Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nežádoucí plyny při rozpouštění CO2

 

NápovědaFórum » CO2  

Akvaristik.eu

Nežádoucí plyny při rozpouštění CO2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 12:55 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: drol
Mně k němu dopomohl kolega Matlala. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 12:50 drol Re: Sid
Nevěděl jsem o tom výrobku v odkazu, to by bylo ideální :) Bohužel ho nemohu nikde najít v českých eshopech, nevíte náhodou, kde by se dal koupit - popř. něco obdobného?

Ještě jednou díky za skvělý tip potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 12:06 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: drol
Vím, že u "Dennerle CO2 Micro-Perler Special" se uvádí, že se instaluje na sací hadici, ale proč CO2 nepřivedete do výtlačné hadice, jak se doporučuje např, u "UP" atomizérů CO2? Účinek je dostatečný a eliminujete tím možné riziko "zavzdušňování" filtru.
(Vizte aquatic-art.blogspot.cz/… )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 11:53 drol – Nežádoucí plyny při rozpouštění CO2
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je možné napojit CO2 hadici na sání vnějšího filtru a tím zajistil rostřikovacé rampou rovnoměrnou distirbuci CO2 po akva. Ale dočetl jsem se v návodu výrobku Dennerle CO2 Micro-Perler Special, že když se CO2 rozpouští, tak na sebe váže "nežádoucí" plyny (např. dusík) a že by to pak mohlo ovlivnovat funkčnost filtru coze - protože mám filtr JBL, kde je vstup i výstup nahoře. Máte s tímto nějaké zkušenosti?

Díky z rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 215x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18126-nezadouci-plyny-pri-rozpousteni-co2