Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup parmiček

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Nákup parmiček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2019 22:48 Žena Rennee [21] Re: bici10
Já nakupovala od jednoho pána z Prahy, můžu do sz poslat maila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2019 20:19 R Muž ctibum [6923] Re: bici10
Koukni do inzerce, Lucasio jich pár nabízí... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2019 16:11 Muž bici10 [24] - Tetry – Parmička z oděsy
Ahoj nevíte někdo kde bych mohl sehnat Parmičky z oděsy? ☺️ Nemůžu je sehnat a nemáte je někdo třeba náhodou? ☺️

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2012 09:51 Jenčula Re: kajik606
Ahoj, včera jsem byl v Teplicích v Unido Zoo (U Červeného kostela 32/5) a na 90% jí měli (kupoval jsem rybky hned o dvě nádrže vedle). Chceš-li mít jistotu a nejet zbytečně, stačí napsat dotaz na mailto:info@zoo-market.cz. Mě odpověděli do několika minut.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2012 09:37 kajik606 – parmička černopruhá
Zdravim,neví prosím někdo kde by se daly tyhle rybky koupit v usteckém kraji.Díky za info.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 13:47 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Tudy
Pokud muzes tyhle ryby nakoupit jinde, pak jiste. Ja z toho pochopil, ze nebyly k sehnani, tak jsi vyrazil na cesty jen kvuli nim ;-) . A kdyz clovek po necem hodne touzi, nejaky ten problemek dokaze prekousnout. Absence karantenky je ale dostatecny duvod takovy nakup neudelat, to je jasne. S tim LPG jsi mne dostal, pak by ryby musely stat jen polovic smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 13:30 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Designer
Karanténní nádrž nemám (i když mě to časem nejspíš nemine). Ale než vědomě kupovat nemocné ryby a následně je léčit (s nejistým výsledkem), to radši nakoupím jinde. (PS: jezdím na LPG, tedy za polovic :-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 13:19 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Tudy
Kdyz uz kvuli tomu nekam jedes... asi bych je koupil i tak. Zda se to divne? Krupicku vylecis snadno, ryby stejne musi do karanteny, a jestli uz jsi vyhodil prachy za benzin, tech par kacek navic by tomu moc nepridalo (i kdyby to nakonec ryby neustaly). A jeste bys mel mozna dobry pocit, ze jsi tem rybam zachranil zivot ;-) . Parmicku cernopruhou jsem nikdy nemel, ale podle popisu tady je teplota pro chov do 28C a krupicka vysoke teploty nerada...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 12:57 Muž Tudy [330] - Krevetky
Dnes jsem sehnal v obchodě Parmičku černopruhou (jel jsem kvůli tomu 50 km), ale nekoupil jsem nakonec nic - akvarium bylo zamořené krupičkou. Plavaly tam spolu se závojovými Ramirezkami, ty byly napadené opravdu hodně.
