Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pomoc Dáši - Danila z Braníka

NápovědaFórum » Pokec  

Pomoc Dáši - Danila z Braníka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.07.2020 21:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – bzum
Po delší době jsem zavital na rybičky a nestačím se divit. Naposledy, když jsem byl v Braniku se mi Ziky zdal nejakej difnej.... Daso drzim ti palce. Mohu ti dosvedcit ze jsi v Zoobranik pracovala a i cela moje rodina... morče stále žije a každé ráno mne budí... Je mi lito jak to dopadlo.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2020 12:45 Žena Fidorka [228]
Ahoj, já rozhodně taky můžu dosvědčit jakoukoliv formou, co bude potřeba. Byla jsem tam za tu dobu hodněkrát, většinou tam fungovala ona.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   21.06.2020 08:48 S Muž invalida [3877]
Byl sem párkrát většinou sem při tom pokecal s Dášou...ale mrzí mě že mi nikdo nedal vědět co se děje. Takže za mě ano pracovala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.06.2020 09:19 Žena Kaira [818] - LabyrintkyRe: Anthrax
Předpokládám, že když Danila sama určila tuhle formu, tedy příspěvek s textem ano/ne, tak ví, proč to udělala. Jistě má právníka, který jí poradil, co je třeba, takže dohady jsou vcelku zbytečné. Dělejme, oč nás požádala, a dál se uvidí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.06.2020 08:26 R Muž Anthrax [3367] Re: I.Š.
Mně je jedno jakou právně závaznou formu výpovědi svědků Danila zvolí. To je na ní. Ale do té doby je tady to internetové vykřikování jen mlácení prázdné slámy a zbytečně odkrývání karet.
Edit: Prostě lidi, nechte si to k soudu. Tam to může být platné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 22:46 Muž _ucx_ [886] - Symphysodon + CorydorasRe: I.Š.
Jenže soud se v civilním řízení správním řádem jaksi neřídí :-) Materii řeší občanský zákoník, procesní záležitosti občanský soudní řád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 19:03 Žena I.Š. [53] Re: Jan Jonáš
To by bylo nejlepší. Reaguji jen na návrhy něco sepsat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 18:31 Muž Jan Jonáš [266] - Drobné rybky – Svědectví
Já myslel, že se jedná o přímé svědectví před soudem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 15:55 Žena I.Š. [53]
Jste-li potencionální svědek v občanskoprávním řízení, kterého zamýšlí využít jedna ze stran, můžete svoje vyjádření zaslat písemně. Takový důkazní prostředek, je-li opatřen ověřeným podpisem, může také věci dobře posloužit bez Vaší účasti.

Posílám ještě jeden názor právníka z poradny na netu v jiné kauze :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 15:45 Žena I.Š. [53]
Bojím se, že něco hezkého na papíře jako důkaz u soudu nestačí. Četla jsem, že i čestně prohlášení, kde musí být jasná identifikace s RČ a číslem OP včetně notářsky ověřeného podpisu se často bere (jako forma listinného důkazu) jen jako doplněk důkazního šetření.

k § 39 správního řádu (č. 71/1967 Sb.)*)
Předložení písemnosti o prohlášení osoby, která není účastníkem řízení (§ 39 správního řádu z roku 1967), nebrání správnímu orgánu, aby tuto písemnost, jež je označena jako čestné prohlášení, hodnotil jako důkaz listinou.

Myslím si, že by se měl vyjádřit právní zástupce paní Danily, jakou formu by mělo svědectví mít.

