Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristé - houbaři

NápovědaFórum » Pokec  

Akvaristé - houbaři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.04.2021 22:35 Muž vlka [2363] Re: Finn
Často roste i na jaře, gratuluji k úlovku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.04.2021 13:28 Muž Finn [9] Re: vlka
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Krásní ohnivci, já na ně nějak nemám štěstí.
Dnes jsem se šel podívat jestli by nerostly kačenky nebo ucháče, a místo toho jsem našel koš hlívy. V dubnu?

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.04.2021 22:21 Muž vlka [2363] – ...dnes...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnes v lese kromě silného větru a drobného deště nádhera. Ohnivci trpí suchem z vyfoukaného lesa. Jinak se les velmi pomalu probouzí...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.03.2021 16:41 Muž vlka [2363] – ...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Z poslední návštěvy lesa, sobota 13. 3. 2021...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.02.2021 16:47 Muž vlka [2363] – ...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Hezké odpoledne, v neděli tu ještě ležel v lesích sníh, takže jen dřevomilky...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.02.2021 00:01 Muž vlka [2363] – ...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Kapánek vzpomínání, Sluka svraskalá, Opeňka měnlivá, Hřib kovář, Ryzec černohlávek a Hadovka smrdutá...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.01.2021 22:12 Muž vlka [2363] – ...dnes...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dnes s vnučkou v lese. Vyhnal nás déšť a silný vítr...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   28.01.2021 12:30 Muž Finn [9] Re: Silviebaris
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD A já se přidám - a dokonce i nějaké ty houbičky tu mám

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.01.2021 22:28 Žena Silviebaris [1864] Re: vlka
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Tak to já mám jako od mrazíčka..

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.01.2021 19:00 Muž vlka [2363] – ...les 24.1.2021...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD ...z poslední návštěvy lesa...

Vyzkoušejte

+ Přidat reakci

Zpět na obsah sekce Pokec • Zobrazeno 7321x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19635-akvariste-houbari