V dalším obchodě jsem uvažoval o Čichavci zlatém - po chvilce pozorování jsem odešel také s prázdnou - většina ryb se otírala o dekorace... :-|
Kdo chce vědět konkrétní místa, může mi napsat do vzkazů (jedná se o severní Čechy).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 21:34 Žena darka [520] Re: Jiřmond
Díky moc, stránky už jsem si našla ;-)
Já právě sháním malinké, ale všude mají jen ty velké :-( ( holt je vidět, že tady všichni mají stejného dodavatele, burza v Katowicích ;-) )
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 21:25 Muž Jiřmond [16] Re: darka
Měl tam už větší, cca 6-7cm, což mi vyhovuje, potřebuji totiž řádně "spást" řasy. Jinak můžeš jet od Globu směrem na Velkou Polom a pak zatočit doleva směrem na Zátiší. Anebo taky "spodem" přes Vřesinu, Krásné Pole, Dolní Lhotu. Tady je odkaz na stránky
www.akvaristika-ostrava.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 21:17 Žena darka [520] Re: Jiřmond
Jak jsou velké? ;-) A kde to přesně je, když jedu směrem ke Glóbusu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 21:15 Muž Jiřmond [16] Re: Pepan
Tak tak, přesně to je Horní Lhota - Zátiší, směrem na Vaňkův kopec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 20:58 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Jiřmond
To je ta směrem na Pustou Polom?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 20:44 Muž Jiřmond [16]
Tak jsem je sehnal - Akvaristika Osmančík (Horní Lhota). Vřele doporučuji, obrovské množství druhů ryb, skvělé ceny, rybky zdravé, prostě nádhera. Navíc majitel a chovatel v jedné osobě klidně na mě počkal i po zavíračce palec .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 01:13 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: bobor
V únoru byly i v tom Tescu v Třebovicích, ale to je dovozová ryba, u nás se nemnoží a pokud se vyprodá, dovozce chvíli čeká než se zvýší poptávka po této rybě. Myslím si, že na podzim budou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 01:09 bobor
to cumim coze lebo u nas ich maju v kazdej akvaristike! v NZ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 00:12 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Jiřmond
Na jaře byly na akvaburze. Zkuste to v září.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2010 22:11 Muž Jiřmond [16] – SAE v Ostravě
Taky se pídím po těchto rybkách, ale u nás v Ostravě, zatím bezúspěšně...kdybyste někdo narazil, písněte a fičím tam ano ...v Tescu v Třebovicích nejsou
to Bodlak: sehnal si nakonec někde?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 20:49 Muž obelix [0] Re: akara
u nás na škroupáku ve městě jsou nebo byli aspon jsem si 2 kousky koupil je to v ČESKÉ LÍPĚ palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 15:36 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: akara
Zkuste, zda máte poblíž Pet shop. Bývají i v Hornbachu, ale tam je riziko infekce. A nebo zkusit nějakou burzu. V Ostravě bývaly pravidelně, ale to máte trochu z ruky. A nebo Vivárium Mělník. Těch možností je hafo, je třeba zkusit pohledat na internetu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 15:32 akara
Zdravim všechny rybičkáře.Nemáte někdo přehled kde by se daly tyhle rybky koupit v rozmezí Libereckého nebo Královohradeckého kraje.Abych pravdu řekl,tak jsem na tyhle ryby snsd ještě vživotě v akvaristice nenarazil.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 15:38 Muž Thoros [1] Re: Bodlak
Ahoj, v Ostravě třeba v akvaristice v tescu třebovice ;) Mám od nich tři kusy (kupované v rozmezí půl roku až dvou let - vždycky je tam zatím měli). Ale dej si pozor, protože je mají někdy namíchané s těmi jednopruhými ;) Jinak já se jich asi budu muset výhledově zbavit, protože svojí přehnanou hravostí děsí ostatní ryby. Energii mi taky ožírají. Jsou to vůbec velcí žrouti čehokoliv :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 13:11 Muž Bodlak [21]
Zdravíčko akvaristé, prosím potřebuju poradit zda nevíte kde bych mohl parmičku černopruhou koupit v ostravě...nevideli jste ji ted nekdy nekdo??? dik moc za radu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 17:36 Muž vojtak [312] - CichlidyRe: matesss
u nas (S CR) je maj za 27Kc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 12:25 matesss Re: Diego
myslím tak od 30do50kš za kus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2007 12:22 Muž Diego [72] – parmička černopruhá
Nevíte náhodou kolik stojí tato ryby v Brně.Děkuju.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2007 11:41 irča – alias parmička černopruhá...
ahoj, v sobotu jsem si jí koupila v hornbachu v řepích, přijedu domu a ejhle, vyklubala se z ní parmička jednopruhá rozzureny
Poradil byste mi někdo, hestli se tahle potvůrka bude snášet s parmičkou červenoploutvou??? taky žere řasy a není možné si jí splést s někým jiným...