I když mi nepřísluší se vměšovat, prostě mi to nedá....Tak se omlouvám.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 12:52 R Muž afc1886 [8497]
Jak píše Honza, chce to něco pěkného sepsat na papír s pár údaji jako adresa atd. a potom to vzít na srazy akvaristů a tam to podpořit podpisem. Anonymní výkřiky na internetu mají nulovou hodnotu podpory.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2020 11:30 R Muž Anthrax [3367]
Také jsem viděl Danilu v Zoo Braník pracovat. Rád to dosvědčím. Ale chce to nějakou adekvátní formu. Silně pochybuji o tom, že internetová diskuze bude soud zajímat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 19:59 Muž Horác [3903]
Je mi líto, že to skončilo takhle ... Jinak, byl jsem tam jen párkrát, ale Danila byla vždy přítomna a makala (čistila akvárka, radila a obsluhovala) ... Jako žena v domácnosti mi teda nepřipadala :-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 16:08 Žena I.Š. [53] Re: Anignol
Není za co ;-)
Vypadá to, že by svědectví mohla opravdu pomoci bez jakéhokoli daňového postihu paní Danily, ale definitivně to už musí posoudit právník.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 16:01 Žena Anignol [0] Re: I.Š.
Děkuji za pohotovou reakci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 15:44 Žena I.Š. [53] Re: AlQuds
Nejsem právník,ale tato problematika mě zajímá, tak jsem trochu hledala a našla následující (vytrženo z kontextu):

„Za rodinný se považuje závod, ve kterém společně pracují manželé nebo alespoň s jedním z manželů i jejich příbuzní až do třetího stupně nebo osoby s manžely sešvagřené až do druhého stupně a který je ve vlastnictví některé z těchto osob.“

Podle NSS se v rodinném závodě dokonce počítá jak se soustavnou prací členů rodiny, tak i s jejich odměňováním ve formě podílu na zisku, a to vše mimo režim zákoníku práce!

money.cz/…

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 15:19 Žena Anignol [0] Re: Danila
Moji ochotu svědčit kdykoliv a jakkoliv už znáte z FB. Tak se připomínám i zde. Od roku 2017 jsem v Braníku nakupovala nebo se s Vámi radila o akvárkách i jezírku nejméně 20krát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 15:08 AlQuds – pomoc Danile?
Prominte, ze se do toho pletu, ale jen aby nahodou dobra vule lidi na zdejsim foru neskoncila nejak spatne. Nejsem pravni expert, ale zcela laicky soudim, ze za praci v ZOO Branik se u soudu bude pokladat bud prace v zamestnaneckem pomeru nebo jako OSVC. Z obojiho vyplyvaji urcita prava, ale i povinnosti. Takze, pokud Danila dokaze, ze v obchode pracovala, dostavala nebo mela za to nejaky prijem? Opravdu nevim, jak se cela situace ma, ale aby to neskoncilo tim, ze Danila bude po prokazani prace v obchode (a tedy i prijmu z ni) nucena doplatit dane, socialni a zdravotni pojisteni apod.

Je mi Danily opravdu lito, ale na druhe strane si nejsem jist, zda ta pomoc, ktera se tu diskutuje, ji opravdu bude ku prospechu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 13:34 R Muž vaclav [11872] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotka k příspěvku Tak byly provozovnou roku 2018 a kdo myslíte že na té fotce vlevo je. (žena v domácnosti)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 12:47 Muž Kawa [1328] - TetryRe: LiborSprysl
Pěkná práce potlesk palec palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 12:22 Muž LiborSprysl [8993] Re: darka
darka napsala: Díky, že jste to zde otevřel, já si na to netroufla palec , však jde jen o to napsat pravdu ano
Tak já občas mám chuť konat dobro... a jak jsme se s Dášou dovedli pohádat... Žiju ten příběh v podstatě od samého začátku a to že skončí mne nijak nepřekvapilo. Jen ta podoba toho konce ano. Tak třeba to k něčemu bude. Spojil jsem se s advokátem, ví o mně a uvidíme, jak se to bude dál odvíjet. Třeba se nakonec Pavel lekne té demošky a odhalení faktů, která jsou nezpochybnitelná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 11:57 Muž Yirka [8242]
Vedle tohoto vlákna, kam Zíka přispíval od začátku budování tak, že by se to dalo spočítat na prstech ruky, jsou přece také publicistické a televizní relace které jsi natáčela, a které svědčí o tom kdou byl duší obchodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 11:40 Muž Mitroz [156]
Ahoj. Rád přidám svědectví jakoukoli formou. V minulých letech 4× návštěva obchodu a pokaždé jsem mluvil/obchodoval s Danilou. Zika tam byl jednou.

