Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm "nezkaženým" (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   21.06.2019 23:10 Žena silviebaris [497]
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2019 08:05 Žena Bella [824] - Rostliny
Oznameni na fejsu - "dnes budu grilovat"
322 komaru to olajkovalo
135 komaru to sharovalo
567 komaru se zucastni

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.06.2019 13:14 Žena silviebaris [497]
Přijde Hitler do kostela...
Kultura a umění
Přijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: „Ó děkuji ti, že jsi mi dal Rakousko.”
„Máš štěstí.”
„ó děkuji ti, Pane, že jsi mi dal Čechy.”
„Máš štěstí.”
Hitler se podiví, ale pokračuje: „Ó děkuji ti, že jsi mi dal Francii.”
„Máš štěstí,” zní znovu odpověď Ježíše.
Hitlerovi to již nedá, a tak se zeptá: „Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?”
„Protože kdybych neměl přibité nohy, tak tě kopnu do držky.”
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.06.2019 13:12 Žena silviebaris [497]
Pane doktore,” povídá na večírku štědrý hostitel jednomu z mnoha hostů, „vy jste prý nějaký čas pracoval v Keni. Slyšel jsem, že se tam kastrace mužů provádí pomocí dvou cihel...”
„Ano,” přisvědčí lékař. „Jedna se drží v levé ruce, druhá v pravé, muž přistoupí, cvak, a je to.”
„Propána, a nebolí to?”
„No, musíte dávat pozor na prsty... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.06.2019 10:44 Žena silviebaris [497]
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.06.2019 17:31 Muž Žralok [3] - Low tech
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.06.2019 09:38 Muž Žralok [3] - Low tech
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.06.2019 17:36 Žena silviebaris [497]
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.06.2019 16:33 Žena silviebaris [497]
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.06.2019 15:15 Muž Drahoš . [388] - RostlinyRe: silviebaris
potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.06.2019 20:30 Muž Pavligin66 [0] Re: Žralok
:-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.06.2019 20:15 Muž Žralok [3] - Low tech
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.06.2019 21:43 Žena silviebaris [497]
Fotka k příspěvku :-D :-D

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.06.2019 09:14 S Muž invalida [3780] Re: Drahoš .
Divný leč asi neškodný...
Drahoš . napsal: už jsem viděl všechno možné v akvárku ale parohy ještě ne tone stydim pivo www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.06.2019 15:37 Muž Drahoš . [388] - Rostliny – Parohy v aq
už jsem viděl všechno možné v akvárku ale parohy ještě ne tone stydim pivo www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.06.2019 20:45 Žena silviebaris [497]
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.05.2019 12:10 Muž PaDa [4684] - mřenky a sumciRe: Bella
Fotka k příspěvku Ze stejného soudku...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.05.2019 19:32 Žena Bella [824] - Rostliny

A dědečku, proč jsi tenkrát skončil v armádě?
Víte děti, byl jsem v Kambodži, Somálsku, Afgánistánu. Bylo to peklo, ale na to jsme byli vycvičeni. A pak nás poslali na D1. Hodně nás tam zůstalo ...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.05.2019 14:59 Žena Bella [824] - Rostliny
Dva největší problémy současnosti by se vyřešily, pokud bychom naučili žrát kůrovce řepku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.05.2019 14:47 Muž Zetor [136] - Rostliny
Syn: Tati, chci k narozeninám iPhone
Otec: Nejdříve řekni kouzelné slovíčko
Syn: Veronika
Otec: Kdo je to Veronika?
Syn: Tvoje milenka, tati
Otec: budeš na ten iPhone chtít i nějaký pěkný kryt?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.04.2019 17:08 Žena Eillen [364]
Proč se Ostravák otrávil jídlem?
Bo loňské špagety, p**o!

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.04.2019 17:52 Žena Eillen [364]
Velikonoční koledníci jsou jako balík od České pošty.
Víte, že mají dorazit, ale netušíte kdy a v jakém stavu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.04.2019 14:42 Muž Zetor [136] - Rostliny
Farář a autobusák přijdou k nebeské bráně.

Zaklepou, otevře jim svatý Petr, ukáže na autobusáka a povídá: "Ty, pojď dovnitř"

Farář se jemně dotčeně ohrazuje: "Nezlob se svatý Petře, ale já jsem kněz, sluha Boží. Cely svůj život jsem zasvětil službě církvi a šíření Božího slova, a ty teď pustíš jako prvního jeho?"

