Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nelumbo nucifera (Lotos indický) - pěstování

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Druhy rostlin - pěstování 

Nelumbo nucifera (Lotos indický) - pěstování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2015 14:10 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarmaRe: visek
A jak je dlouho máš? Mě taky v počátku nerostl. Chvíli to trvalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2015 07:40 Muž visek [75] - Tetry
mam problem koupil jsem 2 kulicky lotosu.jedna docela dobre roste a ta druha ma par listku ale malilnkatych a neroste.co stim?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 20:04 Muž Surdo [35] – lotos indický
tiež by ma zaujímalo niečo ohľadom tejto rastliny a bol by som rad ak by sa niekto našiel kto s ňou ma skúsenosti sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 16:26 Gladilaf – Nelumbo nucifera - lotos indický
Ahoj, máte někdo zkušenost s pěstováním téhle rostlinky? Nejde o egyptský, bílý ani modrý lotos (ty patří do rodu Nymphaea), ale o lotos indický ( cs.wikipedia.org/… ) který je blízce příbuzný s N. lutea (původem z Ameriky). Mám osvětlení cca 0.5 W/l a zajímalo by mě, zda to bude stačit. Případně ocením všechny zkušenosti s pěstováním těchto krásných rostlin :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 134x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18988-nelumbo-nucifera-lotos-indicky-pestovani