Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika Kladno

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Akvaristika Kladno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2016 23:08 Kyss Re: aqua11
Já jsem momentálně spokojená v předsíni Tesca. Je tam malý zverimex. Co potřebuji tam seženu a ještě si pokecám. Dokonce tam chodím měnit rostliny. Nosím tam přebytky a skoro vždy si tam něco vyberu na výměnu :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2016 14:56 aqua11 Re: anry
S hodnocením obchodu pana Dlouhého souhlasím. Doporučili mi ho jako nejlepší obchod v Kladně. Avšak dnes jsem uvažovala, kam budu jezdit jinam... Dnes jsem s ním mluvila o parmičkách, on dělal, že mi nerozumí: "Myslíte barbus?", což jsem nevěděla jako začátečník zase já. Vysvětlil mi, že barbus je správný název pro parmičku mechovou - puntius tetrazona. Zjistila jsem tady, že je to jenom synonymum. V tu chvíli jsem si ale stejně připadala jako b...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2014 19:51 Lukáš Novotný – Nová "pěstírna"
Ahoj tak jsem sháněl nějaké živorodky (hlavně black molly) a zjistil jsem, že na Kladně je ještě pěstírna - Václav Volf (aka Volf Ryba) - Rybná 1349, Kladno (má i stránky: volfryba.co.nf) a má super ceny a hlavně vlastní chovy. Kdyžtak tady máte kontakt: 736644492, a mail: mailto:volfryba@gmail.com,

mějte se:)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2013 22:37 Muž Deben [0]
taky jsem z kladna dneska jsem byl v tescu pro nejaký kytí a docela dobrý vzal jsem tři druhy a nechal jsem tam 200kč

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 00:40 Mamejeradi.cz
Zdravim vsechny akvaristy. Vim ze je to na kladne bida a tak jsme nasi nabidku akvarijnich rybek a rostlin vyrazne rozsirili. Najdete si nas na facebooku. Mame tam nejake fotky a videa. Adresa je Mamejeradi.cz Vodarenska 2380 je to v tom dome co je prvni vseobecna zastavarna cca 200 m od ni.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.04.2012 08:05 Muž davidek75 [163] - ŽivorodkyRe: seeter
Vodárenská 2380 , www.mamejeradi.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2012 00:03 Muž seeter [3]
neměl by někdo přesnou adresu akvaristiky u hvězdy??? nebo mapičku???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 10:51 karfik Re: Vaicová
škoda že vás nenapadlo tady nechat aspoň nějaký kontakt.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   09.12.2011 20:56 anry
X-) musím reagovat na hodnocení obchodu pana Dlouhého na Kladně.On je opravdu nevychovanec toho nejhrubšího zrna já pěstuji ryby přes 20 let a odchovával jsem i terčovce,a po rozhovoru s panem Dlouhým jsem dospěl k názoru že je zřejmě jeho koníčkem lidem cíleně lhát a dělat z nich blbce.jinak návštěvu nedoporučuji ryby sice dobré ale až trojnásobně předražené.doporučuji akva u hvězdy už tam má i ryby je to Radek co byl v Rozdělově.ryby měl vždy super a umí i poradit začátečníkům.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.08.2011 14:53 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: teleport
Leda tak by ti nekdo nejake daroval, na Kladne toto ke koupi neni, hodne jsem po tom patral, nakonec jsem zvolil Aqua daho, pri objednavce nad 500kc ti daji 5 kosu zdarma, tak jsem napsal, jestli by mi dali to a to a skutecne dali. Jinak co se tyce akvaristik na Kladne, je to problem, protoze v JIHu maji hodne rybek pochcipanych, pan Dlouhy je nervozni a nerudny, udela z vas akorat blbce, u Vraha bez problemu, na hlavni tride je vedle LODESTAR COFFEE taky mensi akvaristika, je tam pani, ktera vi, ryby pekny, super cena, kytek moc nema, ale to chapu celkem, daji se u ni koupit i tercovci. Dalsi akvaristika je v Oaze, tam o tom ani nemluvim, tam nemaji temer nic, malo ryb, spatna kondice a na kytky tam taky moc nenarazite. Ve Slanym je docela dobra akvaristika kousek od Grand Hotelu smerem k Sokolovne po prave ruce, dobre ceny a ryby mi odtamtud nikdy nepadly. Kousek pod Baumaxem bydli jeden chovatel, ktery dela neonky, skalary, xyfy, parmicky, cichavce a dalsi nepreberne mnozstvi rybek. Jmenuje se Václav Volf ( mailto:volfryba@gmail.com ) super ceny, pekne ryby, poradi ... Tot vse k mym zkusenostem z Kladenska... :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2011 10:37 Muž teleport [3]
nevi nekdo da se v okoli kladna na kladne sehnat nejaky rostliny na koberec do akva

