Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Broumov, Hronov, Náchod

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Setkání akvaristů - Broumov, Hronov, Náchod
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2014 11:58 Muž Raduzz [0] Re: Pítik
jsem sice akvarista z leknuti ale rad se pridam...trvale se nachazim v polici nad metuji, ale jinak jsem mobilni...jen dat datum cas a misto...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2014 21:47 Muž Pítik [14] - AmerikaRe: volhpe1
tak sem to nemyslel. pro mě to bylo taky z ruky, ale když se to dá dokupy v trutnově tak tady by se taky dalo... ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 23:48 Muž volhpe1 [41] - TetryRe: Pítik
To sice jde, ale na 18 hodinu??? není to pozdě a ještě to dělat 15.2 když jsou všude další akce chce to více plánovat a mrzí mě že se nedostavím tak snad příště palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 22:43 Muž Pítik [14] - AmerikaRe: volhpe1
dobrý nápad. ze skalice jsem pro. trutnov to dal dokupy na tenhle víkend, takže je vidět, že by to jde ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.10.2013 12:35 Muž volhpe1 [41] - Tetry – Setkání akvaristů Broumov - Hronov - Náchod
Všiml jsem si na podnět uživatelky Kytka, že chybí setkání akvaristů okolí Broumova, Hronova, Náchoda a širého okolí. Pokud máte zájem se sejít a třeba jen pokecat, nebo něco podarovat, vyměnit a podobně.
Myslím, že by to bylo skvělé se takhle někdě na půl cesty sejít ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 131x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19059-setkani-akvaristu-broumov-hronov-nachod