Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm "nezkaženým" (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 17:49 Muž @ motýlek [218] Re: romant - jako offtopic označil Turbínka
Offtopic
děkujeme - čekal jsem, že to uděláš ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 17:24 R Muž @ romant [24413] - jako offtopic označil romant
Offtopic
Založil jsem toto vlákno rybicky.net/forum/19581-uspechy-a-pady-nasich-deti-a-vnoucat… , kam jsem již čásrt příspěvků přesunul, tak máte možnost se realizovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 14:08 Žena @ Makky [59]
Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště. Do města na příslušné úřady půjde liška, ta je dost fikaná, všechna potřebná potvrzení a povolení rychle vyřídí, řekla si zvířátka.
A tak tedy liška šla. Přešel den, dva, týden, měsíc a po měsíci se liška vrací se stáhnutým ocasem a celá zničená říká: "35 potvrzení mám, je to 36, poslední se mi už vyřídit nepodařilo.
Tak se do města vydá medvěd. Ten jako nejsilnější v lese určitě zařídí, abychom tu měli sídliště, přemýšlela zvířátka. Přešel den, dva, týden, měsíc a po měsíci se medvěd celý vystresovaný a vyhublý vrací a říká: "35 potvrzení mám, jen to 36, poslední se mi už vyřídit nepodařilo."
Zvířátka se už pomalu smiřují s tím, že budou dál bydlet v podmínkách nedůstojných pro zvíře 21. stolení, když tu najednou řekne oslíček: "Já bych to zkusil vyřídit!"
Ostatní zvířátka se začnou smát a říkají: "Ani liška se svým intelektem a ani medvěd z pozice moci to nedokázali vyřídit, už jen ty to dokážeš!"
Ale oslík se těmito řečmi nedal odradit a vydal se do města.
Za tři dny se zvířátka vzbudila kvůli velkému ruchu a vidí, jak už z dálky jde osel a mává se všemi potvrzeními. Za zády mu jedou bagry, jeřáby, nákladní auta s pískem a ostatním stavebním materiálem.
Zvířátka se nestačí divit a ptají se osla, jak se mu to podařilo vyřídit.
"Velmi jednoduše," říká osel, "přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák, druhé dveře - spolužák, třetí dveře - spolužák..."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 13:03 Žena @ Eillen [19]
Zajímavý vědecký fakt

Existuje druh antilopy, která dokáže vyskočit výš než dvoupatrový dům.
To je dáno jednak silnýma zadníma nohama antilopy a jednak faktem, že dvoupatrové domy neskáčou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 13:02 Žena @ Eillen [19]
Ministerstvo rybaření a ochrany životního prostředí státu Colorado doporučuje návštěvníkům lesů nosit na oděvu zařízení vytvářející hluk, jako jsou zvonečky, které medvěda upozorní, ale nevylekají. Také doporučuje mít u sebe pepřový sprej pro případ setkání s medvědem. Lidé by se měli naučit odlišovat trus černého medvěda a grizzlyho.

Trus černého medvěda obsahuje maliny a někdy veverčí chlupy.
Trus grizzlyho obsahuje zvonečky a je cítit po pepři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 12:19 Muž @ Horác [3456] Re: Pepan
Až narazím na dobrej, ne moc sprostej vtip, kterej tu ještě není, tak ho sem dám ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 11:40 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: Horác
Taky si říkám, proč se nerealizují v jiném vláknu. Tak Horáci, nahoď něco v duchu tématu, abychom to vrátili původnímu záměru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 10:50 Muž @ Horác [3456]
Koukám ... vtipů ubývá, keců přibývá ... škoda ... bývalo to mé oblíbené vlákno ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 09:03 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: markiz
markiz napsala: chybi ti tam konec :-D

A generační vývoj muže? - Jak jednoduchý - muž starý 14 až 70 let je jako Kuba.

Pořád ovládaný jedním k......

Ne vždy je to takové. Pokud se ožení, je ovládán ........... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 05:46 Žena @ Belisana [437] - gavúnci, labyrintkyRe: markiz
Tak to je přesný smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.06.2017 00:28 Muž @ Maq [1438]
Byl jsem kdysi na návštěvě svědkem rodinné rady, jaké koupit auto. Otec s dospívajícím synem zasvěceně diskutovali ne/výhody žigulíku a škodovky, zatímco maminka důrazně trvala na tom, že nové auto musí být béžové, protože už si koupila béžový klobouk.
Výsledek: Koupil se žigulík, protože škodovka nebyla ve vhodné barvě k mání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 23:34 Žena @ markiz [32] Re: Faire42
chybi ti tam konec :-D

A generační vývoj muže? - Jak jednoduchý - muž starý 14 až 70 let je jako Kuba.

