Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquatera Kroměříž

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Aquatera Kroměříž
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.10.2017 21:13 Muž @ GAGAL [328] - Halančíci
Fotka k příspěvku Rozšířili jsme prodejní plochu !

Pravidelná chovatelská burza pro širokou veřejnost, která se koná 28.10.2017 na výstavišti FLORIA Kroměříž. Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny.
Bližší informace na našich stránkách : www.aquaterakromeriz.cz
Staňte se našim fanouškem na Facebooku www.facebook.com/…
nebo v naší FB skupině: www.facebook.com/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 06:42 Muž @ Pepan [4276] - RostlinyRe: fiskaren
GMO jsou zakázané v celé EU, ale slyšel jsem že v Polsku se to dá celkem bez problémů sehnat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 06:14 Muž @ fiskaren [11]
Konkrétně tyto ryby - Danio Electric Green www.thatpetplace.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 05:50 Muž @ matlala [779] - RostlinyRe: GAGAL
Ty jo, tak u Vás to taky zkoušel s těma napíchanýma okounkama. Kdyžtak vím oč a o koho jde ;-)
Když tak SZ.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 21:51 Muž @ GAGAL [328] - HalančíciRe: Pepan
Ono je to jedno na burze nesmí být žádné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 21:49 Muž @ Pepan [4276] - RostlinyRe: fiskaren
A nebyly to spíše barvené rybky? něco jako tohle?
www.google.cz/…:
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 21:37 Muž @ GAGAL [328] - HalančíciRe: fiskaren
Je a pokud si příště všimnete tak hlásit organizátorovi :-) Teď už nic nevyřešíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 21:23 Muž @ fiskaren [11]
Burza vypadala dobře, lidí bylo opravdu hodně :-D co mě vcelku překvapilo, tak i po nedávné aférce, jsem zahlédl jednoho prodejce prodávat pravděpodobně geneticky modifikované ryby, teda aspoň mi tak ty rybky přisly...nevím jestli je to už nějak ošetřené, není to u nás pořád nezákonné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2017 19:38 Muž @ Vachi [3] - Živorodky
No je pravda že stánek SAK jsem letmo přeletěl :) Od té doby co jsem koupil 10L kybl SAK green a mý L213 to odmítají jíst tak těmhle krmivům nevěnuji pozornost :-D

Další burza bude určitě zase o něco lepší. Tato byla první a tak nemohla být úplně perfektní palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 19:32 Muž @ matlala [779] - RostlinyRe: Vachi
PMDD a jílové kuličky jsem měl mít já, ale bohužel jsem se kvůli úmrtí v rodinně nezúčastnil.
Pokud někdo shání a je z okolí, tak není problém si vyzvednout nebo se sejít v Kroměříži, případně v Holešově nebo u mě doma v Martinicích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 19:19 Muž @ GAGAL [328] - HalančíciRe: Vachi
Orchideje jsou tera :-) Ale stánek s domácí zabíjačkou jsme nepovolili :-) My pokojové rostliny popř. nějaký odskok od tery/akvy tolerujem. PMDD bylo(pokud nebylo vyprodáno) na stánku se krmivem SAK. Jinak jsem rád ,že se burza líbila. Ono se to trošku vytříbí, myslím maminky s dětmi :-) Příští účast bude podle mne menší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 18:58 Muž @ Vachi [3] - Živorodky
Mohu se zeptat co tam dělal stánek s orchidejemi? Ten patřil do akva nebo tera? :) Jinak burza byla fajn, lidí jak much. Hlavně maminky s kočárky tomu přidali :)
Nikde jsem nenašel stánek s PMDD, buďto už nebylo, nebo tam nebylo vůbec :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 18:11 Muž @ GAGAL [328] - Halančíci
Fotografie z burzy naleznete na našem FB. www.facebook.com/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 07:27 Muž @ GAGAL [328] - HalančíciRe: fido16
Celkový seznam prodejců nezveřejňujeme. Plocha je plně obsazena (pár prodejců jsme bohužel museli odmítnout) Celkem je cca 55 prodejců (22 akva , zbytek tera). Někteřé znáte jiní jsou "noví"
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 00:15 Muž @ fido16 [563]
Seznam prodejců by nebyl? Prostory jsou velké tak by mne zajímalo zda se dostaví prodejců víc nebo jsou tam ti samý. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2017 07:03 Muž @ Faire42 [32] - Z donucení miníčka – Pistie
Pokud by měl někdo zájem, můžu v neděli dovézt nějaké pistie. Mladé rostlinky, zdarma, něco na oplátku potěší, podmínka to rozhodně není. (Jinak to půjde na kompost.)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2017 17:31 Muž @ GAGAL [328] - Halančíci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku 5.3.se sejdeme zde:-) Pořadatelé,prodejci,chovatelé, dovozci,vývozci,výrobci a doufáme ,že i Vy zákazníci,

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2017 18:19 Muž @ GAGAL [328] - Halančíci – Aquatera Kroměříž
Fotka k příspěvku Zcela nová chovatelská burza v Kroměříži, která se koná 5.3.2017 na výstavišti FLORIA Kroměříž. Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny.
Bližší informace na našich stránkách : www.aquaterakromeriz.cz
Staňte se našim fanouškem na Facebooku www.facebook.com/…
nebo v naší FB skupině: www.facebook.com/…

Rovněž,můžete navštívit burzy v Olomouci, Brně a Ostravě.

Zpět na obsah sekce Obchody Přidat příspěvek • Zobrazeno 374x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19560-aquatera-kromeriz