Držím palce a hodně sil.
Však ono se mu to vrátí i s úrokem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 11:16 Muž rafi [31] Re: Danila
Ahoj, také mohu tyto skutečnosti dosvědčit. Byl jsem za poslední 3 roky v Zoo Braník cca 7-8x a mohu potvrdit, že jsem na prodejně většinu věcí řešil s Vámi.
Byl jsem tam nedávno po delší době pro flexi písek a ramky a bohužel ty krásné zdravé ramirezky už tam nejsou a to, co plavalo v jedné malé nádrži opravdu nechci. Možná jsem se jen trefil do špatného období, ale celkově prodejna v Braníku hodně upadá... Smutné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 10:56 Žena Kaira [818] - Labyrintky
Ano, můžu potvrdit, že jsem v obchodě v minulých letech několikrát byla a ve většině případů jste byla přítomna, obsluhovala a markovala na pokladně.
Sice se neznáme osobně, ale nedejte se, Danilo. Nejste první ani poslední, komu se něco podobného děje. Někdy až při dělení majetku člověk pozná, s kým to vlastně roky žil. hmm Jak už tu zaznělo, karma je zdarma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 08:34 Muž AG [82] Re: Danila
Ahoj Dášo,

myslím že nebude problém s tím aby ti tu několik desítek lidí dosvědčilo že tě potkávali každý týden v akvaristice (včetně mě). Jak má vypadat ta forma ? Myslím že soudu nebude stačit výtisk tohoto vlákna :)
Možná by nebylo od věci (pokud tě to už nenapadlo) kontaktovat vaše bývalé zaměstnance. Ty by ti také mohli dosvědčit že tě tam každý den viděli. Drž se :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 08:18 Muž Jan Jonáš [266] - Drobné rybky – Potvrzení
Danilo, můžu podat svědectví. Protože jsem v ZOO Braník byl 4x a 3x z toho jste mě obsluhovala vy. Poprvé tam byl zikyc, který mi vyměnil 4 glyptopery za otíky , podruhé jste mi je měnila Vy (dva za dva + 1 okružák), pak jsem si kupoval od Vás další otíky, a přitom jste sjela brigádníka, že ryby přendavá z jedné vody do druhé bez aklimatiazace a naposledy jsem si kupoval Hengelky, kdy jste mi je markovala na pokladně. Nevím však, jestli jste měla pracovní smlouvu, ale že jste tam byla a pracovala, to potvrdit mohu. Ještě jsme spolu mluvili o přerybnění nádrží a o tom, že někteří členové jsou tady až fanatičtí. ;) Vše se odehrálo v posledních dvou letech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 07:11 Žena JanaS [138] Re: Danila
Ahoj, já ANO, já vás Danilo v obchodě pracovat vídala celou dobu mého akvaristického působení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 01:02 Žena darka [518] Re: LiborSprysl
Díky, že jste to zde otevřel, já si na to netroufla palec , však jde jen o to napsat pravdu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2020 00:59 Žena darka [518] Re: Kawa
A karma je sice zdarma ;-) , ale dotyčného dostihne palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 23:19 Muž Kawa [1328] - Tetry
Jen dodám, že Boží mlýny melou i když někdy fakt pomalu. A na každou svini se voda vaří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 23:05 Muž LiborSprysl [8993] Re: Danila
No vidíš... aby z toho pak nakonec nebyla nějaká demoška u soudu... ;-) ... jsem schválně vyhodil ten balon, jestli ho někdo bude chtít chytit... a je vidět, že v tom nejsi sama a mají tě pořád rádi... :-) ... Tak se drž!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 22:35 Muž Kawa [1328] - TetryRe: Danila
Držím palce ať vše dobře dopadne. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 22:23 Žena I.Š. [53] Re: Danila
Dobrý večer, Danilo,
přečetla jsem a i když vás neznám a nepřísluší mi se vyjadřovat k vaší situaci, nedá mi to, abych taky nenapsala.
Teď mě jen mrzí, že jsem s akvaristikou nezačala o nějaký měsíc dřív, protože bych vám jistě mohla potvrdit, co potřebujete. Obchod znám, už jsem tam nakupovala. Bohužel to nemůžu udělat, minuly jsme se.
Věřím, že se tady najde hodně akvaristů, lidí, kteří nemají rádi nespravedlnost a křivárny. Myslím si, že když člověk může pomoct, tak prostě musí.