Petr ho sjede pohledem a říká: "Tak poslouchej. Když jsi kázal ty, tak všichni v kostele chrněli.

Kdežto když řídil on, tak se modlili i komunisti!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.04.2019 14:35 Muž Zetor [136] - Rostliny
Syn: Tati, co je to alkoholismus?
Otec: Vidíš támhle ty čtyři stromy? Tak alkoholik jich vidí osm.
Syn: Tati, tam jsou ale jenom dva stromy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.04.2019 19:53 Muž fajfmen [50] - Cichlidy
Víte co je sportovní paradox?
To když na stadionu 50 000 pupkatých ožralých lůzrů řve na 22 vysportovaných milionářů:
"Makej debile! Co děláš!!!?" ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.04.2019 00:21 Muž fajfmen [50] - Cichlidy
Jeden "černej" ;-)
Čas: mínus cca 66 milionů let
Lokalita: Mexiko, poloostrov Yucatán
Zamilovaný dinosaurus cvrliká své holce do ouška - "Podívej lásko, padá hvězda. Něco si přej..."

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.04.2019 13:37 R Muž Mrakoplash [1739]
tohle mě pobavilo, pokud by to nešlo tak sem vložím obrázek. Je to na Facebooku
scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.03.2019 11:09 Muž fajfmen [50] - Cichlidy
Silniční hlídka zastaví auto:
"Pane řidiči, jste si vědom toho, že vám nesvítí heligony?"
"Cože? Snad myslíte halogeny..."
"Pán je nějakej chytrej! Tak to si rovnou vystupte, když jste takovej suvenýr!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.03.2019 09:36 Muž fajfmen [50] - Cichlidy
Chuck Norris je naživu už jen proto, že se mu smrt bojí říct že umřel (a sama smrt ještě existuje proto, že se Chucku Norrisovi bojí říct že umřel) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.03.2019 22:46 Muž Planorbella [360]
Dokonce porazil Domestos, když byl ještě bakterie. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.03.2019 16:27 Muž fajfmen [50] - Cichlidy
Jo, Chuck Norris umí všechno. Taky vypil vodu z vodovodu na ex a přetrhl drát od WiFi :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.03.2019 15:45 Žena Eillen [364]
Dotaz do kutilského diskuzního fóra:
Manželce spadla žehlička na plovoučku. Nevíte někdo, jak nejlépe odstranit krev ze sedačky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.03.2019 15:19 Žena silviebaris [497]
Jaký je rozdíl mezi ženatým a svobodným chlapem? Svobodný přijde večer domů, koukne do lednice a jde si lehnout do postele. Ženatý přijde večer domů, koukne do postele a jde vyžrat lednici. :-D :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.03.2019 21:48 S Muž invalida [3780]
protože někdo, komu by padlo moje oblečení, rozhodně nemůže bejt hladovej.

Asi tak...krom toho to chtěj vypraný a vyžehlený aby to rovnou lifrovali do frců. Proč cajtům tolik vadí když si bezďaci něco chtěj vytáhnout uz konťáku? Ti jsou nepotřební? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.03.2019 19:08 Žena Eillen [364]
Volali z charity, jestli prý nechci věnovat část svého oblečení pro hladovějící.

Poslala jsem je do háje, protože někdo, komu by padlo moje oblečení, rozhodně nemůže bejt hladovej.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.03.2019 14:01 S Muž invalida [3780]
Některý ženský sou v každým věku úplně stejný...ale když je opravdu náhodou některá jiná je to jen tím že je ještě horší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 23:29 Muž Maq [4384]
Jak dělá teplý granát? "Bum-Bác ty ošklivý nepříteli!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 23:26 Muž Maq [4384]
Lidi só strašně pomlóvačny. Dvá spolem majó dvě tři děcka, a už o nich řeknó, že spolem držijó.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 22:13 Muž Maq [4384]
Inzerce:
Levně prodám nakousnutý koláč. Zn.: Už nemůžu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 22:09 Muž Maq [4384]
Prodám nafukovací pannu Reginu, která při souloži Zn.: Fučí jako pravá žena.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.02.2019 21:41 Muž Planorbella [360]
Víš jak pomocí vody dostaneš světlo?

