Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rak modrý australan

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

Rak modrý australan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.06.2018 19:36 Rak australský modrý Re: Prašan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tady je zbytek od toho svlečeného , ještě se čistil klepeta .-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.06.2018 19:35 Rak australský modrý Re: Prašan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak jsem je oba dva teď vyfotil, první tři fotky je ten nesvlečený a zbytek je od té svlečený samice, tedy si myslím, že to je samice .-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2018 23:02 - Re: Rak australský modrý
Ak dobre pozerám ,tak samica a samec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2018 21:54 Rak australský modrý – cherax quadricarinatus
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Prosím o radu.
Máme doma dva tyto ráčky, jeden je jakoby do modra a jeden spíše do hněda, údajně by to měli být raci modrý australský, ale otázka je, jestli máme dvě samičky či samičku a samečka. Moc děkujeme za radu a odpověď. .-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2014 17:44 - Re: ceasar
Nepotrebuje silné osvetlenie,sú to skôr súmračné a nočné stvorenia.Silnejším osvetlením a chladnejšou vodou sa dá trocha potlačiť agresia.Pol watt na liter i menej úplne na chov postačuje.Mám nádrže i bez osvetlenia,kde len cez izbu slabo dopadá denné svetlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2014 15:20 Muž honza007 [0]
dobry den planuju poridit si tohoto raka ale nikde sem se nedočetl jestlimu mam svitit jako rybám (min 1W/L vody nebo jestli to je jinak. Jestli s tim ma nekdo skusenosti ? tak jesli by mi prosím poradil :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 15:30 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Jirka235
Klidně jeďte rak bez potravy vydrží i 3 týdny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2013 14:29 Jirka235
dobrý den mám raka modrého australana a chci se zeptat kolik vydrží rak bez potravy? jedu na dovolenou na týden a bojím se že mi rak uhyne :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 270x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18812-rak-modry-australan