Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mražené krmivo - uchovávání

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Mražené krmivo - uchovávání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.09.2012 11:16 Žena Raviolka [2154] Re: threat
Plata na "čokolády" jsem kupovala na burze v Ostravě, mám dojem, že u pana Bartečka (prodává zároveň živé a mražené krmivo). Je to větší plocha, trochu tužší materiál, dá se rozstříhat na osm těch klasických malých.
Jinak v poslední době jsem si spíš oblíbila tenké pláty, které jdou velmi snadno lámat - tzn. přikláním se k Deathbullovi palec
(A nebo do těch plat dát menší množství, to splní účel taky - ale mi to vždycky nedá a naplním je k okraji hmm )

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   04.09.2012 19:49 Žena lucie.aqua [511] Re: LiborSprysl
...nejlépe ty silikonové, z toho jdou dobře vytlačit. www.ikea.com/… Ty rybky by byly stylové! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.09.2012 19:48 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: threat
Starý pečící plech na koláč / pizzu, rovnoměrně rozložit / rozmazat do tenké vrstvy a nechat zmrznout. Pak nalámat na větší kusy a zvlášť zabalit do potravinářský folie, nebo zip sáčků. Pracovat rychle aby to při přebalování nerozmrzalo. Pak už jen lámat čokoládu a krmit a krmit X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.09.2012 19:42 Muž LiborSprysl [9015] Re: threat
Ledovač, vaničky na kostky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2012 19:38 threat – Misky na zamražení krmiva
Chtěl bych si nachystat a zamrazit krmivo pro terčovce,ale nikde jsem nenašel vhodné misky na zamražení,chtěl bych aby to bylo zamražené v těch 100 gr. čokoládkách,aby to šlo pěkně odlamovat.Neví někdo kde to sehnat?Při nejhorším udělám srdíčka :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 301x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18110-mrazene-krmivo-uchovavani