Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza TERA České Budějovice

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Burza TERA České Budějovice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2018 10:24 Žena Hanumana [71] Re: ZDRI
Pokud můžu odpovědět jako laik tak tam bývají 4 prodejci ryb. P. Koblasa: rostliny, krevetky red a black crystal, drapatky a nějaký ryby (vždycky je to trochu jiný a je z akva prodejců podle mě asi nejzajímavější). Pak pí. Veselská, 3 pánové (jeden z nich má akvaristiku akvacarp na Rudolfovské a pak tam bývá ještě někdo ale tyhle mají většinou obyčejné ryby co jsou všude v akvaristikách k sehnání ale jsou za lidovější ceny. O krmení jsem se nikdy nezajímala tak nevím co přesně mají. Možná bych zkusila p. Koblasu předem kontaktovat... A pak tam bývá stánek kořeny za lidovku. Jinak je vše teraristické+ 1-2 stánky s pokojovými rostlinami (občas neodolám a nějakou zakoupím- příjemné ceny i kvalita). Jinak radím přijít včas- po půl hodině opadá nával a po hodině se to vyloženě vylidnuje.

Myslím, že je lepší burza v Třeboni, ale nějaký speciality tam taky moc nejsou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2018 09:22 Muž ZDRI [1415]
Tuto neděli (2.12.2018) je v ČB teraristická burza.
Máte někdo zkušenost, jestli se tam reálně nabízí i akvaristické věci?
Konkrétně např. násady živého krmení (grindal), krevetky, atp..
Díky za info.

PS: Pokud tam plánuje jet chovatel, prodávající krevetky Blue Leg Poso, prosím o info, 15-20 ks bych si závazně vzal.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2013 14:50 Smykač – Akvaristé na burze TERA České Budějovice
Fotka k příspěvku Vážení chovatelé,
od následujícího termínu burzy TERA České Budějovice (24. 8. 2013) bychom rádi umožnili účast prodejcům i z řad akvaristů. Pokud tedy máte zájem nabídnout vodní živočichy, rostliny či akvaristické krmivo a vybavení, kontaktujte mne, prosím, na e-mailu: mailto:janchlumsky@seznam.cz nebo na telefonu 737016363. Podrobnosti o akci se dozvíte na adrese www.teracb.cz.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 151x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18904-burza-tera-ceske-budejovice