Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Závěsné filtry BLAU FM 60 a 120

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Závěsné filtry BLAU FM 60 a 120
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2021 14:49 Billislav – Priemer nasavacej trubice
Zdravim,nevedel by prosim Vas niekto kto tento filter vlastni,zmerat vonkajsi priemer nasavacej trubice,rozmyslam ze nan osadim ako ochranu pre krevetky take tie moderne nerezove ochranne sitka.Dakujem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.04.2018 19:22 Muž nekdo [353] Re: pavliina
podivejte se sem:
foro.acuarios.es/…
je tam nakresleno, jaky je pohyb vody v tom filtru - a pak uz je to stejne jako v kazdem jinem filtru
tzn od nejhrubšího k nejjemnejsimu/biologicka media
vam odpada ten hruby molitan uvnitř (protože bude zvenku dole) a dovnitř bych dal obyč molitan co nejvíc se ho tam vejde a na konec můžete dát ještě nějaké "biologické médium" - kroužky, kolečka, sinterové sklo a podobně to uhlí tam nedávejte vůbec - používá se opravdu jen krátkodobě a nejlépe po léčení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.04.2018 18:29 R Muž afc1886 [14632] Re: pavliina
To uhlí si schovej na dobu až ho budeš potřebat, třeba po léčbě pro odstranění zbytků léčiva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2018 17:28 Žena pavliina [50] – Závěsný filtr BLAU FM 120
Fotka k příspěvku Ahoj, prosím poradíte mi jak a čím co nejvhodněji naplnit tento závěsný filtr? Tento filtr chci mít v krevetárku, kde budou krevetky Crystal Red. Na nasávání nasadím molitan, aby mi to nenasávalo krevetky ale nevím si rady s náplní. Teď je tam vložka s aktivním uhlím a jeden plátek černého molitanu a já se ptám jestli tam to aktivní uhlí není zbytečné a nemám ho spíše nahradit jinou náplní. A kam všude můžu tu náplň dát, jen do té jedné komory za ten molitan jak je tam teď a druhou nechat prázdnou? Nejlepší by bylo, kdyby mi někdo dal foto jak to máte řešený... S tímto typem filtru nemám žádnou zkušenost :-(
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 161x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19607-zavesne-filtry-blau-fm-60-a-120