Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm "nezkaženým" (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.10.2017 16:01 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny
Vyšetřuje psychiatr nového pacienta,. Rozhodne se pro test, kdy ukáže vyšetřovanému obrázek a pacient odpoví, co mu to připomíná.
První obrázek - čtverec.
Pacient na to:" Sex.
Druhý obrázek - kruh.
Pacient na to:" Sex."
Třetí obrázek - trojúhelník.
Pacient na to:" Sex."
Psychiatr:" Poslyšte, myslíte taky na něco jiného než na sex?"
Pacient:" Vy mi tu ukazujete samé sprosté obrázky a pak se ještě divíte."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 17:54 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: Maq
Mohu-li se vyjádřit, tak tu Ostravu beru radši než tu onkologii.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 16:59 Muž @ Maq [1783] Re: Pepan
Tak, není radost jako radost.
Ve Tvém případě je to něco podobného, jako když ten pacient na onkologii odložil noviny a povídá: "Jak to tak čtu, tak jsem celkem rád, že jsem tady."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 16:38 Žena @ Belisana [447] - gavúnci, labyrintkyRe: Pepan
Pepan napsal: Jak tak sleduji tu diskusi, jsem celkem rád že jsem z Ostravy. :-D
smich smich to teda jo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 15:49 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny
Jak tak sleduji tu diskusi, jsem celkem rád že jsem z Ostravy. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 15:22 Žena @ Eillen [31] Re: ludvik
To už snad radši přes Šukačku na Onen Svět
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 15:17 Muž @ ludvik [1007] - nerozumí psanému projevuRe: Magic
Ale jo ... z Pičína.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 15:01 Muž @ Magic [158] Re: Maq
To jo, ale nikdo normální tam v noci nejezdí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 14:42 Muž @ Maq [1783] Re: motýlek
Ale Řitka je Prdel i v noci, rozumím tomu správně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.10.2017 08:41 Muž @ motýlek [240] Re: Maq
Není - v noci autobusy nejezdí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.10.2017 22:26 Žena @ lenkalor [37] Re: Pepan
Ale to vůbec není k smíchu. :-( Spíš je to zase na tu Řitku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.10.2017 22:16 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: lenkalor
lenkalor napsala: Víkendy musí být vyráběny v Číně. Vydrží hrozně krátkou dobu.
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.10.2017 21:54 Žena @ lenkalor [37]
Víkendy musí být vyráběny v Číně. Vydrží hrozně krátkou dobu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.10.2017 21:42 Muž @ Maq [1783] Re: Pepan
... což je pravděpodobně ten hlavní důvod, proč Vondráčková nejezdila z práce domů autobusem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.10.2017 20:04 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: ludvik
ludvik napsal: V Nymburku mají hospodu V Prdeli. Takže to autobusákovi či taxikáři můžeš říkat poměrně beztrestně :-)
Zpěvačka Vondráčková bydlí ve vesnici Řitka. Jednu dobu tam jezdil autobusák, který, když si cestující objednával lístek do zmíněné obce, hlasitě oznamoval že dotyčný jede do Prdele.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.10.2017 18:10 Žena @ lenkalor [37] Re: Eillen
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.10.2017 17:32 Žena @ Eillen [31]
Akvarista manželce:
"Maruško, ten rybí salát byl skvělý. Kde jsi vzala čerstvé ryby?"
"Hádej?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.10.2017 17:23 Žena @ Eillen [31]
Student herectví píše domů:
"Už jsem dostal první roli- hraji 20 let ženatého."

Otec mu odepisuje:
"Neboj, časem dostaneš i roli s textem."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.10.2017 08:17 S Muž @ invalida [3421] Re: Squit
Tak o tom baru nevím ale hospoda prdel byla vyhlášená stydim Squit napsal: v Žatci byl zas "bar do rána".
kamarád: kde jsi?
já: v baru do rána
kamarád: mě nezajímá do kolika tam budeš ale kde jsi!
já: vždyť ti říkam v baru do rána.
...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.10.2017 21:02 Muž @ Maq [1783]
Klasika se zlatou rybkou. Rybář byl ale skromný, dvě splněná přání mu stačila, a tak povídá:
"Já už nic nechci. Ale mám kamaráda, Slováka, fajn kluk, ale pořád si na něco naříká. Tak mu splň první přání, které zítra vysloví."
Kamarád se ráno probudí, protáhne se na posteli a zahaleká:
"Jááááj, sto kokotov do rici a hrdzavú kotvu do chrbta!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.10.2017 15:55 R Muž @ Mrakoplash [1654]
Už to tu asi bylo, ale opakování matka moudrosti :-)

*Ťuk ťuk!*
"Kto tam?"