Tak, že si umyješ okna :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.02.2019 21:37 Žena Eillen [364]
Cizinec se ptá Čecha: „Co znamená šimsisi?“
Čech: „To znamená esisisišim“
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.02.2019 21:35 Žena Eillen [364] Re: silviebaris
Komunisti už kdysi dávno objevili cestování časem:

- Můžeme vycestovat?
- Časem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.02.2019 21:20 Žena silviebaris [497]
Proč komunisti vládli nejdýl...protože se jich v nebi bojej,a v pekle je nechtěj :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.02.2019 20:12 Muž Zetor [136] - Rostliny
Kráva 1: "Už jsi slyšela i nemoci šílených krav?"
Kráva 2: "Neruš,, já sem brmbrm autíčko!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.02.2019 20:04 Muž Zetor [136] - Rostliny
Paní učitelka se ptá Pepíčka:"Co dostanu, když sním 15 jablek + 10 hrušek?
Pepíček: "Sračku".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.02.2019 20:19 Muž Cherchan [7]
Akvaristova nočná mora www.youtube.com/… :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.02.2019 12:09 Muž Gringo63 [107] - Asie
Manželka vylila kelímek černé kávy v našem novém autě. Nevíte jak odstranit skvrny od krve? hmm :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.02.2019 16:51 Žena markiz [33]
PROBLÉM:
Pomoc! Dnes jsem si koupila auto v bazaru a nevím, jaké palivo mám natankovat? Jak mám vědět, zda je to diesel nebo benziňák? Jezdím na výpary a nemůžu natankovat, protože nevím, co tam nalít.

Odpovědi na foru:
(Ref. 1)
Posviť do nadrže zapalovačem a přesvědčíš se sama! Potom natankuj naftu. Protože pokud je to benziňák, žádné další tankování nebudeš potřebovat.
(Ref. č 2)
Hele. Pokud je vozidlo barvy modré nebo zelené, natankuj naftu. Pokud je žluté, tak plyn. Ostatní barvy benzín. Okamžitě bych ještě vyměnil vzduch v kolech na léto. Tento rok je v módě horský vzduch.
(Ref. 3)
Nejlíp natankuj vodu. Potom ti v servisu dají vyčerpávající informace.
(Ref. č 4)
Pokud auto dělá BRUM BRUM - je to benziňák a jestli dělá KLE KLE - je to diesel. A jestli dělá BRUM a KLE - směle "natankuj" plyn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.02.2019 19:31 Žena Eillen [364]
Otázka: Kolik tlapek mají myši?
Původní odpověď: Myši mají čtyři tlapky.

Připomínka vedoucího: Rozpracovat.
1. revize: Myši mají pět končetin, čtyři z nich jsou tlapky.

Připomínka vedoucího: A co pátá končetina?
2. revize: Myši mají pět končetin, čtyři z nich jsou tlapky a pátý je ocásek.

Připomínka vedoucího: Cože? Tlapky bez nohou?
3. revize: Myši mají čtyři nohy, čtyři tlapky a jeden ocásek na myš.

Připomínka vedoucího: Zmatené. Znamená to dohromady 9 končetin?
4. revize: Myši mají čtyři sestavy noha-tlapka a jednu sestavu ocásku na jedno tělo.

Připomínka vedoucího: Není probráno vyčerpávajícím způsobem.
5. revize: Každá myš je vybavena čtyřmi nohami a ocáskem. Každá noha je vybavena tlapkou, a to na opačném konci, než je tělo. Ocásek tlapku nemá.

Připomínka vedoucího: Popisné, ale málo rozhodné.
6. revize: K jedné myši přísluší: čtyři sestavy noha-tlapka, jeden ocásek. Žádná odchyka od této zásady není přípustná, protože by vznikla disproporce v nedostatkových zásobách končetin.

Připomínka vedoucího: Příliš autoritativní, potlačuje kreativitu.
7. revize: Myši mají čtyři tlapky; každá tlapka je připojena k jedné malé noze spojené do jednoho celku s celkovým strukturálním subsytémem myši. K subsystému myši je připojen rovněž tenký ocásek, v podstatě bez funkčního významu - plní pouze okrasnou úlohu.

Připomínka vedoucího: Příliš rozvláčné a odborné. Odpovězte na položenou otázku.
Konečná revize: Myši mají čtyři tlapky.

Připomínka vedoucího: Schvaluje se.
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm "nezkaženým" (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 51

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 196015x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18818-vtiparna-aneb-s-usmevem-jde-vsechno-lip