Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde kupujete krmivo SAK?

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení podle značky 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Kde kupujete krmivo SAK?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   17.06.2022 00:42 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanisRe: ajajak
Vzhledem k tomu, že jsem dlouholetý přítel rodiny Suchánků, která krmiva SAK vyrábí, a pojí nás hlavně chovatelská minulost. Dostal jsem se k jejich krmivům dosti náhodou, kdy mě požádal nejstarší se Suchánků, o testy nových druhů krmiv na mých chovech. A protože testy pro mě byly velmi překvapivé, dostal jsem se do výroby a vlastně viděl na vlastní oči, jak takové krmeni vzniká. Byl jsem za svůj život v několika výrobnách krmiv, ale nikdy ne v kuchyni. Proto, se důrazně ohradím, proti tvrzení, že v krmivu mohli být červi. Ten proces je tak složitý a různorodý, že prostě nic takového se nemůže stát. Toto se stane u překupníků, kteří rozvažují velká balení. A stává se to u většiny krmiv, ale u krmiv v originálním balení je to vyloučené. Technologie výroby se modernizuje závratným tempem a vloni v létě se ve firmě budovala nová nerezová linka, která zvládne všechny postupy na zmáčknutí tlačítka. Proto se také rozšířil sortiment o nová krmiva Energy a Imun.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2022 16:02 Muž vlka [3443] – ...SAK...
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Kupoval jsem ho v říjnu 2019 kvůli Čichavcům a krmím s ním dodnes. Vše bez problémů a jak píší, nekalí vodu, klesá ke dnu - viz foto č. 2...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2022 15:54 Muž ajajak [228]
Nepovažuji to za vychvalované krmivo, prostě po měsíci mi z krmiva lezli červi což asi není normální. Samozřejmě se červů rybky ani nedotkly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2022 13:49 Žena permonici [316] Re: Rovano
Nevím, kupovala jsem toto krmivo na vyzkoušení bez předchozí zkušenosti. Prodávají jej rozvážené v kelímcích. Green za 30 Kč kelímek, spirulina 52 Kč kelímek. Gramy už nezjistím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   14.06.2022 15:47 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)
Se SAkem mám špatnou zkušenost, ryby se mi to něm nafukovaly a voda se kalila. Cena je teď navíc dvojnásobná oproti dřívějšku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2022 12:08 Muž Rovano [233] - RostlinyRe: permonici
Exotic mi přišel strašně předraženej. Alespoň když jsem se díval, co mají za hnojiva. SAK stojí standardní cenu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.06.2022 05:27 Žena permonici [316] Re: Ariusjordani
Krmivo SAK kupuji v Brně na Moravském nám. v prodejně Exotic. Momentálně používám 2 krmiva této značky, a to Green a Spirulina, obojí vel. 1. Rozhodně spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2022 23:18 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanisRe: vlka
Cena u tohoto krmiva je docela relativní, protože u těch nejlepších nevzniká skoro žádný odpad. Vše ryby přirozeně stráví. Takže se i zmenšuje krmná dávka. Většina krmiv obsahuje anorganické sloučeniny. Tak to uvádějí výrobci. A největší zastoupení této položce má popel. Ano v určitém množství je dobrý na trávení, ale některá krmiva ho obsahují i 20-25%.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2022 23:04 Muž Sha [500] Re: Ariusjordani
Ej, pardon. Přehlédl jsem odkaz ve vašem druhém příspěvku s druhy krmiv. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2022 22:47 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanisRe: Sha
www.exothobby.eu je e-shop výrobce
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2022 22:06 Muž vlka [3443] – ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.06.2022 21:37 Muž Sha [500]
Dalším prodejcem je: exothobby.eu/…
Distribuce je i přes mall.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2022 21:28 Muž Lojza007 [1180] Re: Jarry
Něco od SAK má v nabídce i Surpan, Vitalis má v Brně 3Dakvaria, případně i posílají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2022 20:45 Muž Jarry [1433]
www.zooshop-eu.cz/… tady jsem kupoval SAK často, ale nevím, jak mají aktuálně skladem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.06.2022 19:11 Muž vlka [3443] Re: Ariusjordani
Hikari asi je dobré, ale kapánek předražené krmivo. Naposledy jsem viděl kvantum SAKu na burze v Kroměříži...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2022 06:11 Muž MARTIN HORÁK [907] - Na prvním místě anubiasy. Jinak miluji americké cichlidy.Re: Ariusjordani
Tak o bezkonkurenčnosti Hikari by se dalo diskutovat. Ale krmivo je to každopádně výborné, já krmím těmito: Hikari, Vitalis, Easy Fish, Oceán Nutrition a samozřejmě mraženým.
Jinak ten Vitalis jsem zkrmoval ve 40 nádržích s holým dnem a ten rozdíl v růstu i odpadu byl znatelný ve prospěch Vitalis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2022 00:41 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanisRe: MARTIN HORÁK
Vitalis jsem si dovezl jen jednou a vzhledem k tomu, že ani že nikdo ani oficiální dovozce nebyl schopen zajistit zbytek sortimentu, jsem se k němu nevracel, ale určitě to co jsem měl bylo jen o trochu lepší než Tetra. Bezkonkurenční jsou samozřejmě krmiva Hikari, ale S.A.K. má určitě lepší spirulinu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2022 00:34 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanisRe: vaclav
No to nevím proč, když před 14 dny měli stánek na Interzoo2022
Spíše krmivo po novém roce podražilo, ale distribuce na netu funguje stále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.06.2022 21:07 Muž MARTIN HORÁK [907] - Na prvním místě anubiasy. Jinak miluji americké cichlidy.Re: Ariusjordani
Jestli jsem někdy poznal výraznou kvalitu krmiv, tak nejlepší byl bezkonkurenčně Vitalis. Krmil jsem tím ryby v akvaristice a rozdíl byl velmi znatelný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2022 21:04 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Ariusjordani
Tak mluvil jsem s majitelkou akvaristiky, která sak prodává a ta mě sdělila že už nebude, že se zastavila jeho distribuce. Je to ale už asi více jak měsíc a může být už leccos jinak. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2022 20:45 Muž Papik [617] Re: Ariusjordani
Ano, to je přesně ten problém, málokdo ze známých e-shopů ho nabízí. Vzhledem k cenám poštovného budu těžko nakupovat jen pár balení krmiva. Většinou se dělá větší nákup různého zboží na jednom e-shopu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.06.2022 19:24 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanisNovinky 2
Na trhu jsou bohužel pouze v akvaristických prodejnách, na burzách, nebo přímo u výrobce www.exothobby.eu

