Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zooholding.eu

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Zooholding.eu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2019 18:26 Muž Tommo [471] – Zooholding
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s tímhle prodejcem?
www.zooholding.eu
Jsou schopni dodat i páry?
V jaké stavu ryby jsou? A jaké kvality

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2017 10:27 Muž Jifi [656] Re: Danego78
Mně ty ceny drahé nepřipadají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2017 10:24 Muž Danego78 [17] - Raci, krabi, krevetky
Výběr poměrně slušnej,ale zdá se mi docela drahej :-O

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2017 13:37 Žena permonici [53]
Z webovek zooholding.eu jsme objednávali v lednu. Domluva s majitelem vynikající, vše telefonicky konzultováno, vše v pořádku. Za uhynulého šneka majitel nabídl kompenzaci při ev. dalším nákupu, byl velmi vstřícný a flexibilní (vzhledem k osobnímu vyzvedávání v Praze, kdy jsme nevěděli, v jakou hodinu vlastně z Moravy přijedeme). Mohu jedině doporučit.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.06.2017 17:05 Sára73
Ze zooholdingu jsem objednávala ryby vloni na podzim....nic zvláštního...modré neonky, které nikde v mém okolí neměli a kamarád bral nějaké skaláry koi, abychom se podělili o dopravu........komunikace lépe než na jedničku, ryby v naprostém pořádku, žádná nemoc, žádný úhyn. Takže co se tohoto týče naprostá spokojenost. Ale třeba ty skaláry bych si raději jela někam vybrat osobně, pokud chce člověk podobně barevnou skupinu, tak to při objednání asi neovlivníte.....kamarád jich objednal 6 kusů a hezky zbarvení jsou tak 3.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2017 20:49 Muž Banung [27]
Pěkný příspěvěk. palec Koukal jsem na tento obchod také a moc se mi nezdál. Každopádně ještě jsem nějak nedospěl k tomu, kupovat nějaké ryby naslepo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.06.2017 17:38 Žena Nicky [140] - Labyrintky – Zooholding.eu
Zdravím, chtěla bych přidat svoji zkušenost s obchodem zooholding.eu a panem Matulíkem.
zooholding.eu/…

Chtěla jsem do akvárka pár druhů Labyrintek a narazila na tento obchod, který měl až podezřele veliký výběr, dobré ceny, dobrou cenu dodání. A nikde o něm nebylo moc recenzí, což je škoda, protože se mi jeví pro maloodběratele velmi vhodný.

Inu vybírala jsem hned po založení akvárka, asi 3 týdny, bombardovala pana majitele dotazy, na které k mému překvapení rychle, mile a ochotně odpovídal, ač mu muselo být jasné, že mu velký kšeft neudělám. Jelikož na mě jeho komunikace udělala velký dojem (narozdíl od Giga exotic, kde se ani neobtěžovali mi odepsat na dotaz), rozhodla jsem se rybičky objednat, s platbou předem a dle slov majitele mělo být dodání hned další týden. Druhý den přišel mail, že 2 druhy nemají, protože jsem objednala právě v době aktualizace katalogu. Vyřešeno, vybrala jsem jiné rybky. V den odeslání (úterý) mi přišla zpráva, že jeden druh rybek nepřišel od dodavatele v dobrém stavu, že se pan majitel rozhodl mi rybky neposlat a místo nich vrací peníze, v případě doobjednání v budoucnu bude další kompenzace. Na jednu stranu zklamání, že rybičky nebudou, na druhou opravdu oceňuji, že mi neposlal nic, co nebylo 100%, ač mi to klidně prodat mohl.

Rybky dorazily kurýrem ČD přesně ve stanovený čas, po vybalení byly všechny rybičky živé a vitální. Ještě jsem dostala bonusem krmení pro rybičky a 2 nebo 3 Neritiny navíc k mým objednaným. V akváriu vypadaly rybičky též zdravě, pěkně vybarvené, dobře živené. Možná jedno minus vidím v tom, že rybky na obrázku na webu nemusí barevně úplně odpovídat realitě - chce to gůglit. Čichavec zakrslý Coral Blue opravdu není tak sytě modrý jako na webu, no, kdo by to byl čekal... :-D

Za mě mohu obchod jedině doporučit, pan majitel komunikuje se zákazníkem jako málokdo. Sám je akvaristou a jistý přehled má. Objednávala jsem konkrétně: čichavce zakrslé a zlaté, vrčivky trpasličí, betty nebojovné, hlaváče a pancéřníčky (ti nepřišli) a ani po týdnu nebyl jediný úhyn nebo náznak nemoci. S klidem bych objednala znovu palec

Zpět na obsah sekce Obchody Přidat příspěvek • Zobrazeno 1165x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19579-zooholdingeu