Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Čelákovice

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Burza Čelákovice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2016 21:36 Muž aladar [902] - ObojživelníciRe: Bella
Zdravím Čelákovice jako rodák, s panem Bajerem jsme dělali výstavy vedle Kamenky.Časy se mění
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2016 09:19 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku (aha, tak v druhem prispevku uz mi to nabidlo nahrat vic fotek)

poznamky - budova se trochu blbe hleda, cislo popisne je male a na budove za plotem, tak moc videt neni, ale obrazek kralika se zbytky otrhanych letaku mi tak nejak dal tusit ze by to mohlo byt tady

da se tam parkovat na placu primo pred budovou

je to takova hodne skromnoucka burzicka (cela nabidka se vesla prakticky na jednu fotku + cela nabidka rostlin je v tom jednom lavoru na fotce)

porada se to pravidelne kazdou treti nedeli v mesici
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2016 09:15 Žena Bella [1047] - Rostliny – Burza Čelákovice
Fotka k příspěvku Pidi foto reportaz z celakovicke burzy.
(neprisla jsem na to jak vsechny fotky vlozit do jednoho prispevku)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 108x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19518-burza-celakovice