Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení kopřivami

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Krmení kopřivami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2020 13:30 Muž jarovo [1695] Re: Bartex
Nechal som listy povariť cca 1 minutu - sú skoro ako "špenát", potom som to zamrazil. Teraz len kúsok odlomím nechám v ruke rozmrznúť a krevetky to likvidujú jedna radosť.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2020 13:16 Žena tramtra [3202] Re: Bartex
Jestli jim okružáci něco nechají, pustí se do nich později. Malé krevetky je mají raději uleželé. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2020 13:15 Silviebaris Re: Bartex
ona je nejlepší už ta rozkládající....nechej ji tam,ony si daj... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2020 13:10 Muž Bartex [159] – Moc jim to nejede
Fotka k příspěvku Zdarec! Vcera jsem otrhal vrchni listky prvnich kopriv, ktere jsem nasel, na noc jsem je mel v mrazaku a dnes jsem nekolikrat zalil vrouci vodou, abych listy co nejvice pripravil krevetkam. Z celkoveho poctu 11 krevetek jsou na listku 2. Zbytek si jen postupne prisel zjistit, co se deje a odplavaly pryc. Myslel jsem, ze se na listy sesypou jako mravenci na bonbon. Udelal jsem neco spatne? Listy jsou v akva cca 5 hodin.
Ps: oba okruzaci kanadsti se od nich jeste neodtrhli...
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 21:18 Žena Atika [134] Re: kjura
Odpovědět ti sice nedokážu, ale když uděláš odvar ze sušených tak je skoro tak tmavej jako z čerstvých, takže předpokládám, že něco jim to dá. Taky zatím dávám čerstvé, ale něco jsem i nasušila a něco zamrazila - vyzkoušíme co jim pojede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 21:17 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: kjura
Sušené nepoužívám, ale spařené jsem namrazil a žerou to všechny krevety.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2014 21:00 Muž kjura [17] - Živorodky – sušené kopřivy
Ahoj!
Koukám, že jsem se na tomto vlákně ptal před více, než rokem a odpověď se mi nedostala :). Tentokrát mám podobnou, ale v něčem odlišnou otázku, tak doufám v odpověď :)
Na jaře jsem si koupil krevetky(red cherry), momentálně jsou základem jejich stravy kopřivy( 2-3 x týdně 1 spařený list), a řeším, co budou papat přes zimu. Už jsem kopřivy nasušil, jestli je jíst budou teprve vyzkouším(zatím chci využívat čerstvých). Má otázka : Zachová si usušená kopřiva své nutriční hodnoty?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2013 19:28 Muž kjura [17] - Živorodky – sušená kopřiva
Budou jíst paví očka, nebo ancistrusi usušenou kopřivo-pampeliškovou drť?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2012 22:10 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: seeter
Tak to si myslíš správně. Jak vajíčka, tak kopřivy budou pochoutka hlavně teda pro krevetky. Je fakt, že moje paví očka kopřivu asi nežerou, ale ruku do ohně za to nedám. Jen jsem je u toho nikdy neviděl asi proto, že mají dostatek jiné potravy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2012 19:00 Muž seeter [3]
ted sem spařil kopřivy pro krevetky a paví očka, nevadí když dole na listu byly i vajíčka mšice??? já si myslim, že to bude pro ně pochoutka, něco jako kaviár :-D smich
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 15:01 petulevrtule Re: JagerMaister
Můžeš jí přelejt ale nemusíš záleží na tobě. Krevetky jí mají rády.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 15:00 Žena Linduš [166] Re: JagerMaister
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 14:43 JagerMaister
môžem dať žihľavu krevetkám a stačí keď lístky zalejem vriacou vodou?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2007 21:33 Usine Re: kuba
Ten jiný server ti vřele doporučuji. Nevím proč se nezeptáš přímo toho kdo tu odpovídá třeba sharon. Stačí jen kliknout na její jméno a poslat vzkaz. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2007 12:25 oldkiwinka Re: kuba
kubo trpělivost řináší růže. záleží, jak chceš mít tu potravu podle mě spotřebovanou.když máš ryby s dobrýma zubama,tak ho stačí spařit trochu,a to tak,že přs něj nalijež horkou vodu,o dobu nalyvani asi 2 minuty. ale jestli to ryby chtějí lépe strávit, lépe spapat, tak spíše do horké vody a nechat vychládnout.musíte zkoušet.tak to dělám aji já.taky ještě nevím idealní dobu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 21:04 kuba – chovaní živého krmení doma
jo akdyž spařim salat pampeliškove listy špenat atd.... musim to nechat odležet a kolik minut to mam nechat v te horke vodě!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2007 22:40 Žena sharon [126] Re: wigi
můžeš, ale musíš ji nejdříve spařit. Já dávám kančíkům kopřivy skoro denně, nechají jen nejtužší stonky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2007 22:00 wigy – kopriva-zihlava
zdravim vsetkych,chcem sa spytat ci mozem dat rybam aj koprivu-zihlavu,zda sa mi ze som to uz niekde cital ale teraz som si neni isty,dakujem za odpovede ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2090x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3101-krmeni-koprivami