Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava Akvárium a Mezinárodní výstava halančíků

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Výstava Akvárium a Mezinárodní výstava halančíků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 15:16 Muž půlpy [2131] Re: Danila
už zase marodíš? :-(
tak se koukej rychle vykurýrovat, abychom mohli pokecat až přijedu do Prahy
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.06.2016 15:14 Muž půlpy [2131] Re: Jája
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Díky,
podle pávčat, která jsem viděl v Žilině, je možné, že zůstanou ocásky krátké viz. přidané fota
ve sklenících to chce hodně trpělivosti a stále hledat správnou polohu, já mám v tomto se svými 150kg výhodu, že to zastíním postavou smich
hold musíš víc jíst a zapíjet pivem (případně opačně)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2016 14:30 Žena Danila [4489] - Sumci
Několik technických:

Výstava halančíků již skončila, obecná část výstavy pokračuje do čtvrtka 30.06.2016, kdy v 16:00 končí.Omlouvám se za chybné datum ukončení výstavy stydim

Pokud budete chtít přijít pomoci,ve čtvrtek cca od 18:00 hodin sraz v Botance. Abych se nenudila, chytly mě záda tak, že vyju jak šakal stepní a téměř nechodím, takže každá pomoc vítána. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.06.2016 13:33 R Žena Jája [1426] - Živorodky
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.06.2016 13:31 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: půlpy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku S focením jsem začala u svých oblíbenců - pávčat, kde mě zaujala varianta modrého zbarvení, které není jednolité ale přechází od světlonce modré až do téměř černé. Pak jsem zvěčnila duhovky s nádherným výrazně lesklým modrým zbarvením, které jsou pro mě hodně zajímavé. No a pak mi začala blikat baterka. Když jsem vycházela, tak se tvářila nabitě. Běžně s ní nafotím něco kolem 1000 4-5 MB fotek. Tak mě to docela nemile překvapilo. Ale na druhou stranu musím říct, že jsem z focení byla dost otrávená, protože fotit za plného denního světla, kdy se v AQ odráží celé blízké i daleké okolí včetně fotografa a kdy mi foťák ostří spíš na zařasená skla než na ryby, je fakt řehole něco kloudně vyfotit. Bílá pávčata vyšla žlutá, takže jsem musela barvu upravit, co to šlo. A abych fotky dala alespoň trošku do koukací podoby, tak jsem se u toho docela navztekala. Myslím, že tvé ruce a tvůj foťák tu letos hodně budou chybět. Přeji ti brzké uzdravení, růže je pěkné svinstvo. :-(

EDIT: Docela by mě zajímalo, jestli těm modrým pávčatům ještě doroste ocásek, nebo jestli to je konečná délka. Hřbetní ploutev mají docela vyvinutou, tak možná ocásky ještě porostou. Ví to někdo?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.06.2016 04:43 Muž půlpy [2131]
ahojky, už mám jistotu, že se letos na výstavu nedostanu :-(
vykvetla mi růže v koleni (nebo na koleni?), takže antibiotika a klid :-|
tak tam lidičky dělejte hodně fotek a pak je vyvěšujte, abych se taky mohl pokochat
a abych nezapomněl vytvořte fotoreportáž i na rybickách.net
Půlpy
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   27.06.2016 22:22 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: vaaclav
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Moje echináče a kořeny. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   27.06.2016 21:52 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2016 21:26 Muž dudak [1885] Re: Danila
Danila napsala
Každá nabídnutá pomoc dobrá, na bourání určitě potřebovat budeme a to konkrétně ve čtvrtek 30.června od 18:00 a v pátek 1. července celý den, možná i v sobotu...
Kdo má chuť a čas,ať dorazí, budeme rádi. Ideálně prosím zavolat do Braníka 728 36 49 62, nebo přímo Zikymu na 774 712 279.