Pořád ovládaný jedním k......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 22:44 Žena @ petulinakk [1767]
Když jsme u těch aut a blondýn smich
i.lidovky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 19:00 Žena @ lenkalor [4] Re: motýlek
Tohle zbylo ? coze :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 16:54 Žena @ lenkalor [4] Re: motýlek
Ale zase na druhou stranu si na tom bílým i modrým autě umím vyměnit kola i žárovky :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 16:32 Žena @ Belisana [437] - gavúnci, labyrintkyRe: motýlek
smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 16:12 Muž @ motýlek [218] Re: lenkalor
přijede blondýnka do servisu a říká technikovi: potřebuji novou sedmsetdesítku - někde jsem ji ztratila ... technik se zamyslí, pozve blondýnku k motoru a říká - ukažte mi, kde ta věc chybí? - no přece tady - a ukazuje na chybějící uzávěr oleje do motoru ;-) ...
710 si musíte otočit ;-) ... OIL ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 12:53 Žena @ lenkalor [4] Re: Pepan
Ano, takhle jsem měla popsanou nádobu s olejem, který mi dal táta - OLEJ DO MÉHO BÍLÉHO AUTA - protože jsme měli ještě jedno - modré. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 05:30 Muž @ Pepan [3787] - Rostliny
Za auto roku 2017 bylo čtenářkami časopisu Žena a život zvoleno „to modré“.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.06.2017 05:29 Muž @ Pepan [3787] - Rostliny
Dnes ráno jsem byl v pekárně. Byl jsem tam pět minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka a zrovna vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem sel k ní a řekl jí:
„Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku?“
Ignorovala mě a dál vypisovala pokutu.
Nazval jsem ji nenažranou policajtkou.
Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za sjeté pneumatiky.
Tak jsem ji nazval blbou šlapkou.
Tu začala psát třetí pokutu!
Tak to šlo dalšich 20 minut. Čím víc jsem jí nadával, tím víc pokut napsala...
Mně to bylo ale jedno... já tam byl pěšky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.06.2017 12:15 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: Faire42
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.06.2017 09:50 Muž @ Faire42 [31] - Hlavně mini akvária
Žena stará 18 až 21 let je jako Afrika nebo Austrálie.
Je napůl objevená, divoká, a přirozeně krásná i se svou džunglí v úrodných deltách.

Ve věku 21 až 30 let je žena jako Amerika nebo Japonsko.
Zcela odkrytá, velmi dobře vyvinutá a otevřená obchodu zejména s komoditami jako jsou peníze a auta.

Mezi třicátým a čtyřicátým rokem je žena jako Indie nebo Španělsko.
Velmi žhavá, uvolněná a vědomá si své vlastní krásy.

Mezi roky 40 a 45 je žena jako Francie nebo Argentina.
Válkami snad byla napůl zničena, ale pořád ještě může poskytnout vřelá a žádoucí místa k návštěvě.

Žena stará 45 až 50 let je jako Jugoslávie nebo Irák.
Prožila si své válečné útrapy a teď splácí minulé chyby. Masivní přestavba je bezpodmínečně nutná.

Ve věku mezi 50. a 60. rokem připomíná žena Kanadu nebo Rusko.
Velmi rozlehlá, tichá a s nekonečnými hranicemi. Přes to všechno její ledové klima nechává chladným každého muže.

Mezi šedesáti a sedmdesáti lety života je žena jako Anglie nebo Mongolsko.
Má slavnou minulost, ale žádné vyhlídky na podobnou budoucnost.

Po sedmdesátce už žena připomíná Albánii nebo Afghánistán.
Každý ví, kde leží, ale nikomu se tam nechce.

A ještě bych doplnil, že dívky pod patnáct jsou jako KLDR.
Strč tam čumák a jdeš bručet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.06.2017 22:48 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: lenkalor
Jo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.06.2017 22:29 Žena @ lenkalor [4] Re: Pepan
Myslíš to, kterému předchází setkání se sv. Petrem ? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.06.2017 14:41 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: powery
A není tam i setkání s Mikulášem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.06.2017 13:56 Muž @ powery [80] Re: motýlek
Znám něco podobnýho... ;-)