Držte se, přeji hodně zdraví a sil a věřím, že vše dobře dopadne
Ivana
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 21:35 Muž Roger [1127] Re: Danila
Jen se nenápadně vetřu, nevím jaké to tam bylo, já osobně jsem tam byl poprvé letos asi v únoru a moc mě návštěva nenadchla, například u akvária se Sewelií nebylo poznat přes špínu zda je pruhovaná či tečkovaná apod.. tak jak všichni o tom všude psali jsem při cestě do Ikea si řekl, že musím na kukačku, ale jak jsem psal, za mě velké zklamání, akvária nebyla v dobré kondici (tím není myšlena řasa, ta mi nevadí, ale celkový stav) a ten chudák rejnok v čem tam plaval raději se nebudu ani vyjadřovat. Nejspíš jak tu čtu, tak za Vás tento obchod měl úroveň, teď alespoň podle mě ji nemá. Svědkem mi byla manželka a to podotýkám není akvaristka ani omylem, a toto ji nebere, ale když to tam viděla, tak aniž bych cokoliv řekl vyřkla obdobný soud jako já teď tady. Přeji ať Vám to dobře dopadne, hlavně zdravotně a pak majetkově. Neznám souvislosti, ani mi do toho nic není, a jelikož nic z toho neznám tak ani nemám právo se do toho vměšovat, ale jen jsem chtěl sdělit svůj názor na to, jak to tam vypadá teď. Ať se daří :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 20:41 Žena Danila [4486] - Sumci – Poděkování a prosba o pomoc
Fotka k příspěvku Ahoj,
nevěděla jsem, že tu něco takového je. Děkuju.
Neměla jsem v úmyslu cokoli řešit veřejně, ale nemám jinou možnost.

Jediné, co bych potřebovala, je dokázat, že jsem v posledních čtyřech letech pracovala v ZOO Braník.
To je všechno.
Protože Ziky u soudu 4. května pod přísahou tvrdil, že jsem od okamžiku, kdy jsem firmu převedla na něj v ZOO Braník NEPRACOVALA.
Protože jsem byla oficiálně žena v domácnosti a logicky neexistuje žádná pracovní smlouva a důkaz, že to, co tvrdí,není pravda.
A soud TO NEVÍ.
Dokazovat musím já.

Takže jde jen o to, jestli se najdou lidé, kteří budou ochotni mi dosvědčit, že jsem až do loňského července v Braníku pracovala.
Bude to stačit písemně, ANO/NE.
Jak psali kluci níže, skutečnost je bohužel taková,vyměněné zámky,zablokované účty,odhlášené zdravotní pojištění, samozřejmě žádná nemocenská, žádné peníze a ŽÁDNÁ DOHODA. Z Braníka mi nezbylo nic. Doslova.
I takový je někdy život a víte co?
Nelituju.
Stálo to za to,byl to nádhernej i když hodně těžkej kus mýho života a to,co jste mi dali vy všichni, mi nikdo nevezme.
Děkuju love
Za všechny ty roky,za ten úžasnej svět akvaristiky, za vás za všechny, za moje zákazníky,přátele a vás všechny, kdo jste mi ke splnění mýho snu pomohli.
Mám být za co vděčná.
S akvaristikou jsem beze smutku a vzdoru skončila, akvárium nemám už žádný a doufám, že se časem uzdravím natolik, že budu zase schopna pracovat, protože jsem na tom zdravotně tak, že sotva žiju. Ale žiju!
Takže pokud jste dočetli až sem a byli byste ochotni mi případně písemně potvrdit, že jsem pracovala, budu ráda. Pište prosím formou příspěvků.
Díky že jste.
Danila