Za každou nabídnutou ploutev díky. Danila

jen se chci ujistit, že ta pomoc je opravdu potřeba 30.6 od 18:00, když výstava končí 29.6. v 18:00, na čtvrtek jsem si udělal volno, ale pokud to má být už středa 29, tak to asi nestihnu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2016 18:45 Muž mrmakachi [15]
A po výlovu jsme přišli my :-( :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.06.2016 23:07 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Takhle to vypadá, když se halančíkáři pustí do výlovu svých rybníčků :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.06.2016 20:02 Deepinpeat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.06.2016 08:42 Deepinpeat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.06.2016 08:21 Deepinpeat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   26.06.2016 08:15 Deepinpeat
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 00:22 Muž mrmakachi [15] – hnojivo
Nevíte někdo, jestli bych tam koupil hnojivo? Nebo nejdřív na burzu a pak oko potěšit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   25.06.2016 15:47 Muž rudolf [4681] Re: NHKG
K perleťovce:
Do druhové skupiny „Satanoperca-jurupari“ patří pět druhů v současnosti uznávaných jako platné – Satanoperca jurupari (Heckel 1840), Satanoperca pappaterra (Heckel 1840), Satanoperca leucosticta (Müller & Troschel 1849), Satanoperca mapiritensis (Fernández-Yépez 1950) a Satanoperca rhynchitis Kullander 2012 – a k tomu několik dalších forem obchodně označovaných jako Satanoperca sp. „Negro-Alto Orinoco“, Satanoperca sp. „Red Lips“, Satanoperca sp. „Xingu“, Satanoperca sp. „Tapajos“ a Satanoperca sp. „Araguaia-Paraná“. Nepopsané formy nechme pro tuto chvíli stranou. Z platných druhů se nejsnáze jednoznačně pozná Satanoperca pappaterra (česky perleťovka zeměžrout), která má tmavé skvrny pod hřbetní ploutví a tmavý podélný pás táhnoucí se středem boků, který se manifestuje v různé intenzitě. Zůstávají čtyři druhy – dva bez bílé kresby na hlavě (Satanoperca jurupari – perleťovka čertovská a Satanoperca rhynchitis – perleťovka rypáková) a dva s bílou kresbou na hlavě (Satanoperca leucosticta – perleťovka puntíkatá a Satanoperca mapiritensis – perleťovka mapiritská). Hlavním diagnostickým znakem pro druhové určení je u těchto čtyř druhů lokalita původu v kombinaci s tím, zda jde o jedince s kresbou na hlavě nebo bez ní. Konkrétně u druhů s kresbou žije Satanoperca mapiritensis v dolním Orinoku, Satanoperca leucosticta ve vodách Guyanského štítu tekoucích z východní Venezuely do Guyany, v Guyaně, části Surinamu a pronikla i do Rio Branco na severu Brazílie ve státě Roraima. Jestliže je daný import pojmenován v případě předmětných ryb „Satanoperca leucosticta“, není a priori žádný důvod tomuto určení nevěřit. Na cestě od lovce k akvaristovi se může stát s označením ryb leccos, ale přesto je třeba vycházet z toho, že exportéři nemají důvod (většinou) ryby označovat chybně a že vědí, kde byly dané ryby vytaženy z vody, protože v daném případě (leucosticta vs. mapiritensis) jde o docela velké vzdálenosti.
Kromě lokality původu nebyly žádné rozlišovací znaky mezi oběma druhy na taxonomické úrovni publikovány. V akvaristické literatuře se objevují dva (nechme stranou spekulace, jak a kdy vznikly, zda při jejich vymezení nemohla hrát roli záměna, resp. chybné určení jedinců – to prostě nevyřešíme): Satanoperca leucosticta má bílou kresbu po celé hlavě, tj. na tvářích i skřelích, a má šedé nebarevné pysky; Satanoperca mapiritensis má bílou kresbu výraznější na skřelích než na tvářích a má pysky světle oranžové. Předmětné ryby mají nápadnou kresbu na celé hlavě (tedy i na tvářích) a nemají oranžové pysky. Takže i podle těchto akvaristických rozdílů je to Satanoperca leucosticta.
A teď si to trošku zkomplikujeme, abychom měli o čem přemýšlet. Gosse ve své revizi rodu Geophagus publikované v roce 1976 považoval ryby obou těchto druhů za totožné s druhem Satanoperca jurupari, na základě historické priority pak platilo pro všechny tyto ryby nejstarší použitelné jméno, tedy Satanoperca jurupari. S. leucosticta i S. mapiritensis zmizely z jeviště, což u prvního druhu trvalo do roku 1989, u druhého až do konce 90. let. Ano, platnost obou druhů byla opět obnovena, ale jakési důvody Gosse pro spojení měl. Nedávno vstoupila i do rodu Satanoperca molekulární genetika. V roce 2012 byla publikována práce zabývající se fylogenezí všech druhů rodu Satanoperca na základě sekvencí šesti lokusů mitochondriální DNA (Willis et al.: Species-level phylogeny of „Satanʼs perches“ based on discordant gene trees. Molecular Phylogenetics and Evolution 63 (3) 798–808). Její výsledky jsou zajímavé – potvrdila oprávněnost samostatného druhu Satanoperca leucosticta, ale nic takového nepotvrdila pro ryby označované jako Satanoperca mapiritensis, jejichž výsledky spadají mezi ryby označované Satanoperca jurupari, takže se začalo pracovně hovořit o „Satanoperca jurupari sensu lato“, kterýžto taxon zahrnuje jak Satanoperca jurupari, tak Satanoperca mapiritensis. Zcela jistě je potřeba další výzkum, protože uvedená studie byla pouze první vlaštovkou a tak, jak byla koncipována, nemohla přinést detailní odpověď na otázku vztahu S. jurupari vs. S. mapiritensis. Ale kdyby se v budoucnu potvrdilo, že jde opravdu o jeden druh, platilo by starší jméno S. jurupari a S. mapiritensis by znovu „zmizela“.
Kromě uvedeného článku Willise a spol. stojí za přečtení také Kullanderův taxonomický přehled rodu Satanoperca z Francouzské Guyany spojený s popisem nového druhu Satanoperca rhynchitis (Kullander, S. 2012: A taxonomic review of Satanoperca from French Guiana, South America, with description of a new species. Cybium 36 (1), 247 –262). Velmi dobře jsou taxonomické otázky i problémy s určováním popsány na kartách druhů Satanoperca leucosticta a Satanoperca mapiritensis na www.seriouslyfish.com.
K panakovi:
Ano, je velmi pravděpodobné, že jde o „klasického“ panaka černopruhého (Panaque nigrolineatus), tedy L 190, nejen vzhledem k barvě oka, ale i směru vedení černých proužků v párových ploutvích (rovnoběžně s paprsky).
Jaroslav Hofmann
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2016 15:21 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Je to na 100% L190 za to dám ruku do ohně.
Satanoperca také nebude lecosticta tam už bych teda ruku do ohně nedal,nicméně leucosticta jde od ostatních odlišit nejlépe tady bych to viděl spíše na mapiritensis.
Hold i mistr tesař se někdy utne.
Jinak vypadá to na parádní výstavu s mnoha zajímavými rybami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.06.2016 10:34 RAP
Co takhle přestat se vzájemným napadáním?! ;-)
translate.google.com/…
translate.google.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.06.2016 10:18 Muž janesik1xjakep [63] Re: NHKG
Upřímně, ta L191 si taky nejsem jistý, také jsem myslel, že to je l 190. a také jsem čekal, že pokud to píšete špatně, tak bude vše vysvětleno. Ne, tady se někdo urazí a honí si triko na předchozích zásluhách. Na jednu stranu chápu, že daná osoba toho v tomhle oboru dokázala mnohem více než já, a vážím si každého takového, ale na druhou stranu, copak je někdo neomylný?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.06.2016 08:52 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Korýši
Všem se chci omluvit že neuvidí žádného korýše.Ale včera ráno byly narychlo odvezeny z důvodu vysokých teplot v nádržích(o zahájení výstavy jsem do včerejška přišel o 5 ks ).
:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.06.2016 06:26 R Muž romant [27987]
Já jenom z pozice funkce zdejšího všudezdejšího dohlížitele utrousím jedno připodotknutí. ;-) Tedy ještě než se zde rozběhne plamenná debata na téma kdo komu okopává kotníky a jak to bylo s bábovičkama, možná by to chtělo trošku méně emocí a trošku více pokory. Přeji všem co na výstavu zavítají, ať se jim líbí, protože jak je z toho mála nabídnutých fotek patrné, bude se jistě na co dívat. ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   25.06.2016 03:33 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez techniky – Je "zajímavé" ...
... dívat se, jak vzájemně komunikujete.
Konkrétně tyto ryby nejsou má parketa (nejvíc mě zaujal Ilyodon whitei), netuším, kdo má pravdu, každopádně nemám pocit, že by byl NHKG "bohorovný", že by sebevědomě poučoval, atd. Prostě napsal, že má pocit, že je něco popsáno zle. Klidně se může mýlit. Pokud ano, argumentujte. Ale takto ho zdrbnout - víte, kam se často lidé s tímto přístupem dostanou? Na konci bude člověk, kapacita, velmi dobrý, který ale dělá taky spoustu chyb a dělá je stále znova a znova, protože si nikdo netroufne ho na ty chyby upozornit.
Teprv poznávám české akvaristy a též netuším, kdo je rudolf, ale z této formy odpovědi (konkrétně VYKÁNÍ - podívejte se do různých diskusí, jak často začnou lidé vykat, když se chtějí odosobnit a touží formálně korektně poslat kohosi do pr***e) mám "zajímavý" pocit. Pokud vám v minulosti NHKG neroztrhal občanky, tak si takovýto tón nezasloužil.