Edit: exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.06.2022 19:17 Muž Ariusjordani [122] - Corydoras, synodontis, eLka, loricaria, sturisoma, microglanis – Novinky 1
Jsem překvapen, že zdejší chovatelé se nezajímají o umělá krmiva i když jsem přesvědčen, že je používá 99% akvaristů. O to víc, že díky krmivům S.A.K. máme jedno z nejlepších krmiv na trhu. A díky rozmanitosti zpracování dokonce jedničku na světě. Neznám krmivo, které by od každého druhu bylo dostupné jako vločky, 6 velikostí granulí a dokonce i jako tablety. Dám sem postupně všechny druhy, které jsou dnes na trhu, včetně jejich složení a budu rád za jakékoli i negativní zkušenosti s těmito krmivy.

Edit: exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
exothobby.eu/…
exothobby.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 09:35 Muž Kubaa [718] Re: stekat
That could be quite difficult. SAK is not commonly sold in local brick stores as far as I know. But hopefully someone will know a better answer.
Pro ty, co nevládnou angličtinou: ptá se na kamenný obchod na severu Čech, kam si může pro SAK zajet na kole.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 09:25 stekat Re: 1965
Thanks a lot for your reply.
I know this online shop. But I'm looking for a local pet shop in this region.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 07:59 Muž 1965 [35] Re: stekat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 07:18 stekat
Hello, I'm from Dresden, Germany and the goal of my practice rounds with the racing bike is often North Bohemia.
I would like to buy some of the SAK feed from one of the pet stores in the Ústecký kraj and Liberecký kraj region.
Do you know a pet store that distributes sak feed?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 05:26 Muž LiborSprysl [9015] Re: LiborSprysl
Protože se množí telefonní dotazy, zda je pravda, že u mne je k mání SAK, tak jsme se dohodli s Jakubem v rámci servisu pro krajany, že to zkusíme. Zřídili jsme mezisklad pro jičínský a přilehlé regiony. To znamená, že zatím ale pouze základní řada ( která je použitelná asi pro všechny ryby), od frakce 00,0,1,2,3 a tablety pro velké cichlidy. Prodává se za firemní ceny SAKu a jsem schopen i rozvážit. Tímto jsem snad informačnímu nedostatku učinil zadost. Je mi totiž docela dost blbě a mluvení mne značně vyčerpává. Tak kdyby něco nebylo jasné pište do vzkazů... ;-) ahoj.
EDIT-Tak abych ještě ušetřil další trochu času sobě i odběratelům :-)... Každé pondělí jezdím Prahu, nejideálnější je pro mne odběr celých pětikilových pytlů, ale pokud bude třeba, navážím potřebné množství.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2012 08:21 Borza
Nechci dělat reklamu - ale kdyby chtěl někdo vyzkoušet novinku SAK, tak firma má profil na Facebooku, kde je možné - tedy pokud budete mezi první 100, a hodíte stránku do - TO SE MI LÍBÍ, získat vzorek granulí SAK Color 450g. Firma hradí i poštovné - takže je to opravdu zdarma na otestování.

