Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Topítko Dennerle nano 25 W

 

NápovědaFórum » Technika » Topítka 

Akvaristik.eu

Topítko Dennerle nano 25 W
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2013 22:10 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: meleri
Toto topítko je stejné s topítkem EHEIM. Je samozřejmě plně ponorné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2013 14:36 meleri Re: atiw
stejne se divim ze tam napsali takovy nesmysl, mozna, ze navod z nemciny blbe prelozili. urcite to ponor a nic se nestane, jen pri cisteni topitko radsi vypni kdyz upoustis vodu ale to asi znas :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2013 17:21 Muž atiw [-4] - krevetky red crystal, taiwany blue bolt, blue panda, black tigerRe: díky
Dík za odpovědi, tak ho tedy ponořím, ono zeptat se je někdy lepší, než něco zku...t. To Jenda87 - na krabičce je označení IP68.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2013 12:59 meleri Re: atiw
mam toto topitko ve svem mini akvarku uplne ponorene, a bez problemu, nic se nepokazilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2013 11:35 Muž dair [29] - AsieRe: antiw
Fotka k příspěvku Tento typ topitka jsem pouzival delsi dobu a zcela ponorene. Zadny problem nenastal. Jak 25w tak 50W. Takze zadny problem v ponoreni nevidim...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2013 19:42 Jenda87 Re: antiw
pokud má krytí (na krabičce případně topítku) typu IPX8 (osmička je důležitá, i když určo bude 68, nebál bych se ho trvale ponořit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2013 19:05 Muž atiw [-4] - krevetky red crystal, taiwany blue bolt, blue panda, black tiger – Topítko Dennerle nano 25w
Zdravím, mám řadu topítek od různých firem, nyní jsem zakoupil topítko od renomované firmy Dennerle do nano akva,v krabičce byl přiložen český návod a co mne zarazilo, byla to, že topítko má min. a max. ponor, i když se v návodu uvádí, že je vodovzdorné, všechny jiná topítka není problém umístit pod hladinu. U Dennerle nano 25 W je však v návodu něco jiného. Potřebuji jej umístit celé pod vodu, nemohu ho poškodit? Zdá se mi nelogické, že tam mají uveden max. a min. ponor. Kdo to má hlídat? Máte s tímto typem topítka od Dennerle nějaké zkušenosti?
www.akva-tera.cz/…
Při procházení netu, a to prodejců tohoto topítka je uvedeno, že je zcela ponořitelné. V orinálním balení je však návod - český překlad, že je min. a max. ponor, který se nemá překročit, takže vrchní část - ovládací kolečko se stupnicí by mělo zůstat nad hladinou. Nezdá se mi to, poněvadž se zároveň uvádí, že je topítko vodotěsné. Tak čemu věřit? Nerad bych si ho znehodnotil, nebylo zrovna levné.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 217x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18548-topitko-dennerle-nano-25-w