Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mořská akvaristika

 

NápovědaFórum » Mořská akvária  

Mořská akvaristika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2023 09:12 Muž Jarry [1437] Re: dbestus
Klauny koupíš kdekoliv, ale jestli máš možnost, tak zajeď k Pepinovi (www.morskeakvarium.eu), z Prahy to není daleko, jinak v Praze také jsou akvaristiky a klauni budou opravdu asi všude, navíc jsou to nenáročné odolné ryby, takže není moc čeho se bát. V Praze bych jel k Forstovi - www.petr-forst.cz I od něj něco mám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2023 18:16 Muž 4Sima [1897] Re: debestus
Zkušenosti nemám, ale ještě jsem našel
www.morske-akvarium.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2023 11:47 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: 4Sima
Přesně Klauny mám od Pepina :-)
A pak jsem měl Sapínky a nějaký další život z rozvozu od pana Petra Sovy, ale jeho web koukám už nefunguje, tak nevím jestli ještě rozváží. Ten projížděl republikou a dalo se to od něj cestou odebírat. Podle zájemců upravoval cestu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2023 07:14 Muž 4Sima [1897] Re: dbestus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2023 18:31 dbestus Re: Lojza007
Jsem z Prahy takze prosím co nejblíž. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2023 21:18 Muž Lojza007 [1206] Re: dbestus
Tak v Brně Akva Vala na Merhautové?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2023 20:37 dbestus Re: RAP
RAP napsal: Pokud vím, jeden by měl být kousek nad Náměstím Míru. www.morskeakvarium.cz/…
Ta akvaristika je zavřená, taky jsem to zkoušel ale už tam neprodavaji ryby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2023 19:24 Muž Rybar [-29] Re: dbestus
Záleží odkud jsi v Hodoníně Dušan Rybár.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2023 18:38 dbestus
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde kupujete mořské ryby. Zakládám si nové akvarium a chtěl bych koupit dva Klauny Ocellaris. Pokud s tím máte zkušenosti tak mi prosím poradte. Dekuji David :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2014 04:29 Muž cooffe [0] - Mořské ryby
ještě je tu zapomenutý seareef,taky poměrně dobrá mořská akvaristika a super personál viz seashop.cz
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2014 15:23 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: LiborSprysl
Tam chodím, moře tolik neznám ale co jsem viděl tak nejlepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2014 05:10 Muž LiborSprysl [9015] Re: Bella
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2014 16:18 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: RAP
Dik, zrovna tohle jsem mu poslala jako nouzovku co mi hodil strejda google.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.07.2014 16:03 RAP Re: Bella
Pokud vím, jeden by měl být kousek nad Náměstím Míru. www.morskeakvarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2014 15:53 Žena Bella [1047] - Rostliny – Morska akvaristika v Praze
Znamy z Polska se chysta zitra do Prahy, a vzpomnel si na posledni chvili, ze by se rad podival do morske akvaristiky... Je v Praze nejaky specializovany obchod, ktery byste doporucili?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2007 01:17 Muž Jirka [10] Re: nigule
Třeba s tím interierem,baby si v tom asi libujou,ale pro mě to byla velmi stresující věc běhat po krámech s nábytkem a spol!Jelikož jsem neměl 200 000 na zařízení pokoje,byl výkon to nějak poslepovat a moc to nesprasit,aby se v tom dalo žít.Asi pro to máš cit,mít peníze asi bych si nechal někde poradit.A stejné je to s tím mořským akva ,někdo ho třeba chce,ale je nešika,kterej je schopnej při odkalování zničit komplet akva.Jako spousta lidí,kteří nejsou ani schopni vymněnit kolo u auta............. . X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 21:47 Dussy Re: nigule
Nemyslim, ze by to bylo az tak nedostupny, treba takovej horac by klidne mohl mit za tech 80000 krasnou petistovku....Navic je to hrozne velka zodpovednost, nekde udelas malou chybicku a nekolik tisic v p*****
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 20:55 nigule Re: Norton
kazdoapdne je to sice neskutecne krasny, ale drahy jako prase, prakticky temer nedostupny...a pro cloveka, kterej o tom nic nevi dost riskantni...
hele a lidi, ktery si nechaj zalozit a cistit akvarko od firmy sou podle me snoby, at se jedna o morsky nebo sladkovodni... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 18:44 Muž Norton [109] Re: Dussy
... takže Johanka ani moc "nesmysly neplácala" když tvrdila, že jí bylo řečeno 50000,- hmm
Navíc: pokud započítala i ryby a korály? A pokud by jsi se podíval, že Johanka je ze Slovenska, takže to myslela v SK... tak bys to asi nenapsal, viď!? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 18:33 Dussy Re: Norton
akva bez ryb koralu substratu s baheni filtraci, automatikou na doplnovani vody, dostatecnym osvetlenim, stolkem, odpenovacem, cerpadly by se melo vejit do 50000kc (+ RO, UV sterilizator atd..)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 17:53 Muž Norton [109] Re: Dussy