P.S. Výstava je velmi zajímavá a je mi upřímně líto, že se do Prahy v tomto čase nedostanu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   25.06.2016 01:32 Žena Danila [4489] - SumciRe: NHKG
Víte vy vůbec s kým máte tu čest a koho tady bohorovně poučujete??? Nevěřím vlastním očím....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2016 00:55 Muž rudolf [4681] Re: NHKG
Žasnu nad Vaším sebevědomím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   24.06.2016 16:57 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: rudolf
Máte krásné fotky, nechcete nějaké nahrát tady do atlasu?
Akorát podle mě nemáte ryby vždy správně určené:

Satanoperca leucosticta - přijde mi to jako mapiritensis, ale u Satanoperek je trošku binec a blbě se správně určují

Panak Panaque sp. L 191 - nemá červené oko (taky se jmenuje dull eyed pleco v angličtině), bude to spíše L190
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2016 15:59 Muž dudak [1885] Re: Danila
přijdu ve čtvrtek večer na bourání. ahoj

teď koukám že výstava není tady zapsaná v kalendáři, není to škoda?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   23.06.2016 14:20 Muž rudolf [4681] – Ryby na výstavě
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Na AQUATABu je k dispozici článek představující řadu novinek a vzácně chovaných druhů ryb, které jsou k vidění ve všeobecné části výstavy:
www.aquatab.net/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2016 17:22 Žena Danila [4489] - Sumci
Nerada bych, aby to vyznělo ve smyslu - koukejte dorazit, lemplové:-)
Ziky není moc typ, co by delegoval, já vím...;-)
Každá nabídnutá pomoc dobrá, na bourání určitě potřebovat budeme a to konkrétně ve čtvrtek 30.června od 18:00 a v pátek 1. července celý den, možná i v sobotu...
Kdo má chuť a čas,ať dorazí, budeme rádi. Ideálně prosím zavolat do Braníka 728 36 49 62, nebo přímo Zikymu na 774 712 279.

