidím :-D Co už další peníze v čudu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 14:14 jurek Re: anonym
Tak Ti už další číslo nepřijde,jsou patrně K.O. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2007 13:53 Anonym – akva tera fórum
Odebíráte někdo tento časopis? už druhý měsíc mi nedošel a netové stránky jim taky nefungují.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 2282x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3294-casopis-akva-tera-forum