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 17:44 Žena darka [518] Re: ctibum
Ano, taky to vím z FB a pak i osobně, ale trvá to od loňského léta a až tuším včera napsala veřejně víc, když tam přátelé požádala o pomoc, tady to asi neudělá, jinak vždy no comment a bez detailů a nebudu se vyjadřovat, to podle mě není praní špinavého prádla ;-) ani ventilování ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 17:35 R Muž ctibum [5478] - Snažím se to nezahubit...Re: darka
Hlavně v klidu... Určitě se najde dost lidí ochotných v případě potřeby nějakou formou svědčit. Včetně mě a věřím, že i dalších Pražáků tady.
Na druhou stranu, na Facebooku o tom čtu už dost dlouho, jinak bych o tom ani nevěděl, takže prala a ventilovala. Jestli měla, neměla, jestli je to dobře, nebo špatně, jestli jí to psychicky pomohlo nebo ne, to už je na posouzení každého jednotlivce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 17:21 Žena darka [518] Re: MonterMonty
Ano, měli by, ale Danila si nezačala, nikde špinavé prádlo neventilovala a neprala, a teď potřebuje pomoc, dokázat hnusnou lež!!! tone , dosvědčit, že jste tam vy Pražáci a nejen ti nakupovali a že nebyla v domácnosti!!! Poslední 4 roky! Mě bohužel nemoc skolila dříve, takže já byla v Braníku před 5 lety, mám to z Havířova trochu z ruky hmm , jinak bych neváhala, nechala se lékaři nadopovat a svědčit bych jela! To fakt je pro Vás taková zátěž napsat pár vět na papír, že tehdy a tehdy jsem tam byl/a a obsluhovala a poradila mi právě Dáša? Dříve jsem byla v ZOO Braník tolikrát a vždy tou duší byla Dáša, nevím jak ten krám vypadá teď, ale asi už to není, co bývalo, proč asi? hmm Je fakt takový problém pomoci člověku, který Vám určitě mnohokrát pomohl? Dáša si o pomoc neřekne :-( , tak snad je tu pár charakterních lidí, kteří by ji tu pomoc nabídli, stačí říct přece jen pravdu!!! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 17:05 Muž LiborSprysl [8993] Re: MonterMonty
Někdy se tomu vyhnout nedá. Ono je to spíš o tom, že oba byli členem nějaké komunity tady kolem těchto stránek. A je patrné, že se mnohým jiným členům nelíbí jak to dopadlo. A má dopadnout. Zvláště pak když na začátku byly úvahy o tom, jak píše Yirka, že to klidně mohl být obchod U Danily a nikde by se dnes nemuselo řešit to, zda to byla opravdu ona, kdo obchod z velké míry dokopala tam, kde před jejich osobní krizí byl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 16:36 Muž MonterMonty [2126] - Amerika
A já si přátelé myslím , že by si lidé měli svoje špinavé prádlo prát v soukromí, ne na veřejném fóru ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 16:27 Muž Deathbull [1926] - Cichlidy
Je to věc, která mě hodně překvapila. Nikdy bych to od něj nečekal. Lidé se potkávají a rozcházejí, ale musí to mít úrověň. Bohužel jak vidno Ziky není chlap a na úrovni už vůbec ne. Ale naprosto bezostyšně lhát pod přísahou se mu vymstí. Halt zamilovanej chlap někdy dělá úplné kraviny a když se přidá nevybouřenost a zastydlá puberta, problém je na světě. Neznám úplně detaily, proč k těmhle věcem došlo, umím si představit že to taky neměl chvílemi jednoduché, ale takhle se chová pouze slaboch a morální mrzák...i kdyby si udělali co chtěli.
Just my 2 cents
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 15:12 Muž Yirka [8242] – To mi nedá
abych nepřidal můj příspěvek z 22.02.2010. Nakonec, půl názvu je moje inspirace.

