Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp

NápovědaFórum » Pokec  

Vtipárna aneb s úsměvem jde všechno líp
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm „nezkaženým“ (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.01.2021 12:21 Žena Silviebaris [1773]
Fotka k příspěvku :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.12.2020 20:45 Žena Kaira [846] - Labyrintky
Fotka k příspěvku

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.12.2020 14:20 Žena Silviebaris [1773]
Fotka k příspěvku :-D

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.12.2020 20:47 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Bella
Tak, tak, taky budeme mít svátky s pohřbem. Jen jsem zvědav jak početnější rodiny budou chodit ke stromečku na etapy a kdo to bude kontrolovat. :-D smich

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.12.2020 10:58 Žena Bella [946] - Rostliny
Když je povoleno slavit vánoce maximálně v šesti lidech a pohřby se mohou konat ve třiceti lidech, tak vás tímto zvu na pohřeb mého vánočního kapra, který se koná den 24.12 v 18:00 ...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.11.2020 20:57 Muž fajfmen [61] - Cichlidy
- Zdarec chlapi. Kam se valíte?
- Na maškarní.
- Fakt? A za co jdete?
- Já za chleba a brácha za kýbl.
- Jak jako?
- Jednoduchý. Von se tam jde vylejt a já namazat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   28.11.2020 18:11 Muž fajfmen [61] - Cichlidy
Potká potkan potkana a nahodí řeč:
- Ahoj, kam jdeš?
- Ále, jdu si koupit televizi.
- Bezvadný. A jakou značku?
- To ji mi fuk, hlavně aby měla hodně kanálů ;-)
Vzhledem k přístupnosti tématu všem, tedy i těm „nezkaženým“ (dětem), zdržte se prosím zbytečných vulgarit !!!
Stejně tak zde platí, že vtipy s rasistickým podtextem je třeba velmi dobře zvažovat, než je zveřejníte, jsme ve veřejném prostoru a bylo by hloupé kazit dobré jméno stránek nějakým úletem. Dbejte prosím taktéž na dodržování čistoty autorských práv, nevkládejte do vlákna stažené fotky bez souhlasu jejich majitelů a čiňte tak prostřednictvím uveřejňováním pouze odkazů na daný stránky, kde se předmětná věc, kterou chcete zveřejnit nachází ke shlédnutí.

+ Přidat reakci

Zpět na obsah sekce Pokec • Zobrazeno 211002x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18818-vtiparna-aneb-s-usmevem-jde-vsechno-lip