Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristé - houbaři

NápovědaFórum » Pokec  

Akvaristé - houbaři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.09.2020 09:44 Žena silviebaris [1619] Re: tramtra
ahoj tipla bych to na krásnoporku mlynářku,ale jistá si nejsem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.09.2020 21:55 Žena tramtra [1985]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Ahoj houbaři. Pomůžete mi, prosím, určit tohle? Dík moc.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.09.2020 18:10 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnes necelé 2 hodiny,ale červivost nulová,vše zdravé...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.09.2020 11:18 R Muž Anthrax [3406] Re: silviebaris
Jo to bude asi ono. Díky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.09.2020 11:02 Žena silviebaris [1619] Re: Anthrax
tak satánek je vzácnost..jdu kuknout do atlasu na tu bílou...a korálovec bukový... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.09.2020 10:57 R Muž Anthrax [3406] Re: silviebaris
Kotrč to není. Přesně na toho satana jsem tipoval ale ještě jsem ho nikdy nenašel. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.09.2020 10:52 Žena silviebaris [1619] Re: Anthrax
ten 3 není náhodou kotrč a poslední tipuju na satana...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.09.2020 09:11 R Muž Anthrax [3406] – Houby
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD 1. fotka: Nedělní houbařina v Lužických horách. Praváci jedou neskutečně. Jen slimáci jim dávají co proto.
2. fotka: Křemenáče už rostou i v centru Liberce.
3. a 4. fotka: Foceno na Vihorlatu respektive v Poloninách. Nevíte někdo co to je? U toho hřiba podezření mám. Díky. :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.09.2020 13:52 Žena Fidorka [250]
Fotka k příspěvku HD Tak já se taky pochlubím - pondělní odpolední výlet do Brd, cca 11kg, měli jsme co dělat, abychom to vůbec donesli k autu, a zpracovávání do tří do rána a další den dosušovat atd. smich. V podstatě jsme brali jen hříbky a pár lošáků. Byly tam určitě i růžovky, ale máme z toho respekt, tak jsme je tam radši nechali.. hmm

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2020 20:44 Muž Kawasaki [1464] - TetryRe: silviebaris
Dobře ty s hřibama. palec palec palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2020 17:41 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2020 17:39 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnes 3 hodinová procházka,2 plné koše,60% červivost.. ;-)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.08.2020 22:51 Muž Finn [9] Re: vlka
Tak podle mykologické poradny je to zřejmě hřib Fechtnerův. Letos mám kliku na vzácné hřiby, nejdřív královský, teď tohle :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.08.2020 18:53 Muž vlka [1693] Re: Finn
Na první fotce vidím lehce modrající dužninu, mohl by to být on. Sluníčko je někdy ku škodě fotky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.08.2020 15:46 Muž Finn [9] – Hřib plstnatý?
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD U nás taky slabota, do hrsti klouzků a pár holubinek. A kupodivu jeden hříbek, je to hřib plstnatý?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.08.2020 21:12 Muž vlka [1693] – ...včera v lese...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Tak u nás už jen Holubinky nazelenalé. Sucho, sucho a sucho...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2020 22:55 Muž Finn [9] – Info z Moravy
Fotka k příspěvku HD U nás taky docela slabota, něco se ale najít dá. Holubinky, kováři, a hlavně mě potěšilo že jsem našel pár těchhle fešáků, něco jsem pravda zbaštil hned v lese :)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.08.2020 20:29 Muž vlka [1693] – ...dnes...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnes v lese pouze usychající zbytky. Lezou Krásnorůžci lepkaví a Čechratky černohuňaté. První je Holubinka smrdutá a poslední Slizovka práškovitá. Po úterních deštích je v lese mokro, ale na houby ještě brzy...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.08.2020 22:14 Žena tramtra [1985] Re: vlka
Fotka k příspěvku HD Jo taky mi chutnají, ale já je nepoznám najisto. Do lesa chodím sama, maximálně s dětmi nebo se psem, ti mi moc nepomůžou... :-)

