Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp

NápovědaFórum » Pokec  

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm „nezkaženým“ (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2021 09:30 Muž Bujda54 [12] – Vakcína
"Prvá vakcina zamnou... len neviem preco to cavo zohrieval na lyzicke"

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.03.2021 12:26 Žena Bella [1003] - Rostliny
Myslim, ze vakcina od firmy Pfizer si nasi duveru zaslouzi. Nezapomente, ze vyrabi take viagru. Kdyz dokazi vzkrisit co je mrtve, urcite dokazi ochranit co je zive.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.02.2021 09:19 Žena Bella [1003] - Rostliny
Lékař mi dával 4 měsíce života, tak jsem ho zastřelil, a soudce mi dal 12 let!

"Vezmeš mě alespoň na večeři?"
"Promiň, ale nechodím s vdanými ženami na večeři."
"Ale vždyť já jsem tvoje žena!"
"Žádné vyjímky!"

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.02.2021 09:01 Žena Bella [1003] - Rostliny
„Obžalovaná, objasněte soudu, co se stalo.“
„Přišla jsem z práce o dvě hodiny dříve, vešla do ložnice a tam jsem přistihla svého manžela a sousedku. Oba nahé.“
„A potom?“
„Potom oba umřeli na Covid.“
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.02.2021 08:59 Žena Bella [1003] - Rostliny
Zeptala jsem se manžela, jestli ví, co je dneska za den. Zbledl, začal koktat a urputně listovat v kalendáři. To strašení chlapů je fakt sranda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.02.2021 08:52 Žena Bella [1003] - Rostliny
Slovák se radí s Maďarem, zda má naočkovat Český národ Ruskou vakcínou proti Čínskému viru s Britskou mutací…
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm „nezkaženým“ (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

+ Přidat reakci

Zpět na obsah sekce Pokec • Zobrazeno 211405x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18818-vtiparna-aneb-s-usmevem-jde-vsechno-lip