"To som ja, otvor!"
"Aky otvor?"
"Otvor do p**i!"
"Otvor do p**i?"
nebo
*ťuk, ťuk*
Kdo tam?
*ťuk, ťuk*
Kdo tam?
*ťuk, ťuk*
Kdo tam?
"Sakra Ježíši. Nech mě tě v klidu přibít a přestaň s těmi vtipy!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.10.2017 10:56 Muž @ Squit [30] Re: ludvik
v Žatci byl zas "bar do rána".
kamarád: kde jsi?
já: v baru do rána
kamarád: mě nezajímá do kolika tam budeš ale kde jsi!
já: vždyť ti říkam v baru do rána.
...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.10.2017 23:19 Muž @ ludvik [1007] - nerozumí psanému projevuRe: Maq
V Nymburku mají hospodu V Prdeli. Takže to autobusákovi či taxikáři můžeš říkat poměrně beztrestně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.10.2017 21:43 Muž @ Maq [1783] Re: Anthrax
Škoda že není nějaká obec jménem Prdel. Bylo by velmi zábavné se ptát na cestu slovy: Dobrý den, prosím pěkně, jak se odtud nejlíp dostanu do Prdele? Nebo se zeptat ajzboňáka: Prosím Vás, jede tento vlak přes Prdel?
A byl-li by tam pivovar, mohli bychom pít Staroprdel. Určitě lepší než nějaká estonská Starokunda...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.10.2017 21:08 Muž @ Anthrax [257] Re: invalida
Abych zůstal u tématu. Nejen v Africe lze na tento název narazit ;-) : cs.wikipedia.org/…)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.10.2017 18:07 S Muž @ invalida [3421]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 20:06 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: motýlek
A nebo:
Rozčiluje se starý mládenec:" Co je tohle za kuchařskou knihu? Každý recept začíná slovy - vezmi čistý hrnec....."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 20:04 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: motýlek
Rozdíl mezi ženatým a svobodným mužem?
Ženatý pomývá nádobí po jídle , svobodný před jídlem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 19:48 Žena @ Belisana [447] - gavúnci, labyrintkyRe: drvi
smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 18:22 Žena @ drvi [1318] - RostlinyRe: Eillen
Ale v IKEA na těch talířích nebývajì plesnivé zbytky ;-) :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 18:15 Muž @ motýlek [240] Re: Eillen
U starého mládence to asi bude ještě horší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 17:55 Žena @ Eillen [31]
Jít do pokoje teenagera je jako jít nakupovat do IKEA.
Jdeš se jenom podívat a odcházíš se šesti talíři, třemi skleničkami, miskou a příborem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2017 09:13 Žena @ Belisana [447] - gavúnci, labyrintkyRe: Pepan
Pepan napsal: Zasvěcený postřeh o toleranci: ...
palec palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2017 05:30 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny
Zasvěcený postřeh o toleranci:
Jsem opravdu zmatený, že mnoho mých přátel je proti stavbě další mešity v Torontu.
Myslím, že by mělo být cílem každého Kanaďana být tolerantní bez ohledu na jeho náboženské přesvědčení. Proto by mešita měla být povolena, a to ve snaze prosazovat toleranci.
Proto také navrhuji, abychom otevřeli dva noční kluby hned vedle mešity, čímž podpoříme toleranci zevnitř mešity. Jeden z klubů by byl gay klub a mohli bychom ho nazvat „Turban Cowboy“ a druhý, topless bar, by se jmenoval „You Mecca Me Hot“.
Hned vedle by mohlo být řeznictví, které se specializuje na vepřové maso, a vedle něj pak restaurace s otevřeným vepřovým grilem s názvem“ Iraq of Ribs“.
Naproti přes ulici by mohl být obchod se spodním prádlem s názvem „Victoria Keeps Nothing Secret (Victoria nedrží nic v tajnosti)“ se sexy figurínami ve výlohách prezentujícími zboží, a na druhé straně obchod s lihovinami s názvem „Morehammered“.
To vše by mohlo povzbudit muslimy, aby prokázali toleranci, kterou žádají po nás.
Ano, měli bychom podporovat toleranci a každý z nás v tom může sehrát svou roli tím, že toto předá dál.
A pokud se právě nesmějete nebo neusmíváte ... Je to buď tím, že právě spíte, nebo je právě půlnoc v oáze a je čas uložit vašeho velblouda ke spánku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2017 05:28 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny – Za tohle mě asi feministky roznesou na kopytech.
Nové smartphony půjdou odemknout pomocí rozpoznání obličeje.