Yirka [8198] –
Takže jednoduše a univerzálně ZOO obchod "U Danily". Alespoň když nepůjde tak se tam vymění jen obchod za hospodu a jede se dál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 14:21 Muž LiborSprysl [8993] Re: vaclav
vaclav napsal: Bohužel je to smutný příběh a nejhorší je na tom že zikouš dělá všechno pro to aby se Dáši zbavil ještě před vypořádáním, tvrdit že 4 roky co na něho přepsala firmu byla žena v domácnosti je nehorázná lež. Podle mě chce využít její špatný zdravotní stav a jako vdovci mu spadne do klína všechen majetek. Sbalil peníze, nic jí neplatí a odhlásil i zdravotní a sociálku o dalších drobnostech ani nemluvím. Dáša mě několikrát volala uplně zhroucená a zklamaná a řekl bych že nescházelo moc aby si něco neudělal. rozzureny
Vím. I proto jsem tak zadoloval v paměti a archívu ... aby bylo i ostatním jasno, jak se věci mají...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 13:56 R Muž vaclav [11872] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: LiborSprysl
Bohužel je to smutný příběh a nejhorší je na tom že zikouš dělá všechno pro to aby se Dáši zbavil ještě před vypořádáním, tvrdit že 4 roky co na něho přepsala firmu byla žena v domácnosti je nehorázná lež. Podle mě chce využít její špatný zdravotní stav a jako vdovci mu spadne do klína všechen majetek. Sbalil peníze, nic jí neplatí a odhlásil i zdravotní a sociálku o dalších drobnostech ani nemluvím. Dáša mě několikrát volala uplně zhroucená a zklamaná a řekl bych že nescházelo moc aby si něco neudělal. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2020 13:39 Muž LiborSprysl [8993] Re: Danila
Danila napsala: Vyhlašuju soutěž o nejlepší a nejhezčí název obchodu se zvířaty(psi, kočky, ryby, hlodavci, ptáci) a potřebami pro ně.
Podmínky: slušné, výstižné, vtipné, originální, použitelné.
Vítěz vybraný mezinárodní odbornou nezávislou porotou ve složení: Danila smich získá kořen do akvária dle vlastního výběru z mých nádrží.
Tak do toho... ;-)

R Žena @ Danila [4469] - Sumci
Fotka k příspěvku Ještě jedna drobnost - obchod, stránky, logo, vizitky všechno je modrobílé tudíž to vypadá takhle

A vzhledem k tomu, že logo nebylo hotové včas, tak nad obchodem bude nějakou dobu viset provizorní vývěsní štít s jiným logem..

Reagovat na tento příspěvek Citovat tento příspěvek Uložit + 0 - 05.06.2010 02:20 Nahlásit nevhodný příspěvek ke smazání P R Žena @ Danila [4469] - Sumci
Jinak co se týče otevření obchodu:
otevíráme ve čtvrtek, 10. června 2010 v 10:00,magický datum vyšlo samo od sebe:-)

Ale podle toho, jak to vypadá v Braníku a jak se na obchod klepou děti a dospělí z okolí, tak se tam asi zblázníme:-)což nás ukrutně těší, ale počítám, že tam bude fakt narváno...
Držte palce.

DĚKUJEME ZA PODPORU, MOC JSTE NÁS PODRŽELI

Jen takové malé připomenutí... jeden by si nevšiml, že už je to deset let, co se otevřely dveře Braníka ... Tehdy ruku v ruce otevírala Dáša s Pavlem ... A jak je to dnes? ... rozzureny ... no někteří mladíci prochází vývojem ... ne vždy dobrým. Ale škoda je toho krámu, že jo?

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 1034x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19652-pomoc-dasi-danila-z-branika