Dnes v lese opět velký kulový.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.08.2020 14:30 Muž vlka [1693] – ...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Poslední les 30. července. Všude vody jako hrom, že to přestalo růst. Pak tropy, za poslední dva dny nám tu spadlo 29mm vody. Zítra to asi prubnu. Gratuluji silviebaris, hezké úlovky. Tramtra : masáků - růžovek - se neboj, musíš je dostat ,,do oka,, a pak ty škvarečky, to je mana nebeská...

Vyzkoušejte

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.08.2020 16:21 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnes Orava ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   28.07.2020 08:19 Žena silviebaris [1619] Re: Finn
Ty bedly jsou ukázkové... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   28.07.2020 08:03 Muž Finn [9] – Moravský kras
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD U nás se pořád dá v lese něco najít, o víkendu toho byl zase plný koš. Hříbky už tak moc nerostou, ale jsou k nalezení kováři, je plno klouzků, kozáků, růžovek, do toho nějaká ta holubinka a začínají i bedly. Přikládám pár fotek, a ať tu nejsou jen samý praváky tak mimo jiné i dva pěkné satanášky :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.07.2020 22:24 Žena silviebaris [1619] Re: tramtra
Tak už by bylo na čase,aby se to počasi umoudřilo,měsic prázdnin pryč a my ješté u vody nebyli... :-D zatim voda kolem nás... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.07.2020 22:18 Žena tramtra [1985] Re: silviebaris
Pořád ještě doufám, že začnou růst i tady. Ale týden bez deště tu snad ještě nebyl. Naštěstí jsme loni hodně nasušili, ale čerstvé jsou čerstvé...letos jsem ještě smaženici neměla. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.07.2020 22:07 Žena silviebaris [1619] Re: tramtra
No už něco nasbiranýho máme,a muž věři ve velkou podzimní úrodu hub...kdyz ono se i toho člověk přejí,v loni jsem je rozdávala po kilech :-D Chtělo by to aspoň týden bez deště,a pak by se to mohlo rozjet,ale někde rostou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.07.2020 21:54 Žena tramtra [1985] Re: silviebaris
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Aspoň máš nějaké hříbky. Byla jsem dnes ráno v lese, všude mokro, ale ani houba. Dvě červavé babky, jeden vyhozený hořčák a pár růžovek, které nepoznám na stopro, tak je nesbírám. :-D Ale procházka moc fajn. palec

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.07.2020 17:47 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnešni procházka..Kaluže v lese jsem už dlouho neviděla...Červivost asi 55%..

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.07.2020 19:59 Muž vlka [1693] – ...dnes...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Zdravím příznivce houbiček, dnes po obědě jsem musel do lesa. Pršelo, šero, fotit se skoro nedalo, ale spokojenost...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.07.2020 21:31 R Muž Anthrax [3406] – Databáze hub
Vyzkoušejte

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.07.2020 21:26 Muž vlka [1693] – ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.07.2020 14:06 Muž vlka [1693] – ...dnes...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Hezké odpoledne akvarijní příznivci lesa. Už ve 4:50h v lese a ještěže s sebou vozím v autě starý deštník. Přišla voda jako hrom, ale zase čtvrtek je u nás jistota, takže se během hodinky zadařilo a nestačil jeden košík...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.06.2020 20:38 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD A ještě pár kousků

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.06.2020 20:36 Žena silviebaris [1619]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnešní asi 2 hodinová procházka... ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.06.2020 11:30 Muž vlka [1693] – ...dnes...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Zdravím houbaře, dnes jako každou sobotu košík hub. V lese je takové mokro, že houby pomalu nemají kde růst. Vše rozdáno, jen masáčky a pár babek jsem si nechal na škvarečky...

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 5984x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19635-akvaristehoubari