Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jiní živočichové v akváriu s rybami

 

NápovědaFórum » Další živočichové  

Jiní živočichové v akváriu s rybami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2020 16:10 Žena petulka [11]
Ahoj nachytala jsem si ve studance berusky vodni. Dala jsem si je do akvaria. Myslite ze prezijou? Zatim vypadaji spokojene. Mam tam jednu bojovnici to je vse. Byla bych rada kdyby se tam rozmnozily, rybu bych podarovala a chovala jen berusky. Mate nekdo zkusenost?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 04:37 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Ičin
To je pravda a nemusíte je zapomenout nakrmit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2013 21:47 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: Lada
a raci(ti větší) i krabi vám zlikvidují kompletně všechno, včetně molitanu filtru, když je zapomenete nakrmit :) (co sem tak zaslechl)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2013 20:29 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Lada
Já osobně toto spojení nedoporučuji.Také záleží na tom jaké raky chcete kombinovat z rybami a to samé platí i mezi krevetami a raky.Ano existují i sladkovodní kraby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2013 18:45 Lada – Raci, krevetky
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli můžu mít v akvárku raky či krevetky, spíš jestli obojí, případně, jestli existuje sladkovoní krab..četl jsem, že raci i krevetky si s rybami nevadí, ale nevím, jestli raci něco neudělají krevetkám, díky:)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2012 01:22 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Ritushka
Máte to kousek do Ostravy, tak doporučuji zkusit ostravskou burzu. Případně se domluvit s někým, kdo by vám je dovezl. Např. já občas jezdím za mámou do Jeseníku a mohu to vzít přes Břidličnou. Vše se dá domluvit, stačí jen chtít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2012 13:40 Muž D@n!€L [74] - LabyrintkyRe: Ritushka
Na akvaristické burze v Brně jsem je už taky párkrát viděl ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2012 12:45 Žena Kytka [2146] Re: Ritushka
Pražská burza na Pankráci a ZOO Braník - žabičky ano :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2012 09:35 yenya Re: Ritushka
Musíš se víc ptát, ale seženeš je. Ta burza je dobrá, ale např. v Plzni jsem žabky nepotkal. U nás v akvaristice stačí říct co chceš a oni to seženou a potom zavolají ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2012 06:19 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Ritushka
Zkuste nějakou akva. nebo tera. burzu tam by jste je mohla sehnat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 21:24 Ritushka Re: snehulda007
Díky za typ, asi to zkusíme, zdá se nám to jako nejlepší varianta do našeho akvárka. Akorát co jsme se tak dívali po prodejnách, tak zatím jsme nikde na žabky nenarazili :(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 13:38 Muž D@n!€L [74] - LabyrintkyRe: olwy
Pokud máš kvalitní filtraci, tak želvy v akváriu nejsou problém ;-). Taky záleží na tom, co je to za želvu - u mě ryby žere jenom želva nádherná a klapavka obecná. Želvy ozdobné (červenobřiché) si ryb nevšímají, ale ničí rostliny..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2012 12:31 Žena Kytka [2146] Re: Ritushka
Mám s rybkama v nádrži ráčky CPO - rybicky.net/atlasostatnich/rak_mexicky_zakrsly. Rostliny neničí, a to tam mám i Cabombu, kterou třeba paví očka zdemolujou za jednu noc. V současnosti je s nima v nádrži i potěr pavích oček (věk 3 týdny) a soužití je mírumilovné, rak žere pouze šnečky (krmím hlavně okružákama) a potěr nechává na pokoji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.07.2012 11:04 Muž olwy [24] - TetryRe: snehulda007
Drápatečka malá je super. Cpu ji do všech svých nádrží - žádný problém. A stejně tak jsou zajímavé krevetky (red cherry). Z ryb doporučuji Pangio Kuhli - sice je to ryba, ale tvar má jako malý had a je toleratní ke všemu kolem - vypadá skvěle (i když se většinu času skrývá). Raky - snad kromě CPO - nedoporučuju, ostatní ještěrky už vůbec ne. Zajímavý by mohl být snad jen axolotl mexický, ale nelíbí se mi. Další ještěrky žijí na souši a silně znečišťují vodu. Totéž želvy - zabíjí ryby, ničí kytky a extrémně znečišťují AQ). Pokud objevíte něco dalšího, dejte mi vědět :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.07.2012 15:40 Muž snehulda007 [850] Re: Ritushka
Mrkni na do Ostatních na drápatečky. Jsou to celkem nenáročný žabky. Pozor neplést s drápatkama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2012 15:24 Ritushka – Jiní živočichové v akváriu s rybami?
Mám dotaz: Je možné dát k rybkám do akvária nějakou žabku? Existuje vůbec nějaká, která je vázána pouze na vodu a nepotřebuje vůbec souš? Nebo pokud jde o ráčky - většinou všude píšou, že nejsou vhodní, protože rozrývají dno a škodí tak rostlinkám - jaké máte osobní zkušenosti? Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 17:44 Žena basa1313 [18] - ParmičkyRe: Poky
Korytnacka ti tie ryby zozere... Ale co sa tyka obojzivelnikov tak sa daju kupit rozny mloci alebo zaby ale velmi znecistuju vodu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 16:09 Muž poky [0] - Parmičky – obojživelník do akvária ?
Ahoj, už nějakou chvíli přemýšlím jak mezi rybky nasadim nějakého obojživelníka, nebo něco co by akva trochu zezvláštnilo. Ale pořád nevím co je nejvhodnější. Akva mám 160l, myslel jsem, že bych tam udělal akorát místo na vyhřívání, ale pořád tam budu mít dosti velký sloupec vody třeba např. pro menší želvu. Už mi tam žijí sladkovodní rybky, takže lezce bohužel taky mít nemohu. Opravdu bych se rád dověděl jaké možnosti jsou? poraďte prosím děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 520x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17992-jini-zivocichove-v-akvariu-s-rybami