Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Past na plže

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Past na plže
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 20:53 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: sivon
No jo... to je fakt... já přemýšlel, aby se tam nedostal ancík a pancéřníčci, ale na krevetky jsem zapomněl :-) Kopřivu ti ancik přes noc spase... No, asi to nebude mít žádné lehké řešení, prostě bude optimus2x méně krmit a více sbírat šneky a ona se mu tam časem ustaví rovnováha.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 20:22 Žena sivon [1714] - PlžiRe: malyLibor

Ale psal jsi, že se jedná o krevetkárko. Kam se dostane okružák, tam se dostane i kreveta. Než se stačí plži dostat na návnadu, budeš mít past plnou krevetek.
Zkusila bych spařenou kopřivu, až se na ní všichni vrhnou, vyndat (nejlépe brzy ráno) - krevetky "opadají" rychleji, plži se snaží udržet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 18:23 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: optimus2x
To nic. Jen jsem poradil, jak jsem to řešil já, když mi šneci furt lezli na tablety pro krevetky. Ve tvém případě mne napad jako past nějaká malá sklenička a do víčka udělat malé dírky, kterými se ancik ani pancíci neprotáhnou, ale šnek jo. Dovnitř zase tu tabletu a uvidíš. Měli by to najít a vlézt tam, ale nic podobného jsem nezkoušel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 12:10 Muž optimus2x [3] Re: Sivon
jj ze zacatku jsem krmil vic ale posledni 3 mesice krmim minimalne ;-) a stejne se to porad mnozi ne Libor promin mohl jsem to napsat s tema Pancernickama. Proto me napadla ta past na sneky jesli nema nekdo nejake zkusenosti ...tam by to od ryb bylo chraneno :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.10.2013 20:57 Žena sivon [1714] - PlžiRe: optimus2x
Hlavní je ale řešit příčinu přemnožení, většinou to je překrmování ostatních "chovanců".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 16:55 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: optimus2x
Psal jsi o krevetáriu a krevetkách, tak jsem poradil, jak jsem to řešil já v krvetkáriu. Tobě tabletu sežerou sumci :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 14:28 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: optimus2x
Mne kdysi dobre fungovalo kolecko okurky. Napichl jsem to na spejli a tu zasunul pod kamen, at to drzi na dne. Druhy den jsem kolecko vytahoval obsypane sneky. Tobe na tu okurku pujde i Ancistrus, tak dej kolecek vic, at se klidne nabasti taky :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 14:11 Muž optimus2x [3] Re: malyLibor
dobre zkusim. Jen mam strach co bude delat ancik kterej ma uz tak 8-10cm tone a Pancernicci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 14:06 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: optimus2x
Jednoduchá past: Vezmi malý plochý talířek a polož ho na dno. Doprostřed dej nějakou krmnou tabletu - já dávám spirulinu. Za pár hodin tam máš hromadu šneků a taky krevetek. Krevetky odplašíš rukou, talířek zvedneš, vyndáš z akvárka i se šnekama, dáš kamarádovi, co šneky potřebuje. Takto to můžeš opakovat libovolněkrát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 14:04 Muž optimus2x [3] – Past na šneky
Ahoj, mam problem s brutalnim premnozenim okruzaka rozzureny Ma nekdo zkusenosti s pasti na sneky ? Rucni sber nepomaha lovim, lovim a nic. Jak bude fungovat/nefungovat past v krevetariu?
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 337x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19062-past-na-plze