Moc díky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2007 23:02 Muž dikard [14] - Jezírkové rybyRe: arcus
no ja mam parmicky cernopruhe a mam tam aj krevetky red cherry a znasanlivost je dobra kazdy se hladi sveho a inak su dobry pozieraci rias hocijakych ale nemysli si ze ti vyglancuju skla tie vobec najviac rastliny a kamene ale len od hrubej vrstvy rias tak nebud prekvapeny X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2007 11:05 Muž ekvb [0] Re: arcus
Mam Parmicku cerhoprohu v akva spolu s krevetkami Caridina Japonica - no problem.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 21:37 Anonym Re: arcus
Dneska jsem je koupil v Hornbachu na Černém mostě, jedna stojí 29 korun.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 19:37 Muž arcus [0] Re: tonik666
No je fakt ze mě ta podobnost s krásnoploutvou zarazila, ale říkal jsem si že tam nějaký rozdíl určitě bude. A pak když sem je porovnával podle fotek tady na webu, jsou tam jasné odlišnosti,ale v tu chvíli mne málem přesvědčili, a byla to ta krásnoploutvá :-) jsem rád že jsem je nekoupil :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 16:52 tonik666 Re: arcus
To může být pravda, já kupoval černopruhé v Petcentru a mají je tam pod označením krásnoploutvá. Chce je mít v oku z fotek, aby člověk poznal, o jakou rybu se ve skutečnosti jedná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 16:34 Usine Re: arcus
Dnes jsem na ně koukal na burze na Vinohradech. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 16:13 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Miki
Parmička černopruhá se prodává kolem 40Kč. Já ji teda za tolik sehnala... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 14:01 Muž Miky [14] Re: arcus
Krásnoploutvá je nesmysl jinak je maj v Mníšku u Liberce ale z Práglu je to trochu z ruky jeden kus za 45,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 13:07 Muž arcus [0] Re: Voloďka
Hm zatim jsem je na ctyřech místech nesehnal (PRAHA) vnucovali mi Parmicku Krásnoploutvou, že je to skoro to samý, ale trvám na černopruhý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 10:19 shedlo Re: arcus
Já mám na řasy 4x: rybicky.net/atlasryb/krunyrovec_jednopruhy , jsou roztomilí, moc si je chválím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 09:49 Žena Voloďka [59] - TetryRe: arcus
Já jich mám hned pět. Měla jsem je nejdřív ve 180tce a bylo to super. Žádné řasy, prostě nic. Teď jsem je v pátek přestěhovala do 78litrovky a jsou taky v pohodě. Podle mého názoru by rostlinky neoždibovaly. Když se podíváš na tu jejich pusu, tak si myslím, že by jim to moc nešlo :-D Chovají se i tam kde nejsou řasy. Já mohu jen doporučovat. Jsou krásné, ostatním neznalcům rybek se moc líbí, jsou živé, tvoří hejno a když netvoří, tak rejděj po skle a kytkách-prostě dobrá řasová policie ahoj Jo a ostatních si nevšímají. Co se týče krevetek, tak tu bylo nedávno téma co si pořídit ke krevetkám. Zkus to najít, třeba se tam něco dozvíš. I já tam dala komentář a jaká rybka mě první napadla ke krevetkám? Parmičky černopruhé;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 08:44 Žena Alena.sv [89] Re: arcus
Já mám parmičky dvě,a obě jsou klidné,ostaních rybek si nevšímají.S krevetkou nemám zkušenosti.Rostliny mi neničí. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2007 08:26 Muž arcus [0] – Parmička černopruhá, jaká je??
Mám dotaz uvažuju o zakoupení páru parmičky černopruhý. Kupuju jí jako likvidátor řas. Jak se chová k ostatním rybám,a jestli v případě nedostatku řasy moc neoždibuje kytky. A myslíte že by mohla otravovat japonicu (krevetku)??? Nejde mi o popisy a info zde na netu, ale o vaše zkušenosti díky X-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 2597x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3131-nakup-parmicek