Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Praha - máte zájem o odběr vody vyrobené RO?

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Praha - máte zájem o odběr vody vyrobené RO?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2013 23:23 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Jar-oslaw
Neznám jejich výrobní kapacity, v sobotu dopoledne mi přivezou 50litrů a tak s nima pokecám, jak jsou na tom. Kdyžtak mi co nejdříve řekněte, jestli mám rovnou přiobjednat na sobotu a kolik a kdy byste si to kdo chtěl vyzvednout. Lepší než sem o vlákna je poslat mi vzkaz nebo SMS či zavolat na 608 11 22 95
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2013 22:29 Muž Jar-oslaw [684] Re: RAP
taky bych mel zajem,tak 100 litru mesicne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2013 21:06 RAP Re: Ivoš
Na kolik litrů celkem bys to viděl jako ideál. Osobně by se mi šiklo cca 30-40litrů měsíčně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2013 16:46 Muž Ivoš [1061] - Cichlidy – Pražáci - máte zájem o odběr vody vyrobené RO?
Narazil jsem na firmu www.aquaprim-distribuce.cz a jsem s nima v jednání ohledně závozů vody na Vinohrady.
Samozřejmě platí, že čím větší odběr, tím lepší cena.
Pokud by někdo měl zájem o (ne)pravidelné odběry v řádech litrů až desítek litrů,dejte mi vědět. Kdo chce hekťáky, ať se s nima domluví přímo, rádi mu to dovalí, kam si řekne. Do Prahy zavážejí 1x týdně.
Zneužil bych manželčin obchod coby překladiště vody, ještě by se nějaké místo ve skladu našlo.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 167x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18906-praha-mate-zajem-o-odber-vody-vyrobene-ro