To je správná informace! Když už jsi se o to zajímal, uštři nám práci prosím, na kolik tedy příjde takové mořské 500 litrové akvárko? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 17:02 Dussy Re: Norton
nerikam ze s tim mam skusenosti ale cca 2 mesice se o to celkem dost zajimam, a firmy ktery to delaji davaji vetsinou 1/2 osvetleni nez by melo byt a nikde se nezminuji napr o baheni filtraci....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 16:35 Muž Norton [109] Re: Dussy
...a Ty máš nějaké zkušenosti s mořským akváriem? Ten kdo si mořské akvárium zřídí sám, nemusí být sice snob, (to jsou zrejmě ti, kteří si je nachají postavit "na klíč" a platí si také údržbu) ale musí mít poměrně značné volné finanční prostředky. Nebudu se tady ohánět čísly, ale když jsem procházel stránky s příslušenstvím a potřebami pro mořské akvárium, tak jen například mořská sůl, potřebná při každé výměně vody příjde na 80,-/kg což je na 30 litrů. (tak přece jenom čísla)
Takže příteli, trochu slušnosti by to chtělo. A také uveď nějaké příklady, pokud možno z vlastní zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 16:10 Dussy Re: johanka
plácáš úplný nesmysly, tvrzeni ze je more pro snoby je nesmysl! Navic firmy ktery delaji morsky akvaria na klic dodavaji vetsinou spatnou filtraci osvetleni a je to hrozne predrazeny...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 15:26 Štěpán Re: Dussy
Našel jsem sasanku jenom za 1100. A pak že je mořská akvaristika drahá! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 15:21 Dussy Re: Štěpán
klaun od 200kc a sasanky kolem 2000. Jinak 300l akva za 50000 je dost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 15:14 Štěpán
Kolik stojí sasanka a klaun?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 15:13 Martix6 Re: nigule
Myslím,že by se to dalo s menšími náklady pořídit,ale s pomocí nějakého zkušeného a hlavně nezištného akvaristy.Aby poradil a pomohl a literatura určitě také existuje.Hlavně se do toho nepouštět po hlavě. no potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 14:30 johanka Re: nigul
Tiež som sa chvílku pohrávala s myšlienkou mať morské akva, ale len do chvíle než mi predavač urobil finančný rozpočet na 300l akva=50 000 korún coze A ked som chcela nejakú literatúru, aby som si ho skúsila založiť sama ironicky sa usmial, že teraz je to velký biznis a návod na založenie si každá firma veľmi stráži...A tak morské akva majú len snobi, ktorí na to majú...a stará sa im oň firma. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 10:32 nigule Re: Matrix6
mno, pro normalniho smrtelnika to fakt nejni...:-( ale skoda - na pozorovani je to fakt bomba!
hele, to by me ani nebavilo, kdyby se mi o to nekdo staral a ja jen cumela....to by me zajimalo, kdyz je to teda takhle komplet na nich, jestli kdyz se neco posjere a vsecko pochcipa, jestli to nejak resej? jako novy akva, nebo tak neco? co myslis?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2007 10:01 Martix6 Re: nigule
No jo to je ranec.To jim jen doma ukážeš ,kde ho chceš mít a po měsíci už tam jen sypeš krmení.Firma ho pak jezdí i čistit(za další dlouhé prašule)..To je pro ty co nevědi kam s prachama a chtěj být IN.O akvaristice nemusí mít páru.U nás v Akvarisice ho taky měli,než ho zlikvidovali překrmováním.Firma, co jim ho dodala,asi nestíhala s údržbou. coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2007 15:40 nigule – morska akvaristika
cau, chci se jen podelit o zazitek...uz je to dyl, co mi tu nekdo doporucil morskou akvaristiku v praze, v ulici urugvajska...dostala jsem se tam az dnes...a muzu vam rict, ez bych tam mohla stravit cely odpoledne! to je takovaaaaaaaaaaaaa naaaaadheraaaaaaaaaa!!!! fakt super...ty barvy a tvary rybicek!!! o sasankach a koralech ani nemluve! proste super...jestli jste z prahy a nemate to tam daleko, urcite zajdete juknout...
ale u jednoho akva byla cena ...moc sem nestudovala, co vsechno to zahrnovala, jestli jen vybaveni, nebo i ryby a sasanky...ale bylo tam 83.000,-!...uffff

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2006 21:37 Roman Re: pat
Jo,je to tak.V moři jsou řasy a chaluhy,nebo jak se to zove.Jinak asi nic moc. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2006 21:31 pat Re: jojo90
to existujú aj morské rastlinky? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2006 00:48 dozz Re: jojo90
v chorvatsku za par korun. vozím si je od tama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2006 14:42 Muž [] Re: jojo90
Kousek od Míráku - první ulice vprovo na Francouzský
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2006 09:09 Roman Re: jojo90
V Praze strašnicích.Kousek Od akvaristiky Na hroudě je ještě jedna na moře. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2006 07:56 jojo90 – morske akvarium
Ahoj chci se zeptat jstli by mi nekdo nevedel poradit kde se daji koupit ruzny morsky koraly a morske rostlinky dekuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Mořská akvária • Zobrazeno 1525x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2271-morska-akvaristika