Akce pro prvních 100 fanoušků stránky: Pokud máte zájem, pošlete nám po facebooku zprávu se svou adresou a my vám pošleme GRÁTIS na otestování novinku - SAK Color, balení 450 g (1000 ml). Ve své zprávě specifikujte velikost granulí, kterou si budete přát zaslat (00-4).

www.facebook.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2011 17:07 Žena ustavprochore [567] Re: eleonen
Velikost granulek "0" výrobce doporučuje pro rybky okolo 2 - 3 cm, "1" pro 3 - 5 cm rybky.
Já většinou dám trochu od obojího a rybky různé velikosti si to nějak přeberou. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2011 23:03 Žena eleonen [10]
Jaká je nejvhodnější velikost krmiv SAK, když chovám tetry červené, dania a chichlidky ramirezovy? Nějak se v tom nevyznám. Mám na mysli velikost jak granulového tak vločkového krmiva.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 19:49 kreten Re: agent007
Krevetky krmím tabletami SAK, jinak beru granulát - energy a green v různé velikosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 18:42 marsz Re: agent007
V Prioru ve Zlíně jsem koupil Sak 55 a rybkým ty granulky chutnají. Hehe palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 18:36 Muž agent007 [47] Re: kreten
Které krmiva kupujte? Všiml jsem si, že prodávají granuláty a vločky. Zvažuji co pro ryby a co pro krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 16:55 kreten Re: agent007
Beru ho na kila, přenechám:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:37 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: agent007
Ja zakoupil posledně krmivo SAK pro ancíky na burze Tropic 2-3.5.2009 v Ostravě X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 17:09 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Bob66
...naprostý souhlas.V akvaristikách nemívají celý sortiment a pokud ano,tak v těch malinkých velmi ekonomicky nevýhodných baleních.Někde ovšem prodávají i na váhu.Ale podle mě je nejlepší řešení nakoupit přímo u nich celé kilo a máš na rok vystaráno.Nehledě na to,že i přes to poštovné rozhodně ušetříš. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 16:00 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: agent007
Prodávají i v obchodech ale jen v některých a ne kompletní nabídku, a než bych objížděl krámy a projel víc než dám za poštovné tak si raději objednám přesně co potřebuji a nakoupím si na celý rok X-) Nebo na nějakých větších burzách mají svůj stánek a můžeš nakoupit tam ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 15:19 Muž agent007 [47] Re: Bob66
Tak jsem mluvil se zástupci-majiteli SAK a v Ostravě na Aquaburze prodávat nebudou. Ptal jsem se tedy kde koupit SAK krmivo v Ostravě a dali mi 3 adresy. Ani na jedné je neprodávají. Kde tedy nakoupit?
Neobjednám si krmivo za 100,- když mě bude stát poštovné taky 100,-. Ale aby si ta firma na sebe vydělala, tak to snad musí někde prodávat v obchodech, ne? Neříkejte mi, že prodávají jen přes net. To je blbost. Ještě mi říkali, že to leda objednat přes obchodníka. No už vidím, jak kvůli mým krásným očím obchodník nakoupí krmivo, jen proto, abych si u něho koupil dózu za 100,- + zisk obchodníka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 18:46 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: agent007
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 18:43 ondra08 Re: agent007
kolem 100,-. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 16:52 Muž agent007 [47] Re: ondra08
A poštovné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 16:46 ondra08 Re: agent007
já nakupuju sak přes Suchánkovi exothobby.cz ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 16:40 Muž agent007 [47] Re: NHKG
V kamenných to nemají. Na tropické Ostravě byli, ale koupil jsem málo. Na VŠB na 1. aquaburze nebyli...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 15:06 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: agent007
V kamenných obchodech jsem ho nikde neviděl. Na "Tropické Ostravě" byl prodejce krmiva SAK, měl asi kompletní sortiment, sám jsem u něj kupoval. Na první akci v Porubě nebyl, ale zkus se zeptat organizátorů, na další už možná dorazí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 14:19 Muž agent007 [47]
Kde lze v Ostravě koupit SAK krmivo.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2007 21:13 Nobody Re: rolandmynar
Tak vyloupané nevím,ale odskořápkovaná artémie se dá objednat např:www.volny.cz/pkoblasa nebo akvarista.cz ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2007 12:27 rolandmynar
Přidám se tady taky, nevíte někdo z okolí Frýdku-Místku, kde se dají koupit vyloupané nauplie Žábronožky? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2007 11:15 JARDA111 Re: kuba
ještě takovou malou poznámku- většina rozvažovaných granulek nemá s akvaristikou nic společného, jde o krmení pro pstruhy, tedy pro studenovodní ryby, což pro akvarijní ryby moc vhodné není,ale rybky to samozřejmě žerou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2007 06:12 motýlek Re: kuba
tak já kupuji SAK kilovku za 150,-Kč ... běžně v prodejně (Napajedla) ... velikost 0 pro menší a 1 pro skoro všechny rybky od 2cm - když jim nedáte nic menšího, tak se to naučí brát v pohodě a nenadělá se tolik odpadu ;-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 4124x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2777-kde-kupujete-krmivo-sak