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2011 09:10 Vaicová – Změna sídla prodejny
Zveme Všechny naše příznivce od "vraha" do naší přestěhované prodejny na Nám.Jana Masaryka 2735,Kladno 27204. Sídlíme hned vedle Tesca Expres. Těšíme se na Vás a doufám,že s námi budete spokojeni i nadále. Majitelka obchodu palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2011 07:39 Muž teleport [3]
nevite prodavaji u vraha i rostlinky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 14:16 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Krkovička
v sobotu maj otevreno do peti odpoledne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 14:14 Muž Krkovička [0] Re: Moucha
mam to v planu ale makam az do odpoledne takze nic moc. btw.sorry za interpunkci pisu z telefonu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 14:04 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Krkovička
to uz je lepsi si dojet do praglu... doporucuju Zoo Branik ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 14:02 Muž Krkovička [0] Re: zralok1
¨Tak já asi u Vraha nenašel tu správnou akvaristiku :( Jestli tohle je to nejlepší co na Kladně je (jako že po měsíci pátrání musím říct, že asi jo) tak na tom v Kladně nejsem zrovna růžově :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 20:57 zralok1 – Re: sky
ano,naprosto souhlasím,u Vraha o Akvaristice holky co zde prodávají vědí dost,rády poradí a rybky mají zdravé. Také jsem objevil akvaristiku v Rakovníku AKVARISTIKA LEV RADEK,je kousek nad náměstím v ulici Vysoká 83, www.zlatestranky.cz/… mají tam velice slušný výběr a dostatek rybiček,dokonce i jiné tvorečky,,žabičky,šneky, přísavky Thajské a jiné větší ryby. :) palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2010 17:05 Muž ancistrus [25] - RostlinyRe: JFK
Jo to bude tam, jmenuje se to po Mrazkovi, ktery vrazdil na Kladne lidi v padesatych letech a bydlel nekde tam rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 16:32 JFK Re: Gunguy
Kde je prosím "U Vraha" ? Něco mi to říká, ale za boha si nemůžu vybavit. Není to ten zverimex na rohu u "václaváku" ?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2010 16:23 Muž Gunguy [2]
je pravda, že u dlouhého mají dobrý výběr rybek, ale prodavač je opravdu nekdy nerudny, kdyz jsem tam byl po treti, tak uz byl docela v pohode, je hodne naladovy... u vraha mam dobre zkusenosti, jak s tera tak i s aqua, a hlavne jsou tam zkuseni prodavaci (akorad sneci mne tam otad umreli :( hned ten den jak jsem je prinesl a moje chyba to urco nebyla)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 10:51 Muž Porcupine [11] Re:Sky
Souhlasím,
co se týče obsluhy jednoznačně U Vraha.
Mají sice omezený počet akva a tedy výběr rybek, ale standardní rybky typu tetra,xifa,neonka apod.
jsou tam vždy. Občas se dá narazit na zajímavější exempláře, lorikarie aj.