Za každou nabídnutou ploutev díky. Danila
Jinak link na facebook a aktuální dění je :
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2016 05:40 R Muž Mrakoplash [1776] Re: vaaclav
Zdenda snad dorazí. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2016 22:10 Muž dudak [1885]
já to na stavbu tento rok nestíhám, možná dorazím na bourání. Podle mě je problém v tom, že to nikdo neorganizuje, kdyby se řeklo na ten a ten datum potřebujem v tu a tu hodinu tolik lidí, dostatečně dopředu, tak by se lidi určitě našli. Takové vlažné - kdyby chtěl někdo pomoct ať dorazí - vyznívá dost jako že ta pomoc není vlastně potřeba. Loni jsem byl na stavbu i na bourání a už tehdy mě to štvalo, jak je to neorganizované, chvílema tam bylo lidí, že neměli co dělat, případně tam nebyl nikdo kdo by jim dal práci a chvílema zase nebyl nikdo kdo by pomohl. Ale je to dobrá zkušenost, určitě doporučuju všem kdo mají čas ať zaskočí. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2016 21:20 R Muž romant [27987]
Hergot lidi, tolik pražskejch akvaristů a akvaristek sem chodí a nikdo z váš jim nepomůže? Je to nezapomenutelnej zážitek, to mě věřte, měl jsem možnost se spolupodílet na přípravách výstav v HK, tak se nestyďte a běžte jim trochu helfnout. ;-) ano pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2016 21:13 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: vaaclav
Kdyby si to náhodou někdo rozmyslel tak až zítra po obědě jde se do finále. Jinak halančíkáři určitě nebudou komplet už ve středu ale později. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2016 20:58 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Mrakoplash
No předpokládal jsem že se ozve aspoň někdo, tebe nepočítám. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2016 14:02 R Muž Mrakoplash [1776] Re: vaaclav
chtěl bych, ale z práce mě nepustí :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2016 13:16 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: vaaclav
Kdyby někdo chtěl pomoct (ještě dva dni)tak přijďte. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.06.2016 10:24 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.07.2015 17:12 Muž půlpy [2131] Re: Makky
opravdu nevím, ale nemyslím si, že by si to některá zasloužila, hlavně někdy je pro mne ta méně povedená cenější, už kvůli vzácnosti té rybky nebo kvůli její plachosti a náhodě snímku.
někteří na výstavě používali blesk a bambus na nahnání ryby do záběru - nejsou to mé rybky, tak toto nepoužívám (doma blesk ano)
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2015 14:13 Žena Makky [101] Re: půlpy
a kde se dá hlasovat pro nejlepší fotku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.07.2015 12:03 Muž půlpy [2131]
tak tady jsou k nahlédnutí fotky i z té druhé části: 12.mezinárodní výstavy Halančíků

www.zonerama.com/…

zatím

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.07.2015 14:13 Muž TonyL [5] - Lsumci a AltumyRe: Danila
Ja dekuju tez Daso a pristi rok snad pribudou do chovu dalsi zajimavy lka ktery pujdou i na vystavu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2015 12:42 jisyko Re: RAP
No oni se vytřeli už podruhý. Prvně na vástavě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.07.2015 22:53 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Příště dorazím taky ty fotky jsou super,příště si to nemohu nechat ujít X-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2015 22:46 RAP Re: jisyko
To byl celkem fofr. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2015 17:02 jisyko – Výstava AkvaPraha a Mezinárodní výstava halančíků 2015
Fotka k příspěvku Tak mi ryby udělali radost, zasílám foto. :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.07.2015 11:19 Žena Danila [4489] - Sumci
Děkujem, děkujem,tohle nás drží a inspiruje k dalším výstavním galejím.:-D
Příští rok už se plánuje, co je jisté, že na výstavě bude prodej ryb a rostlin a to v bohatém výběru a výstava bude (doufám) o pár dní delší. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.07.2015 18:36 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Už jsou doma :-) a třou se. Výstava byla super !!
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.07.2015 09:30 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní Ameriky
Děkuji všem za úžasnou výstavu, zejména Danile a Zikymu. Klobouk dolů před jejich pílí a odhodláním. Bylo to krásný! Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2015 10:12 Muž lama [51] - ŽivorodkyRe: půlpy
Pěkný fotky,díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   03.07.2015 09:07 Muž půlpy [2131]
fotky zatím jen z výstavy AKVA Praha 2015 k nahlédnutí zde
www.zonerama.com/…
fotky z 12. Mezinárodní výstavy halančíků 2015 budou později až se mi je podaří zpracovat
ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 6

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 11280x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19409-vystava-akvapraha-a-mezinarodni-vystava-halanciku-2015?od=51