Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr ze zahraničí

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr ze zahraničí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 08:49 Muž Dejmon [64] – Ten by byl

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2014 19:18 finnnp Re: didien007
Polsko je na nákup akvaristických potřeb vyníkající.Do Polska jezdím za obchodem každý třetí den a tak tam mám docela přehled.Někdy se mě stane,že v dodávce ze zbožím na moje podnikání vezu i pro mé přátele všelijakou akvaristiku od akvárií po žrádlo.Je nutno,ale dodat,že se to tam musí znát.Normální akvaristiky ve městech mají ceny a zboží stejné jako u nás.Já jezdím na akvaristický velkoobchodní trh a tam je to ůplně o ničem jiném.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2014 19:04 JosefVavra Re: Aforte
já si myslím že i ten EHEIM je dnes čína a jediná značka která je dnes dobrá a evropská je aquarium systems z Francie a rodiné firmy jako je Tunze z Německa ale je to o reklamě a propagaci výrobků celkově ( 90% akvaristů ani Tunze u nás nezná a přitom je to špička ) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2014 18:39 didien007 Re: monule
Co polsko?Levnější a zatim šlapou 3roky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2014 12:29 jamajcan Re: KarlosS
Jezdím taky čsto do Německa.Konkrétně do Saarland.Mám tam oblíbený obchdod s rybami a akvatechnikou.Popravdě řečeno,když jsem tam poprvé vstoupil,tak mi při srovnání s českými obchody,spadla brada.Výběr ryb takový,že leckteré aquatrhy v ČR,můžou blednout závistí.No,na otázku,zda bere ryby z Čech mi odpověděla,že před pár lety,nebrala ryby od jinud.Momentálně nechce ryby z Česka ani vidět,protože to,co jí tam překupníci začali vozit za odpad,bylo neúnosné.Viděl jsem fotodokumentaci,takže si nevymýšlela.Škoda.Dobrá pověst,se těžko napravuje.A abych nebyl offtopic,tak filtr jsem u ní taky pořídil a prasklá keramická osička/mou vinou/,nebyla pro ni žádný problém a v pohodě vyreklamovala.Hodně obchodníků se tady má jěště co učit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2014 11:32 Muž Vydra [9] Re: monule
Koukal jsem v německu ..... přesně jak píše Karlos , Např. Paví očka za 3 EURA.
Koukal jsem na Eheimy tak ceny o nějakou tu stovku dražší jak Hornbachu.Hornbach je podle mě nejlevnější na EHeim když jsem kupoval filtr tak jsem na internetu levnější nenašel. V německu mají lepší výběr v drobnostech Různé doplnky které jsem u nás neviděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 19:05 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: monule
Nemyslím, že budou levnější. Jezdím často do Německa a technika je na stejných cenách jako u nás. Ale ryby a ostatní živočichové jsou výrazně dražší, to je mi vždycky líto našich pěstitelů co dělaj odchovy za pakatel:-(
Já mám zkušenosti jen z asijských zemí a ani s čínskejma filtrama jsem neměl problém, naopak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2014 15:48 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: monule
Já s tím zkušenost nemám, ale není jednodušší koupit nějaký EHEIM tady? V Hornbachu máte garanci nejnižší ceny(platí pro ČR). Pokud máte Hornbach v okolí, tak jeďte tam. Vemte si papír, kde je vyfocená webová stránka + ten filtr se vším všudy co tam je. Prostě najdete to nejlevnější na netu a doneste to tam. Měli by Vám to slevnit. Já radši zaplatím o 200-300,-Kč víc a mít fakturu u sebe. Každý filtr se může časem rozbít. A může to být EHEIM, ADA, ale i nějaký obyčejný aquar. Pak platit zase další 3000,-Kč jen kvůli ušetření 200,-kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2014 15:29 monule – Filtr ze zahranici
ahoj mate nekdo koupeny filtr ze zahranici?
zajime me jestli tam maji treba vyrazne jine ceny nebo jeslti jsou kvalitnejsi..?
pritel jede pres francii anglii a vse kolem....
vim ze prijdu o zaruku ale kdyz by to byla nejaka kvalitni znacka tak ty snad poruchove tolik nejsou ne?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 192x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19369-filtr-ze-zahranici