Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akva Humble

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Akva Humble
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2007 16:56 fazola
Také jen pozitivní zkušenosti. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2007 21:27 Žena Myšák [1] - Amerika
Já si nemohu na Akvahumble stěžovat. Objednávky přišly v pohodě a bez nějakých větších komplikací. Navíc mě osobně vyhovuje i díky tomu, že jsem z Brna a zboží si můžu osobně vyzvednout. hop ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2007 10:45 leknínka Re: scalpel
Mě jejich stránky normálně fungují : akvahumble.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2007 13:14 Bebe
Minulý týden jsem si od nich vyzvedával zboží. Jejich výpadky a nekomunikace byly zapříčiněny nemocí. Zboží bylo dodáno se dvoudenním zpožděním, ale naprosto v pořádku a samozřejmě za dohodnutou cenu. Na brněnském odběrním místě bylo několik dalších zásilek pro další zákazníky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2007 10:46 tonik666 Re: scalpel
Mě také nelze stának otevřít, a ve firefoxu to hází podivnou hlášku.
Smyčka při přesměrování
Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe a to takovým způsobem, které zabraňují jejich dokončení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2007 10:29 Žena azalka [38] Re: scalpel
Ještě včera jsem s nimi mejlovala, tak snad ne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2007 17:18 scalpel – akva Humble
Nerad bych šířil klepy, ale neskončila náhodou akvahumble? Vždy se mi objeví hláška "server nelze najít"...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 18:56 lišák Re: Igor
No upřímně, kdyby měl akvahumble zkrachovat, tak by mne to asi dost mrzelo, je to asi nejlepší int. obchod, široký sortiment a skvělé ceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2007 11:37 Pokorný – Problémy v obchodě
Dobrý den, tento týden byl pro nás bohužel velmi náročný. V expedici nám onemocněli dva pracovníci, nic se tedy nestíhalo- dotazy na objednávky jsem musel řešit až ve večerních hodinách. Tento týden už bude vše v normálu. Velice se omlouvám

Pokorný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2007 21:21 Igor
Teď se na ně nedá dovolat, žádný kontakt, takže něco na tom bude. Údajně nevyřizují žádné objednávky. Aby z toho nebyl další bankrot.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2007 19:07 čenda – akva Humble
Já si na tento obchod nemůžu stěžovat. Objednal jsem pár věcí - vzduchování, filtr apod. a došlo do výdne a za vynikající cenu. Takže to nebude asi tak zlé. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2007 17:47 Fennanek – E-shopy
Zdravím ve spolek, doporučuji cokoli kupovat v zavedeném a kvalitním eshopu, což akva humble opravdu není. Dobrý e-shop se pozná i podle cen, takže ne za každou cenu nejlevnější. Cena určuje kvalitu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2007 23:28 martin Re: Libor
Ja tam mam take objednanou uv lampu z 19-3. Mela me dorazit nejpozdeji zacatkem tohoto tydne. Ale nedosla. Tak jsem jim volal ve stredu, kolem 11 odpoledne a pak cely den. Zvedli me to az v 19:30. S omluvou, ze zbozi odeslou v pondeli 2 dubna. Tak snad to dojde. Takze pro priste. Akva humble ne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2007 23:07 Libor – Akva Humble
Nevíte, co se děje s Akva Humble? Nejde se tam dovolat, neodpovídají na e-maily. Mám tam objednávku, nejsou před krachem, nebo budou fungovat? Nemám si raději objednat jinde?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 21:09 milan11 Re: milan11
Dnes to přišlo - je to skoro měsíc. Ale je to doma a můžu filtrovat a svítit. :) Příště to vyřeším asi telefonem a né přes internet. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2006 21:07 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: milan11
Můj názor? Asi si někdo přečetl tyhle komentáře. A hlavně je přeci neděle. :) To ani Vietnamci nepracujou. Tak aspon že se zachoval takto!! Ať se daří. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2006 20:17 milan11 Re: milan11
Zdravím, si představte, že mi dnes odepsal člověk, který má nastarost mou obědnávku v Akva Humble a napsal mi, že objednávku přijal, ale zapoměl zapsat. Prej zítra zbalí mou objednávku a pošle mi jí bez poplatku za poštovné. A strašně se mi omlouval. Tak jsem zvědavej jestli to tentokrát vyjde. smich Dám vědět jestli to odrazí. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2006 12:15 milan11 Re: suchy
Já si také objednal patice na 2x30W Glomat a filtr Shark 800l/h a stále nic. Ani na email mi zatím neodpověděli. Doufám, že to příjde. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2006 01:32 suchy – akva humble
Já jsem si z akvahumble objednal patice na osvětlení Glomat a přišly mi asi za 7 dní. Ale je pravda, že jsem na ně zase tak moc nespěchal a protože je měli opravdu na netu nejlevnější, tak jsem dost ušetřil. ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2006 21:20 milan11 Re: Vodník
Dnes jsem poslal email kontaktní osobě, tak doufám, že se mi ozve. Jestli ne objednám to někde jinde. Díky za reakce ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2006 10:27 Vodník Re: milan11
Oni nemaj telefon ? Taky při objednávce po netu rozumná firma pošle mailem potvrzení objednávky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2006 17:22 milan11 – Aqua Humble
Objednal jsem si z E-shopu ''Aqua Humble'' filtr a patice na zářivky dne 21.9.2006 dnes je 5.10.2006 a ještě nic. Mám to na dobírku. Nemáte někdo zkušenosti s jejich dodací lhůtou? Mají tam psanou dodací lhůtu 1-6 dní, ale pořád nic. Jsem z Ostravy. Díky a ať plavou ;-) :-) ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1188x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2593-akva-humble