Já měl super štěstí když jsem tam byl loni v létě, chytnul jsem tam krunýřovce cca 25 cm za 250,-,
což byla super cena.Mám ho doteď , je úplně v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 22:19 Žena sky [1] - kančíciRe: Hatomi
já mám nejlepší zkušenost z aqua tzv U VRAHA v kladně u václaváku...
tam jsou vždy ochotní poradí...a i doporučí.. kolikrát mi pani řekla,že tohle mi nedoporučuje,pro složení aqua tera a tajk..rybky mi nikdy nechcípli...... což už v obchodech moc není vládne zisk před dobrým obchodníkem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 20:53 Žena Hatomi [27] – zítra
zítra se tam jdu také mrknout,hlavně pro rostliny... možná i si vemu i cca 3 rybky uvidíme co tam budou mít ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2009 07:47 loslaiblos Re: Franta Vysmrkmaslo
Ahoj a nemáš tip na někoho tady v okolí (kladno), kdo je v pohodě? Chci pancéřníčky a nějaké krunýřovce. Dík za příp. info. Mám Malawi a na to mám známého (chovatele), ale na rostlinné jsem bez zdroje:), pancéřníčky a podobné druhy bohužel nemá. Tam se vždy těším, že si pokecám a hlavně koupím tlamky za pár kaček. Pan Dlouhý asi nemá špatné ryby, třeba jsem si říkal, že si koupím Lorikárie, měl je na první pohled pěkné a relativně levné, ale v životě tam už nevlezu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 19:33 Franta Vysmrkmaslo Re: loslaiblos
Nejsi sám..
Pan Dlouhý je takový kladneský Petr zvěřina z Václaváku.
On má všechno nejlepší a vše ví nejlíp...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2009 13:12 loslaiblos Re: Hanka
No já jí navštívil dnes, náhodou jsem si toto téma přečet tak jsem tam zašel, ale opravdu nedoporučuju. Pán co tam byl, předpokládám, že majitel se choval opravdu strašně, horší zážitek jsem v akvaristice nezažil, hrůza hrůz. Zeptal jsme se na nějakého krunýřovce a ten mě dal:-O,vůbec mě nepochopil. Tak jsem radši šel fakt hrůza!!!! Nakonec mě zjebal že má zavřeno, což jako omluvu jeho chování neberu. Byl jsem tam cca v 11:30 a neměl zamčeno a ještě jsem se ho ptal jestli se můžu juknout, ale přiznávám, že na otvíračku jsem nekoukal. Tak jen pro info, už jsem pár pěstíren a akvaristik viděl, ale tohle byl masakr. rozzureny no tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2007 15:44 Anonym Re: Hanka
Hanka05ako nejste vy?? :-D Akorát máte stejnou IP, stejné jméno. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2007 14:34 Hana Re: Docela humus
no teda,já koukám jak blázen,co se to tu děje!!!Je tady reklama na náš krám,kterou jsem sem nedávala a ještě se tu do mě navážíte.Z těch odkazů taky nejsem moudrá,a co se leptosom týká,paní Pavlíno,tak to nevím,co jste měli s mým mužem domluveno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2007 19:27 paulinn Re: Hanka
No jo, paní Hanko, myslím, že to nebylo šťastné a já si uvědomuji, že jste měla před nedávnem na chatu dotazy o akvasetu typu koupit/nekoupit, který tam Váš manžel prodává a já si vzpomínám, že jsem Vám ve Vaší akvaristice říkala o rybicky.net Jo, svět je malý, myslím, že kdyby jste ze sebe nedělala to co děláte a udělala si reklamu rovně - bez dělání z lidí voly, určitě by Vám to odpustili.
K Vaší akvaristice - docela pěkná, se zdravýma rybama a slušným výběrem, ale manžel by měl dávat větší pozor komu a za kolik prodá ryby z tzv. neprodejných a neoceněných nádrží(viz Leptosoma za 300,-a to původně mluvil o 400,-za kus a pod.) Já vím, moje chyba, nicméně ty peníze by jste ode mne dostali jako od potencionální stálé zákaznice i bez oblbování, takto jste o mne jako zákaznici přišli a je mi to líto možná víc, než Vám.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2007 18:48 Docela humus Re: Hanka
Dělat sami sobě reklamu nemyslite pani Haničko černá(dlouhá)

Viz:
seznamka.lide.cz/…=

profil.lide.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   19.01.2007 20:08 Hanka – Akvaristika Kladno
ahoj,tam jsem dneska byla navštívit novou akvaristiku na Kladně-má jí pan Dlouhý a je teda špičková palec
J.Kociána 1462,Kladno-je to na tý dvouproudovce směrem ze Sítný ke Hvězdě

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 4217x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1816