Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Gentlemani fóra

NápovědaFórum » Ostatní  

Gentlemani fóra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.09.2018 10:14 Muž @ jamajcan [2592] Re: Angus68
Takových věcí si moc vážím. Není to už dneska zrovna obvyklé. Máš to u mě. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.09.2018 10:07 Muž @ Angus68 [680] Re: jamajcan
Není zaco Vláďo ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.09.2018 07:42 Muž @ jamajcan [2592]
Děkuji i touto cestou Angusovi za zaslání E. janii. ahoj

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.08.2018 09:21 Muž @ Roger [16] – Díky
Jsem tu nový asi cca 2 měsíce, jsem začátečník, a i za takovou krátkou dobu se zde našlo několik lidiček kteří mi poradili čím krmit a jak, vysvětlili mi základní pojmy a vazby mezi různými úkony v akváriu, poradili s výběrem filtrace atd.. a díky nim zatím musím zaklepat u mě vše funguje a snad to tak i vydrží, kteří mi poradili i s akvarkem u mé dcery, díky za témata ze kterých čerpám byť jsou některé příspěvky třeba i 10 let staré pořád jsou užitečné a čtu si je třeba jen proto abych se dověděl více. Čerpám informace prakticky jen tady a za ně díky. Nebudu nikoho konkrétně jmenovat, jednak bych mohl někoho opomenout a jednak si myslím že sami ví o kom je řeč. Takže díky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   21.08.2018 07:49 Žena @ permonici [49]
Ráda bych poděkovala nejen gentlemanům dárcům, ale i gentlemanům, kteří poradí a povzbudí v pravý čas. A těm, kdo přijdou s vlídným slovem, když se nedaří.
Po havárii topení v nádrži, která vedla k vyhlazení veškerého života, zkažení vody, uvaření rostlin, jsem chvíli bezmocně zírala na tu spoušť a nebyla si jistá, jak dál postupovat, aby se zachránily aspoň některé rostliny.
Během chvíle přispěchal s racionálními radami NHKG. Obrovská úleva v tu chvíli bezmoci! Předinfarktová tepová frekvence se snížila, zbývající rostliny přežily a navíc, už jsem na tu spoušť nebyla sama.
Tímto děkuji "tramtra" za povzbuzující komentář. Člověk se hned cítí lépe a panika ustupuje.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2018 00:39 Muž @ Angus68 [680] Re: LeRi
Ríšo, díky ;-) zastav se :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   11.05.2018 23:13 Žena @ lenkalor [205] Re: půlpy
Lidi jsou už po staletí pořád stejní. :-) A ani Petr neposílá každému.
Pokud bude dobře fungovat téma "podvodníci" plus zkušenosti a soudnost každého z nás, tak by tu klidně tohle téma mohlo zůstat. Ani gentlemani nejsou hlupáci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.05.2018 22:42 Muž @ půlpy [1546] Re: kofejn
není tak úplně pravda, tam upozorňuješ komu neposílat,
ale tady od jakého dobráka brát a obrat (slíbené poštovné) a pak prodat
lidi jsou "svině"
stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2018 20:32 Muž @ kofejn [932] Re: invalida
Vyvažují to "Podvodníci mezi námi". Taky špatný džendr. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2018 20:01 S Muž @ invalida [3661]
No a ještě mě napadlo jestli by to téma nechtělo přejmenovat..aby totiž bylo jak se dnes moderně říká genderově vyvážený tak by asi stály za zmínku i Manky Gentlemanky..Je jich tu taky dost ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2018 19:50 S Muž @ invalida [3661]
Takže já taky přispěju tím že je tady v tý zemičce dost slušnejch lidiček co poskytly ledasco. A ne jen v týhle zemičce ale i v tý za řekou Moravou kde už téměř začíná asie, připomenu Skotsko, Dojčland, Švýcary, Belgii, Polsko a vůbec svět odkud se sem lidi registrujou. Jo zapoměl sem na Panelák u koksovny smich
Všem hlavně dík za zelí který prosperuje i za to který sme utejrali a tak. Dík za možnost že se pár děcek dostalo až k moři což je hlavně vaše zásluha a já stále netuším jak vám to všem oplatit. Ale jak už tu zaznělo jména raději ne...moh bych někoho opomenout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2018 19:37 Muž @ LeRi [300]
Angus68 , kdyby takových lidí chodilo po světě víc potlesk Petře já ti také musím poděkovat a nejenom za rostlinky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2018 19:17 Muž @ Prašan [2899]
Pár krát som niečo vymenil či daroval.Tí čo obdržali sami posúdia.Ja za seba ďakujem i keď nie vždy sa všetko ujme v mojich podmienkach. stydim
Ľuďom čo ich nepoznám už dlhšie z tohto fóra či osobne len zriedka niečo posielam len tak.Pár krát som sa už vypiekol,no úplne tomu nezabránime.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   11.05.2018 09:02 Muž @ Angus68 [680] – Poděkování
Já tedy tímto děkuji Honzovi (Wanderer) za vyjádření jeho zkušeností s mou maličkostí a s tím, co obdržel v balíčkách :-) Vážím si toho !!
Je fakt, že těch balíčků bylo už poměrně dost :-D
Zatím jsem neměl a nemám žádnou zkušenost s nějakým podvodným jednáním ze strany jakéhokoliv uživatele tohoto ( pro mne velice užitečného ) fóra.
Jendo, snad ti pěkně porostou :-)
Můj dík patří však i celému štábu redakce, která se snaží o eliminování případných i současných falešných hráčů ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.05.2018 08:18 Muž @ martmart [103] Re: JirkaŠčobák
Pekne tema..
Jen doufam ze je ma zena slusny clovek..:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2018 06:01 Muž @ JirkaŠčobák [1856] - Sbírám akvarijní rostliny. Low-tech akva.Re: Wanderer
Myslím, že ani slušný člověk nemusí automaticky dávat každému. Klidně to tu téma nech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.05.2018 05:49 Muž @ Wanderer [842] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: Prašan
Na tomhle něco je. Prosím, moderátoři zvažte to a když tak téma smažte. Nerad bych někomu dělal problémy. Myslel jsem to dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.05.2018 04:29 Muž @ Prašan [2899]
Ako som písal kolegovi najprv v ss.Aby to nakoniec neposlúžilo ako sústo vlkom.Takže osobne tu zadávať dáke nicky dobrých ľudí nebudem,mysliac na ich bezpečnosť a ochranu.Nájdu sa špekulanti čo toto radi a takto po ľahky zneužijú.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.05.2018 02:33 Muž @ Pepan [5006] - RostlinyRe: Wanderer
Je zajímavé, že nikoho jiného, včetně mě, nenapadlo udělat tuhle protiváhu tématu, které tady už delší dobu je. Přitom se to doslova nabízí. Jsi všímavější než třeba já.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 27   10.05.2018 21:14 Muž @ Wanderer [842] - Skaláry - nejkrásnější ryby. – Gentlemani fóra
Vzhledem k tomu, že tu takové téma není a jsou zde členové, kteří si ho zaslouží, dovoluji si ho založit (inspirován jinde).

A rovnou přidám prvního seriózního a nezištného uživatele. Tím je Angus68. ahoj Už dvakrát jsem od něj obdržel balíček s rostlinkami, které mi rozšířily rostlinstvo v akváriu. Po dotazu na účet pro uhrazení nákladů to vždycky jen zamluví, že to nemám řešit. A myslím, že těch jeho balíčků chodí po republice víc. A dělá to fakt rád.
Reklama

Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 1238x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19609-gentlemani-fora