Odhaduji, že asi 85 % žen se po ránu nikam nedovolá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2017 05:27 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny
Manžel volá z práce domů a říká svý ženě: „Božka, zrovna to na mě přišlo, nechceš se stavit; udělám ti to u mě v kanclu na stole.“
Manželka: „Ty seš blbej, vždyť je tam sekretářka!“
Manžel: „Jo, tak můžu teda? Bezva. Dík!“ (a zavěsí)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2017 23:00 Žena @ Belisana [447] - gavúnci, labyrintkyRe: Pepan
:-D :-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2017 22:57 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: motýlek
To jsi mi připomněl jak ten ministr školství jel ráno do práce. Šofér mu přistavil auto, ministr nastoupil a rozjeli se. Ujeli pár desítek metrů, auto škytlo a zastavilo se a nejelo ať šofér dělal co dělal. Ministr spěchal na zasedání, tak se rozhodl že pojede tramvají. Jakmile nastoupil, všiml si že řidič tramvaje ho pozoruje. Pak na něj dokonce promluvil:" Kampak pane ministře? Na zasedání?"
Ministr na to:" Vy mě znáte?"
Řidič:" Samozřejmě že Vás znám. Taky jse učil, ale špatně jste platili, tak jsem šel k dopravnímu podniku."
Ministrovi to bylo trapné a tak na další zastávce vystoupil a zavolal si taxíka.
Když taxík přijel, jeho šofér se ptá:" Kam to bude pane ministře?"
Ministr se ptá:" Vy mě taky znáte?"
Řidič taxíku:" Samozřejmě. Já jsem dříve učil, ale špatně jste platili, tak teď dělám taxikáře."
Ministr se rozhodl že pojede metrem. Když sjel a nástupiště, všiml si prodavače novin. Chtěl si jedny koupit, ale prodavač mu říká:" Pro Vás zdarma pane ministře:"
Ministr se ptá:" Proboha, Vy jste taky bývalý učitel?"
Prodavač na to:" Ne, já jsem současný učitel, ale teď mám pauzu mezi hodinami, tak si přivydělávám."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2017 16:25 Muž @ motýlek [240] – Jeden kratky
... potkali se dva ministři v tramvaji ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2017 16:03 Žena @ Eillen [31] – Já vím, že tohle slabý, ale po náročném pracovním týdnu mě to rozesmálo...

- Jdou dvě kuřata po mostě. Jedno je žlutý a to druhý zahnulo doprava.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2017 14:47 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny
Potkají se v Česku dva skarabeové a jeden už z dálky volá na druhého:" Mám dobré zprávy. Po volbách budeme mít všichni hovno."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 21:04 Muž @ Ičin [1332] - CichlidyRe: lenkalor
Člověk se chce vyhnout publikovaným vtipům...to je na ho*no taková práce!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 20:36 Žena @ lenkalor [37] Re: motýlek
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 20:25 Muž @ motýlek [240] Re: lenkalor
Jako že to chceš ve verších?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 20:05 Žena @ lenkalor [37] Re: Pepan
Ale to vůbec ne ;-) Jistě je tolik jiných vtipů, ale to se člověk na něco upne ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 19:02 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: lenkalor
To jako že další můžou být až po dvaadvacáté hodině?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 18:10 Žena @ lenkalor [37] Re: Pepan, motýlek
Děkuji, hned je mi líp. ;-) smich He-hezká, ale jedna stačí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 17:42 Muž @ motýlek [240] Re: Pepan
Manželé si hrají na Zaorálka ... ona: hafni on: haf ... ona zase: hafni ... on: haf ... ona se odtáhne: říkám zhasni, z chodby se dívají děti ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 17:26 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: lenkalor
Tak jeden, aby se Ti udělalo dobře:
Chlapec se v noci vzbudí a z ložnice rodičů zaslechne divné zvuky.
Nakoukne tam a přistihe je při klasickém misionáři:" Co to děláte?"
Otec:" No říkali jsme si, že jsi sám, tak Ti děláme bratříčka."
Kluk na to:" Nechci bratříčka." Zavře dveře, rodiče se vymění a pokračují, když se otevřou dveře znova:" Říkal jsem že nechci bratříčka."
Otec na to:" Dobře, tak jsme se vyměnili a děláme Ti sestřičku."
Kluk na to:" Nechci ani sestřičku." Zavře dveře, za chvilku je otevře znova a řve:" A pejska nechci taky."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2017 09:51 Žena @ Belisana [447] - gavúnci, labyrintkyRe: lenkalor
ať si taky užijí, jo? smich smich
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm "nezkaženým" (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 69 70

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 155665x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18818-vtiparna-aneb-s-usmevem-jde-vsechno-lip