Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquael Shrimp set 10, 20, 30

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Aquael Shrimp set 10, 20, 30
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2019 17:20 Žena A.K. [17] Re: Barbara
A sedí vam filtr do držáku? Mě ne, asi nějaký zmetkovy kus ale vyřešily to dvě gumičky. Taky mě štve že topitko topí na 25 což mi nevyhovuje budu muset pořídit jiné. A místo slibovaného krmení pro krevetky jsem dostala mini vločky pro ryby. Mají opravdu zářivé barvy a není na nich uvedené složení v češtině. Zajímavé je, že ho nežerou ani skaláři, red parotove, molly.... a to sem je měla za "popelnice" co sežerou cokoli a ještě se o to porvou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.01.2019 18:04 Žena Barbara [5] - Raci, krabi, krevetkyRe: paolov
Já spokojená jsem. Pro začátečníka dostačující, světlo jsem si ale musela koupit ještě jedno, těch 11w je málo. Hodně lidí má problém právě se světlem, že se často rozbíjí. Já už ho mám jednou reklamovaný a teď se mi po roce a půl rozbilo znovu. Kdybych si pořizovala něco malého znovu,tak asi si koupím vše zvlášť a sestavím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2019 23:08 paolov – Zkušenosti majitelů Aquael Shrimp set.
Jak jste spokojeni s touto sestavou od filtru, topítka atd ... děkuji za odpověďi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2014 19:06 Muž martin386 [17] - Živorodky
Nevíte jestli se někde dají sehnat ty 4 ochranné rámy, co drží to sklo nahoře ?
www.pet24.sk/…
Zařizuji si akva a hodilo by se mi to tam, díky za info.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 11:27 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: moncajss
jen se připrav na to že to světlo je strašnej křáp, co nevydrží svítit déle než 3 měsíce (10 hod denně)...po druhé reklamaci jsem s ním praštil a koupil dennerle a svítím již přes rok

Navíc u aquelu musíš koupit vždy originál zářivku - jelikož tvoří v podstatě celé světlo, které se jen zasouvá jakoby do stojánku. U dennerle se dá pak koupit jakákoliv odpovídající zářivka - jen už nebude vodotěsná. Ale jak jsem již psal. Přes rok svícení s dennerle a pohoda, jó a ta těsnost není jen reklamní tah - už se mi ji x-krát povedlo ,,potopit" - stále žiju, světlo svítí a nic nezkratlo natož aby to vyhodilo pojistky...

Nejsem tak bohatej, abych si kupoval levný věci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2013 10:45 Žena moncajss [4] – akvárium aquael
ahoj :) chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s 30l akváriem od aquael na chov krevetek... chtěla bych v něm odchovávat mladé black molly . děkuji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2012 20:51 R Muž slavko [1759] - RostlinyRe: atiw
Ja som ten papier dal dole a tie dolné rámiky nepoužívam, mám pod akva plstenú podložku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2012 15:45 Muž muťa [554] - RostlinyRe: atiw
Já bych to sundal. O izolaci jistě nejde a když ti tam občas zateče voda.... Nalep to přímo.

Jinak ve vláknu níže, najdeš taky něco o tvém setu. Třeba to, jak někomu blbne světlo.

rybicky.net/forum/15643
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2012 15:31 Muž atiw [-4] - krevetky red crystal, taiwany blue bolt, blue panda, black tiger – Aquael shrimp set 30
Zakoupil jsem výše uvedený set, který má zezposu akvária nalepený papír, jestli tento set někdo máte, má se ten papír odtrhnout, poněvadž sloužil pouze k přepravě proti poškození dna, nebo tam má při kompletaci zůstat jako třeba izolace, a na něj nalepit ty černé rámečky, nebo ho sundat a rámečky nalepit přímo na sklo.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 377x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18222-aquael-shrimp-set-10-20-30