Životní etapy muže:
1. Věříš na Mikuláše
2. Nevěříš na Mikuláše
3. Děláš Mikuláše
4. Vypadáš jako Mikuláš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.06.2017 08:08 Žena @ Belisana [437] - gavúnci, labyrintkyRe: motýlek
Je to dobrý, ještě mám dvě etapy před sebou hop :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.06.2017 07:36 Muž @ motýlek [218] Re: Pepan
to má několik etap:
pamatuji si všechno
pamatuji si všechno, ale strašně krátkou dobu
něco zapomenu, ale pak si na to vzpomenu
něco zapomenu, ale už si nevzpomenu co, ale nehádám se, že jsem ne/zapomněl
zapomenu a hádám se, že jsem ne/zapomněl
hádám se, a zapomínám o čem se hádám

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 21:47 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: motýlek
motýlek napsal: tak to už tedy pamatuješ ;-) ... :-D
A období "Tak to už tedy pamatuješ" bude nahrazeno obdobím" Ty si už nic nepamatuješ". :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 20:46 Žena @ lenkalor [4] Re: motýlek
I ty, Brute ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 20:44 Muž @ motýlek [218] Re: lenkalor
tak to už tedy pamatuješ ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 20:38 Žena @ lenkalor [4] Re: motýlek
Myslím, že byly kulaté :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 20:29 Muž @ motýlek [218] Re: lenkalor
byly dva typy děrných štítků - s kulatými dírkami (90-ti sloupcové) a s obdélníkovými dírkami (80-ti sloupcové) - ty kulaté byly historičtější ;-) ...
v naší kotlině se někdy koncem 80-tých let přecházelo na magneto/páskové adiskové počítače - etdy myšleno vnější paměti ... ale jejich kapacita z dnešního pohledu byla asi jako špendlíková hlavička ve srovnání s lokomotivou ;-) - a na tom se muselo opravdu umět programovat ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 20:04 Žena @ Eillen [19] Re: lenkalor
To jsem ani nechtěla. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 19:53 Žena @ lenkalor [4] Re: Eillen
Mě nenaštveš. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 19:48 Žena @ Eillen [19] Re: lenkalor
Pořád říkám, že nejsem retro (tak mi teď označuje mamka, neb byl retro víkend s hudbou z devadesátek). Staré počítače si sice pamatuji, ale děrné štítky už jsem nezažila smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 19:47 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: lenkalor
Přesně tam kde já. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 19:46 Žena @ lenkalor [4] Re: Pepan
Na škole jsme byli na exkurzi v podniku Výpočetní technika. Počítač byla kráva přes celou stěnu, která nám vytiskla kondiciogram. Říkali něco o děrných štítcích. Jsem dost daleko v prehistorii ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 08:30 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: motýlek
Já jsem viděl i sálový počítač OKD, takže prehistorii téhle discipliny trochu znám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 08:00 Muž @ motýlek [218] Re: Pepan
já nejsem ten dnes obdivovaný softvérák - já dělal aplikace pro skutečné potřeby uživatelů - ekonomický SW ... ale na úplném začátku jsem programoval i ve strojáku - tehdy totiž ani nic jiného nebylo ;-) ... ty první počítače vypadaly spíše jako soustruhy ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 07:20 Muž @ Pepan [3787] - Rostliny
To jsem zvědavý, jestli se to tady zvrhne do fáze jak stojí ti dva matematici před tabulí, na které je neskutečně složitý výpočet a strašně se smějí. Přijde tam matematický analfabet, nechápe důvod smíchu a oni mu řeknou:" Podívej se na sedmnáctý řádek."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 05:59 Žena @ Belisana [437] - gavúnci, labyrintkyRe: Eillen
Nejsem si jistá, že se k tomu vysvětlení vůbec dostaneš smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2017 21:12 Muž @ Magic [108] Re: motýlek
Pripadne "normálnych" 100 je 0x64.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2017 20:11 Žena @ Eillen [19] Re: motýlek
Snad to v hlavě udržím. Za dva roky bude taťka slavit 64, tak mu na dort napíšu stovku. Schválně jestli dostanu možnost vysvětlit, proč jsem tak drzá :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2017 20:02 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: motýlek
Díky za osvětu. Já jsem počítačový troglodyt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.06.2017 18:37 Muž @ motýlek [218] Re: Pepan
pro neprogramátory 64 - osmičkově sto ... ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2017 20:59 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: půlpy
Ne, ale jsem kulatej. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2017 20:50 Muž @ půlpy [1278] Re: Pepan
to vážíš jen 64kg smich :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2017 12:24 Muž @ Pepan [3787] - RostlinyRe: motýlek
S ohledem na moji váhu mám kulatiny každý rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.06.2017 07:46 Muž @ motýlek [218] Re: DavFM
musím dnes dříve domů, tchyně má narozeniny ... kolik? ... 64 ... pěkné kulatiny ;-)
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm "nezkaženým" (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 60

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 144310x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18818-vtiparna-aneb-s-usmevem-jde-vsechno-lip